Jump to content
Dogomania

Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniłam do brata, jeszcze nikt nie dzwonił w sprawie Koksa (jakaś pani podobno była zainteresowana). Koks zrobił się strasznym obrońcą domu, piluje i szceka na wszystkich. Niestety nie toleruje innych obcych zwierząt, które wchodzą na jego posesje.Trzyma sztamę z naszą wilczurką.
Brat znalazł kolejnego bezdomnego psa (właściwie suka). Chciał ją nakarmić ale nie mógł wziąść suki do domu. Suka kręci się koło mięsnego ma wyciągnięte sutki, albo karmi szceniaki albo dopiero są w drodze no i jest bardzo chuda. Na razie brat bada sprawę i poszuka właściciela, bo może to czyjś pies nio i zobaczymy. Chciał ja wziąść wogóle do domu, no ale te nasze psy na to nie pozwalają, a szkoda. Suka to takie duży haski, stąd podejrzenie że to czyjś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']a fotki fabiana?[/QUOTE]

Lilith Fabian 22.02.2010 pojechał do hoteliku u funi, został rozdzielony również wątek Fabiana z Koksem i ma on teraz swój, tu jest link do niego:
[U][url]http://www.dogomania.pl/threads/180444-Fabian-z-zamojskiego-schronu-szuka-domu[/url][/U]

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie umiem wrzucać tu zdjęć, ale oczywiście jeszcze raz spróbuję.
Koks ma się ok. Rozpiera go energia. Ostatnio niestety wyszedł sam na dłuższy spacer, gdzieś hulał. Wszyscy szukali psa, wrócił brudny zmęczony, pewnie to zew natury. Posłuchał kazania i jak na razie to się nie powtarza. Mimo że jest łagodny to duży pies, więc lepiej żeby sam nie biegał. Na szczęście brat mieszka daleko od cywilizacji, więc jest nadzieja,że ganiał po polach.

Link to comment
Share on other sites

A z tą suką hasky co pisałam wyżej, to niestety bezdomny psina. Ma małe psiaki, urodziła je u kogoś na posesji, Ci ludzie niestety jej nie dokarmiali i podobno jednego szczeniaka zjadła (nie wiem czy to jest możliwe) zostało cztery. dzisiaj brat miał rozmawiać z tymi ludzmi jaki maja zamiar wobec szczeniaków, bo dorosłej suki nie chcą, poprosty nie przeszkadzała im i tak zostało. Brat juz szuka chętnych na szczeniaki. Zobaczymy co z tym dalej będzie. Jak coś to zakładamy nowy wątek na dogo i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Nikt jej nie karmi, chodzi przy sklepach jest strasznie chuda. Tzn karmi ja mój brat, chociaż nie widział jej od 3 dni. Wozi zawsze ze sobą karmę, żeby jej coś dać. No i wybiera się do tych ludzi. jeszcze nie wie gdzie to jest. Ale dowiedział się o tym od koleżanki siostry, była u nas w weekend i trochę brat ją wypytał. To właśnie u jej sąsiadów się oszczeniła. Trzeba z tymui ludzmi porozmawiać, skoro im nie przeszkadzała, że się kręci to dlacvzego jej nie karmili? Chociaż ludzie tacy są nie chcą żeby pies się do nich przyzwyczajał (słyszałam to już wielokrotnie)
Brat chcaił ją wziąść już wcześniej do nas, ale przez te nasze psy nie może no i tylko ją dokarmia. I trzeba wyjaśnić tą kwestę ze szceniakami.
Napiszę jak coświęcej będę wiedziała.

Link to comment
Share on other sites

takie biedactwo, gdyby już ten Koks poszedł do domu byłoby łatwiej, trudno o dobre domy i tyle psiaków, ciekawe, gdzie ona ma te szczeniaki? w jakim stanie itd. prosze starajcie sie jak najszybciej wyjaśnic to wszystko:modla:, ja to zaraz nieustannie myślę o takich sytuacjach...:shake:

Link to comment
Share on other sites

No rozumiem Cię, bo też od kąd wiem to o niej myślę. na szcęście brat mimo problemów finansowych jakoś z tymi psami daje radę i na szczęście ma dobre serce bo tych psów do pomocy ciągle u nas dużo. Dzięki Bogu jest Emir, TOla dobry duszek no i dogopmaniacy, dzięki którym np szczeniaki z jednostki maja domy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia_F']No rozumiem Cię, bo też od kąd wiem to o niej myślę. na szcęście brat mimo problemów finansowych jakoś z tymi psami daje radę i na szczęście ma dobre serce bo tych psów do pomocy ciągle u nas dużo. Dzięki Bogu jest Emir, TOla dobry duszek no i dogopmaniacy, dzięki którym np szczeniaki z jednostki maja domy.[/QUOTE]
andzia_F - juto jak zdążę - przejrzę zamojksi wątek; tam ktos pisal kiedys w sprawie psów w typie husky...
Najlepiej to zalozyc watek z dramatycznym tytulem moze znajdzie się jakies wyjscie
Biedna sunia:-(

Link to comment
Share on other sites

Andzia, ja mogę jakiś worek karmy podrzucić, tylko nie wiem gdzie, daj namiary na PW, to jakos sie zmówimy. Wiem, każdy ma jakąś sytuację :shake:, moja też mogłaby być lepsza:oops:, ale cóż trzeba się cieszyć tym co się ma:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo agada, ale jak na razie z tego co wiem, brat ma zaopatrzenie w karmie od dobrego duszka :) no i ja go tam wspieram trochę. Dzięki Tola też myślałam o wątku, ale to już jak będziemy mieli jasność sytuacji i brat zbada sprawę. Wtedy jakieś zdjęcia no i wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia_F']Dziękuję bardzo agada, ale jak na razie z tego co wiem, brat ma zaopatrzenie w karmie od dobrego duszka :) no i ja go tam wspieram trochę. Dzięki Tola też myślałam o wątku, ale to już jak będziemy mieli jasność sytuacji i brat zbada sprawę. Wtedy jakieś zdjęcia no i wątek.[/QUOTE]

W takim razie czekamy na wieści.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...