Jump to content
Dogomania

Cierpiąca Dejla chora na dysplazję przegrała... Odeszła za TĘCZOWY MOST 20.02.2010r.


Dejla

Recommended Posts

[quote name='psiara555']odfpowiesz przed sądem za obelżywe zarzuty przeciwko innym ...
Naucz sie pisac,a potem strasz.Ja sie ciebie nie boje Zglaszaj gdzie chcesz,a ja zglosze oszustwo na tym profilu Jestes malutka i niedoroslas do klamstw jakie tu sie dzieja!!!
Dlaczego wiec wlascicielka Dejli nie zabiera glosu? Bo wie, ze naciagala innych naiwnych!!![/QUOTE]
A może nie pomyślałaś że nic nie pisze bo ubolewa po stracie psa.? o.O
Ludzie proszę - myślcie trochę.
Strata psa to nie jest taka łatwa sprawa.
Załatwmy to na spokojnie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja proponuję aby wypowiedziały się osoby które wpłaciły jakiekolwiek fundusze na Dejlę lub zakupiły cokolwiek na allegro z czego pieniądze miały być przekazane dla Dejli.
Niech napiszą wyraźnie gdzie ich fundusze mają trafić - czy z powrotem na konto, czy na jakiegoś psa lub schronisko fundacji.
Myślę że osoby które nic nie wpłaciły powinny pozostać w milczeniu.

Link to comment
Share on other sites

Przestańmy!!!!!!
Błagam !!!!! Dejla nie żyje !!!!!! ;((((

Osobiście na piśmie dzisiaj zwróciłam się do Fundacji o zwrot pieniędzy przelanych na jej konto łacznie z dowodami wpłat ( ogólem- 214,50 PLN). Po otrzymaniu,moja kasa zostanie przelana na konto Właścicielki Dejluni,czy komuś się to podoba czy nie, ponieważ wiem ile wycierpiała i cierpi nadal;(

Z aukcji organizowanych przez Fundację, powtarzam przez Fundację, nie otrzymałam niczego, mimo wpłaconych pieniędzy (57.00 PLN).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiodor2008'][COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS] :x-mas:Witam !!!
Nie będę wdawał się w zbędną dyskusję, ale należy odróżnić słowo "oskarżenie" od słowa "wyjaśnienie". Ja prosiłem o wyjaśnienie kilku spraw, natomiast od "stawiania zarzutów i oskarżania" jest Prokurator... Tak, zmieniałem swoje posty i korygowałem swoje wypowiedzi, mając wiele obaw co do zasadności prowadzenia tej akcji. W związku z zaistniałą sytuacją zwróciłem się o ich przywrócenie - dla jasności mojego udziału w tym wątku. To, że zrezygnowałem z aktywnej działalności w "agitowaniu" w zbiórce pieniędzy nie oznacza, że mam milczeć na tym forum i wątku, który po to został założony. Każdy Obywatel tego kraju ma prawo wypowiedzi na Portalu Społecznościowym "Dogomania" o ile przestrzega panujących tu zasad i regulaminu, i nikt mu tego prawa nie odbierze. Na koniec dodam, że o dziwo nikt mnie tutaj nie krytykował, jeżeli ktoś pytał to wyjaśniałem a na pewno nikt mnie o nic nie podejrzewał.

Pozdrawiam...

[/FONT][/B][/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/shake.gif[/IMG][COLOR=Red][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Blue][I]LB-Fiodor...[/I][/COLOR]
[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]

przestań ...
wiesz dlaczego z Tobą nikt nie "dyskutował" ani Cię nie "krytykował" - bo wątek Dejli powstał,by jej nieść pomoc a nie gadać,międlić,pochwalać czy ganić innych - coś Ci się pomyliło,to nie forum do wygłaszania czczych opinii,ble,ble
Widzę,że dla Ciebie nie było ważne niesienie pomocy tylko promowanie własnej osoby czy tych filmów,które z uporem tu wklejałeś - a tylko jeden dotyczył Dejluni.
I nawet po odejściu tego pieska nie umiesz uszanować tego faktu,ani bólu w jakim jest jego Pani i przyjaciele
- załóż sobie swój wątek i tam prowadź dyskusje z kim chcesz i na jaki temat.

