Jump to content
Dogomania

Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwiaso']A ja jeszcze raz Dziękuję naszej Kingusi za dary na bazarek które sie rozeszły jak ciepłe bułeczki i sukcesywnie będą wpływały pieniążki dzięki mamusiunabank za potwierdzenie wpłaty 200zł Dziękujemy Kingusiu![/QUOTE]
Tak,bardzo,bardzo dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

[B]Perdusia przekazała mi dziś wiadomość,ze uczniowie klasy 1c Liceum Ogólnokształcącego w Łowiczu przekazali na konto hoteliku U UMilki 75zł na rzecz naszych psiaków,kopię przelewu dostałam od Perdusi...UMilki potwierdz wpłatę 75zł jak dostaniesz.Uczniom klasy 1c BARDZO DZIĘKUJEMY!:multi::multi::multi::multi:
Proponuję,żeby pieniądze trafiły do psiaka bardziej potrzebującego,w hoteliku U UMilki mamy Korę i Antka-psiaki te są na naszym utrzymaniu oraz Kubę Cichacza.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Sprawdziłam mniej w swojej skarpecie ma Kora,proponuję,żeby te pieniądze trafiły na konto Kory...czy ktoś ma inne propozycje?Jeśli nie ,to Argusiowa po otrzymaniu potwierdzenia od UMilki,powinna wpisać tę kwotę na konto Kory...[B]mój wpis na tym wątku jest informacyjny...[/B]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy klasie 1c :-)

Przekazałam dziś 5kg karmy dla Pixi ze skarpety.
Wcześniej dałam 8 puszek dla Brysia
I od siebie karmę dla Erniego i Elmo

Trzeba przelać Sylwii 100zł na karmę Husse 20kg dla Bojki, Niny i Florci

[B]Dostałam 50zł od Ucznia Czarnoksiężnika, bardzo dziękujemy! [/B]Przekażę do skarpety.


Skarpetowa karma na wykończeniu, zostało kilka worków Puffi, dokładnie 3 po 5kg, kilka małych torebek, przysmaki i dwie puszki (mała i duża)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']

Skarpetowa karma na wykończeniu, zostało kilka worków Puffi, dokładnie 3 po 5kg, kilka małych torebek, przysmaki i dwie puszki (mała i duża)[/QUOTE]

W poniedziałek wracam do pracy to trochę pospamuję ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']Jutro dokonam przelewu do Sylwii.[/QUOTE]

A czy przelew do Sylwii też poszedł?
Mam do przekazania deklarację od ucznia czarnoksiężnika (cały czas noszę w kieszeni :-)). Figa, jeśli będziesz w okolicy odezwij się, a jeśli nie, to w poniedziałek aktywuję kartę kodów i prześlę na konto.

[B]Donata[/B] bardzo dziękujemy :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...