Jump to content
Dogomania

Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.


mamanabank

Recommended Posts

Dziewczyny w zwiazku z tym,że pani Frani-suczki ,która urodziła zima szczeniaki nie chce podarowanej przez nas budy,buda stoi do tej pory i pies z niej nie korzysta(podobno nie chce do niej wejść) poprosiłam schronisko o przewiezienie tej budy do schroniska i przekazanie jej na rzecz psiaków ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie widzialam się z Puszkową Bożenką - mam samochod pełen kocy, kołder, poszewek itp :) Jutro wszystko dostarczę :) Bożenka dała też jaką paczkę z karmą dla kotka - chyba coś lepszego (bo Rudolf takiej nigdy nie widział... ;) więc wnioskuję, żeby dostał ją Fridek :D

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy Andzike za dostawę kocy,kołder i poszewek mam juz pomysł jak je rozdać!Dziekujemy tez za karme chyba 10 kg,potwierdz jesli mozesz.Z tej nowej sobotniej dostawy 5kg karmy dostała lecznica ,dla nowej suczki w schronisku Gapci.Mamanabank dopisz proszę.Zw skarpety ubyło takze 200zł na sterylizację suczki z ulicy Podrzecznej(sterylizacja w miejsce sterylizacji suczki Frani,której właściciele odmówili jej sterylizacji).Oddana została takze buda.Nie umiałysmy wpłynąc dostatecznie na wlaścicieli Frani a na tym niepowodzeniu zaciążyły stereotypowe poglady dotyczące sterylizacji zwierząt.Opiekunowie nie chcieli wierzyc,ze działamy dla dobra Frani!

Link to comment
Share on other sites

Myslę,ze idealnie byłoby gdybysmy raz w roku,własnie w marcu ,mogły wysterylizować chociaz 2 najbardziej potrzebujace suki!Powinniśmy to sobie załozyc i zawsze w marcu mieć na to pieniądze!Co o tym myslicie?

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, zdjęcie Diany będzie.

Wspólnie podjęłyśmy decyzję o przekazaniu pieniędzy na sterylizację już teraz, ponieważ jest tydzień sterylizacji, szkoda, że nie udało się z Franią, ale myślę, że nad tym trzeba jeszcze popracować. Tymczasem wspomożemy Dianę z Podrzecznej, jednej z łowickich ulic, gdzie roi się od nieodpowiedzialnych właścicieli zwierząt. Pani Diany jest bardzo szczęśliwa, ze możemy jej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Myslę,ze idealnie byłoby gdybysmy raz w roku,własnie w marcu ,mogły wysterylizować chociaz 2 najbardziej potrzebujace suki!Powinniśmy to sobie załozyc i zawsze w marcu mieć na to pieniądze!Co o tym myslicie?[/QUOTE]

Ja jestem ZA! Kastracje też bardzo by się przydały.
Dziewczyny, rozgladajcie się i szukajcie bid w okolicach, trzeba pomóc tym zwierzakom.

Link to comment
Share on other sites

Choć jedna pani jakiejs suczki ma rozum!Mamanabank dopisz prosze,ze miska metalowa i szampon do kapieli dla psiaków oraz 8 opakowań karmy Frolic dostała Abi na nowa droge zycia!Jest to wazne bo gdzies o tym piszemy a nie ma w rozliczeniach!

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja wzięłam dla Diany, która ma mieć sterylizację ale wymieniłam na pedigree, bo puffi Diana dostaje, my mamy Biedronkę bardzo blisko, chciałam jej dać dla odmiany coś. Nie mów Andzike, że niestety z Biedronki, biedronka też mięso ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...