Jump to content
Dogomania

Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwiaso']Cioteczki sprawdżcie jak z moją wpłatą na skarpetkę za styczeń!chce sie upewnić![/QUOTE]
Powinnaś mieć 10zł wpłaty na styczeń...tyle wynikało z rozliczeń po bazarku...Mamanabank wpisz te 10zł Sylwiaso...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Cioteczki sprawdżcie jak z moją wpłatą na skarpetkę za styczeń!chce sie upewnić![/QUOTE]

Sprawdziłam, jest od Ciebie 15zł wpisane w grudniu z adnotacją, że to na styczeń, prawie w każdym poprzednim miesiącu tak jest, bo Ty zawsze jesteś "hej do przodu!" :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofikowa']A czy bazarek książkowy już się odbył? Chętnie przekażę kilka książek. [url]http://www.dogomania.pl/threads/199725-Zamknięty-w-szopie-właściciel-nie-będzie-wspólpracować-co-można-zrobić[/url][/QUOTE]
Tofikowa,jeśli chcesz pomóc psiakowi z wątku wyżej skontaktuj się z dziewczynami,które zajmują się psiakiem...są na pewno na wątku takie ,które chętnie zrobią bazarek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofikowa']Ja pytam o bazarek organizowany przez was, na pieski łowickie.[/QUOTE]
Argusiowa coś będzie teraz robić z biżuterii...a ja jak tylko znajdę czas to zrobię książkowy...zaprosimy na pewno na bazarki na wątku głównym...Twoje książki przydadzą się na kolejny bazarek...przypomnę Ci...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Mamanabank ,dopisz jeszcze,ze 2 ubranka dla psiaków(małe i duże)przekazałam do hoteliku do Sylwiaso,przydadzą się na nasze i nie tylko nasze psiaki...ubranka te dostałam od Majuski a on od mamy Florentynki...[/QUOTE]

Ja mam fajny kubraczek dla większego psa od Pani Biszkoptowej. Może w ten weekend uda nam się przyjechać - w zeszłym się nie udało...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jutro przekażę Argusiowej rzeczy na bazarek dziecięcy na nasze łowickie psiaki mam nadzieję, że się przyda i ktoś kupi ;-)

- kombinezon
- krótkie spodenki
- ogrodniczki
- moskitiera na gondolę
- śliniaczek
- spodnie moro
- sweterek
- 3 grzechotki
- 2 bluzeczki z krótkim rękawkiem
- 2 naklejki na auto (dziecko w aucie)

Antoś pozdrawia i rośnie i rośnie.

Argusiowa zaraz wyślę na emaila zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Przepraszam za opóźnienia w aktualizacji, odwalę swoją robotę i zajmę się tym :-)

Dostałyśmy również dwie pary szelek dla średnio-małych psów od nowego domu Mani/Ledy[/QUOTE]

Trzeba tez dodać na pierwszej stronie także imiona tych psiaków,którym skarpeta dopłaca do pieniędzy już zebranych albo gminnych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']Proszę dopisać [B]100 zł[/B] do Tofikowej BARDZO DZIĘKUJEMY
i [B]20 zł[/B] moje na styczeń.[/QUOTE]

Bardzo serdecznie dziękujemy, dopisuję.

[quote name='Romka']Dostałyśmy także od Ani i Janka 7 obroży,w tym jedna bardzo piękna czerwona jest ze smyczą...3 mogą byc na średniego psa,1 ta własnie ze smycza może byc na dużego.BARDZO DZIĘKUJEMY!Mamnabank dopisz do skarpety...[/QUOTE]

Obroże widziałam, są piękne, dziękujemy serdecznie jeszcze raz :-)

[quote name='Romka']Z lokalnego TOZU,dostałyśmy także puszki dla Brysia,nie wiem ile policzę wieczorem...dzis wieczorem to ja karmie Brysia(Camisowa jest chora),resztę puszek przekażę Camisiowej...ona częściej będzie jeżdziła karmić Brysia...[/QUOTE]

Nie zapomnij policzyć, jak będziesz miała czas i siły, wtedy dopiszę

[quote name='Romka']Mamanabank ,dopisz jeszcze,ze 2 ubranka dla psiaków(małe i duże)przekazałam do hoteliku do Sylwiaso,przydadzą się na nasze i nie tylko nasze psiaki...ubranka te dostałam od Majuski a on od mamy Florentynki...[/QUOTE]

2 ubranka dopisane, bardzo dziękujemy :loveu:

[quote name='Romka']Trzeba tez dodać na pierwszej stronie także imiona tych psiaków,którym skarpeta dopłaca do pieniędzy już zebranych albo gminnych.[/QUOTE]

Masz na myśli Erniego i Elmo? Jeszcze do nich nie dokładałyśmy, psiaki takie jak Fara, czy Bojka, dopisane.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]ROMKA NA WĄTKU ŁOWICKIM: [/B]Dziewczyny dostałyśmy od Jolusi ksiązki(8 sztuk) i szelki do jazdy samochodem na dużego psiaka,to wszystko na bazarek.Jolusia,DZIĘKUJEMY! [/QUOTE]

To też dopisuję. Jolusiu bardzo dziękujemy!

A także dwie pary szelek od nowego domu Mani i szelki dla miniaturowego psa od Perdusi

Dziękujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Puszek dla Brysia jest około 20 sztuk,piszę około bo zjadł już co najmniej 9,do schroniska wzięłam 2 a jest jeszcze około 9 sztuk,dostaniemy jeszcze jak już je zje.
ZAPŁACIŁAM 14 zł za odrobaczanie Florci,z pieniędzy skarpetowych,które były u mnie [B]czyli od 81zł odjęłam 14zł i zostało 67zł,[/B]tyle jest jeszcze u mnie pieniędzy skarpetowych.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...