Jump to content
Dogomania

Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam
U Koksa wszystko ok, co raz częściej spędza dworze, gania i bawi się jak całkiem młody pies. Niestety z ogłoszeniami cisza. Pani, która niby była zainteresowana też się nie odzywa.
A co do suni hasky, o której pisałam, to tylko wchodzi w grę dokarmianie, nie udało jej się złapać, pewnie wraca do szczeniaków, tylko nie możemy zlokalizować gdzie to jest, ale to już nie długo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Nie mam nikogo od husky; zreszta jak sunia karmi to i tak o odlowieniu nie ma co marzyc.
Biedne te bezdomne psy, a szczeniaki:-(
Tragedia:shake:[/QUOTE]
no nic, zobaczymy jeszcze co ze szczeniakami, brat na razie nie ma jak tego załatwić, dobrze, że choociaż ją dokarmia

Link to comment
Share on other sites

wiadomośc z ostatniej chwili, szczeniaki zostały porozdawane przez ludzi u których sunia się oszczeniła, a dorosła sunię przegonili (bo sobie zostawili szczeniaka). Teraz trwaja poszukiwania suni, bo bratb z nowu jej nie widział od jakiegoś czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia_F']wiadomośc z ostatniej chwili, szczeniaki zostały porozdawane przez ludzi u których sunia się oszczeniła, a dorosła sunię przegonili (bo sobie zostawili szczeniaka). Teraz trwaja poszukiwania suni, bo bratb z nowu jej nie widział od jakiegoś czasu.[/QUOTE]
Wieści nie najlepsze:shake:, najbardziej mnie wkurza takie podejście-przegonili:mad:!! Żadnej empatii, choć chęć, próba znalezienia domu, nic, nic, nic...:placz:, najprościej przegonić, biedna sunieczka:placz:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][COLOR=darkgreen]Życzę wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt; wiosennego nastroju w sercach i przy światecznym stole[/COLOR][/B][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/4878/80518546.gif[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo za śliczne ogłoszenia :)
Kok nauczył sie aportować. No prawie, bo jak rzuca mu się kija to z radością biega za nim i przynosi tylko już nie chce oddać. Trzeba mu go wyrywać to mu się strasznie podoba. Nauczył się od naszej wilczurki. Nie sądziłam, że pies w takim wieku jeszcze uczy się takich rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Bardzo rzadko tu zaglądam, czas nie pozwala. Rozmawiałam wczoraj z bratem, Koks miał trzy kleszcze, nasza sunia aż 15. Juz wszystkie sa wyjęte i weterynarz jakieś środki podał. To przez te ich poranne wojaże, chodzą sobie we dwójkę na dłuuugie spacery po jakiś łąkach i polach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...