[SIZE=2][B]Ten wątek jest poświęcony DEJLI - a nie Tobie ![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mega Psiara']przestań ...
wiesz dlaczego z Tobą nikt nie "dyskutował" ani Cię nie "krytykował" - bo wątek Dejli powstał,by jej nieść pomoc a nie gadać,międlić,pochwalać czy ganić innych - coś Ci się pomyliło,to nie forum do wygłaszania czczych opinii,ble,ble
Widzę,że dla Ciebie nie było ważne niesienie pomocy tylko promowanie własnej osoby czy tych filmów,które z uporem tu wklejałeś - a tylko jeden dotyczył Dejluni.
I nawet po odejściu tego pieska nie umiesz uszanować tego faktu,ani bólu w jakim jest jego Pani i przyjaciele
- załóż sobie swój wątek i tam prowadź dyskusje z kim chcesz i na jaki temat.

[SIZE=2][B]Ten wątek jest poświęcony DEJLI - a nie Tobie ![/B][/SIZE][/QUOTE]


Nie zgadzam się, np:
Kubek walentynkowy wystawiony przez Fiodora na licytację został sprzedany za 157,50 PLN ( osobiście go otrzymałam) i te pieniądze zostały przkazane przez Fiodora do Fundacji, co sama potwierdziła ich otrzymanie.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz powiadam:
[quote name='Kocham_Milutke_xD']Ja proponuję aby wypowiedziały się osoby które wpłaciły jakiekolwiek fundusze na Dejlę lub zakupiły cokolwiek na allegro z czego pieniądze miały być przekazane dla Dejli.
Niech napiszą wyraźnie gdzie ich fundusze mają trafić - czy z powrotem na konto, czy na jakiegoś psa lub schronisko fundacji.
Myślę że osoby które nic nie wpłaciły powinny pozostać w milczeniu.[/QUOTE]
Nie kłóćmy się bez powodu, niech tylko osoby które coś wpłaciły odzyskają albo wpłacą na coś pieniądze.
Przecież to o nich chodzi. O osoby które wpłaciły pieniądze.
Inni nie powinni się wtrącać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocham_Milutke_xD']Jeszcze raz powiadam:

Nie kłóćmy się bez powodu, niech tylko osoby które coś wpłaciły odzyskają albo wpłacą na coś pieniądze.
Przecież to o nich chodzi. O osoby które wpłaciły pieniądze.
Inni nie powinni się wtrącać.[/QUOTE]

Tak jak napisałam wcześniej, cała kasa wpłacona do fundacji przeze mnie ( 214,50 PLN w tym 157,50 PLN przeznaczona przez Fiodora) zostanie mi zwrócona, a następnie przeze mnie przelana na konto Właścicielki Dejluni.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=3]DEJLUNIU, TAK MI PRZYKRO... CHCIELIŚMY CI Z WSZYSTKICH SIŁ POMÓC.... ZOBACZ, CO NAROBILIŚMY TWOJEJ PAŃCI....
PRZEPRASZAM CIĘ ZA WSZYSTKIE NIEMIŁE SŁOWA, KTÓRE TWOJA PAŃCIA MUSI CZYTAĆ...
[B][COLOR=Red]DEJLUNIU, NA ZAWSZE W MOIM SERCU...
[*][/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]


[CENTER][COLOR=Blue][U][SIZE=3]Zainteresowanych informuję,
że pieniążki które wpłaciłem na prywatne konto Dejli
zostały udokumentowane i pozostawiam je do osobistej dyspozycji Opiekunki.[/SIZE][/U][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=black]o dzisys.... :mdleje: .... pokemonie z bambusowego lasu ..jesteś moim guru ....o 23.24 dałaś rade zlożyć pozew .... jesteś jedyna i niepowtarzalana w swoim świecie :roflt:[/COLOR]


