Jump to content
Dogomania

Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.


mamanabank

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='camisiowa']Dokładam 50 zł do Skarpety Łowickiej. Jak tylko będę widziała się z Romką, przekażę Jej gotówkę, bo narazie nie poznałam innych sposobów przekazania pieniędzy. Oswajam się dopiero z dogo.[/QUOTE]
A ja włożę 50 zł do łowickiej skarpety!

Link to comment
Share on other sites

witam.dzisiaj wolontariusze ze szkoly podstawowej w teresinie wreszcie dotarli do schroniska/2 razy wyjazd uniemozliwila zima!/.dzieciaki zorganizowaly zbiorke w szkole i dzis dowiezlismy dary.na rece pana marka dzieci zlozyly tak pewno ok.40 kg suchej karmy plus z 8 puszek plus inne zarelka wykwintne, koce, koldry, nawet poduszki,miski, smycze i obroze dla pieskow.wolontariusze zlozyli tez dary na rece pana marka,ale dla uzytku wolontariuszy adoptujacych i spacerujacych,jak male smakolyki pedigrii/sporo/ dla osmielania psiakow oraz zabawki jako formy wyprawki dla pieskow idacych do domku.ponadto na rece romki i mamana bank wplacily 852 zl.uczniowie prosza o zakupienie z tych pieniazkow budy z napisem,ze sp z teresina jest jej fundatorem oraz reszte kasy dac na koszty hotelikow i tymczaskow.na kopniec przekazalismy plakat naszej zbiorki/ze zdjeciami pieskow autorstwa figifigi/ i rysunku pastelami uczniow klasy III szkoly podstawowej w teresinie do wykorzystania na aukcje lub wystawke o schronisku.
dzieci byly zaszczycone moznoscia pomocy i bardzo wdzieczne obsludze schroniska i dziewczynom wolontariuszkom za krolewskie przyjecia,poszly na spacerki i obiecuja wrocic..z wiosna

Link to comment
Share on other sites

Hej hej no co tu taka cisza? Dżerka z dzieciakami taką akcję zorganizowały, a tu nikt nie reaguje? Brawa trza bić :multi: :multi: :multi:

Dzieci bardzo dzielne, uzbierały tyyyyyle pieniędzy na budę i hotelikowanie.

Bardzo, bardzo Wam dziękujemy!!!! :loveu:

I już uzupełniam pierwszą stronę.

Link to comment
Share on other sites

Mamanabank zapomniałas napisac ,ze w sobotę dostałysmy około 220 kg karmy dla psiakow i kotów od Aikowo i Andzike!Jesli dziewczyny mogłyby potwierdzic na watku skarpety ile przywiozły karmy to było by wszystko prawidłowo ustalone!Wpisz to na pierwszą stronę jesli mozesz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Mamanabank zapomniałas napisac ,ze w sobotę dostałysmy około 220 kg karmy dla psiakow i kotów od Aikowo i Andzike!Jesli dziewczyny mogłyby potwierdzic na watku skarpety ile przywiozły karmy to było by wszystko prawidłowo ustalone!Wpisz to na pierwszą stronę jesli mozesz![/QUOTE]

Wow, az 220kg ?? :) Fajnie, ze udalo się tyle zebrać ;) rozpoczynamy kolejna zbiórkę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Wow, az 220kg ?? :) Fajnie, ze udalo się tyle zebrać ;) rozpoczynamy kolejna zbiórkę :D[/QUOTE]Dziewczyny tak mi się wydaje ,ze to az tyle potwierdzcie proszę czy az tyle ,potem łatwiej idzie liczenie!Była jeszcze kuweta zamykana dla kota,chyba 3 szampony dla psiaków,puszki z karmą dla psów i kotów i jak cos pamiętacie a ja potem też jeszcze zajrzę do wszystkich worków to piszcie i ja tez dopiszę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']O mamuniu, mam nadzieję, że Romka nie zużyła tego cuda na pchły, bo mówiła mi, ze tam była fajna odżywka do włosów w tych rzeczach... :-)[/QUOTE]

Buhahahahahahaha ;) a może to i odzywka ... ;) ale jak wnosilyśmy to to coś wypadło i ktoraś powiedziala, ze to cudeńko na pchly ;) trzeba Aikowo zapytać, bo to jej sprawka ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...