[COLOR=red][B]Co do zacierania śladów , myślę że poprosimy zaraz Moderatora o przywrócenie tego postu i będzie po kłopocie [/B][/COLOR]


[B][COLOR=red]mamy namiary z bloga ....[/COLOR][/B]

[URL]http://house4pets.blog.onet.pl/[/URL]

Dane usunęłam , ale tak czy inaczej są do wglądu ...:roll:[/QUOTE]

Za późno i nie wszystkie. Nikt Cię nie upoważniał do publicznego podania linka blogu.


[B]Art. 49.[/B] 1. Kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Ustawa o ochronie danych osobowych się kłania

[CENTER][CENTER][B][FONT=Verdana]USTAWA[/FONT][/B][FONT=Verdana]
z dnia 29 sierpnia 1997 r.[/FONT]
[B][FONT=Verdana]o ochronie danych osobowych1)[/FONT][/B][FONT=Verdana]
(tekst jednolity)[/FONT] [/CENTER][/CENTER]


Twój guru;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiodor2008'][B][COLOR=Red]
[COLOR=Purple]Witajcie Przyjaciele...???
⋰⋰⋰⋰⋰ ⋰⋰⋰⋰⋰⋰ ⋰⋰⋰
.♥''''♥.♥''''♥. Przesyłam
♥............♥ Wam
..'♥.......♥' Moc
......''♥'' Buziaczków [/COLOR]

[/COLOR][/B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG][COLOR=Red][B][I][FONT=Comic Sans MS]LB-Fiodor...[/FONT] [/I][/B][/COLOR][/QUOTE]

Tobie fiodor to chyba świeczka pod sufitem zgasła i dlatego chcesz wyjaśnienia. jakby chcieli zatrzeć jakieś ślady to po co by zostawili na pierwszej stronie sumy wpłat na prywatne konto pani Małgosi.
Adres został usunięty przed takimi jak pani Joanna czy psiara555 ,która wcale nie mieszka w Słubicach,a która nie wiem z którego palca wyssała takie pomówienia,
jak strasznie trzeba nienawidzić ani ludzi ani zwierząt.

Ty zresztą nie lepiej jak się zaczynała aukcja to się zaangażowałeś, sprzedałeś swoje niepotrzebne rzeczy po Gringo,ale jak się okazało ze operacja nie dojdzie do skutku to pierwszy zawołałeś zwrotu kasy,nawet nie zaproponowałeś przelania na jakaś fundacje,ogon pod siebie i chodu!!!

Z panią Małgorzatą już rozmawialiśmy co do N A S Z Y C H pieniędzy,wiec niech Cie główka o nie boli zostaną Ci one zwrócone!!!

I nie zarzucaj innym edycji i modyfikowania postów - to Ty w tym przodowałeś od samego początku
(nawet ten post,który cytuję jest tego dowodem)



przepraszam Cię Małgosiu za te pomówienia jest mi naprawdę wstyd za nich wszystkich.

DEJLUNIU Ty to już sobie tylko spoczywaj w spokoju !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rex BERGER']Tobie fiodor to chyba świeczka pod sufitem zgasła i dlatego chcesz wyjaśnienia. jakby chcieli zatrzeć jakieś ślady to po co by zostawili na pierwszej stronie sumy wpłat na prywatne konto pani Małgosi.
Adres został usunięty przed takimi jak pani Joanna czy psiara555 ,która wcale nie mieszka w Słubicach,a która nie wiem z którego palca wyssała takie pomówienia,
jak strasznie trzeba nienawidzić ani ludzi ani zwierząt.

Ty zresztą nie lepiej jak się zaczynała aukcja to się zaangażowałeś, sprzedałeś swoje niepotrzebne rzeczy po Gringo,ale jak się okazało ze operacja nie dojdzie do skutku to pierwszy zawołałeś zwrotu kasy,nawet nie zaproponowałeś przelania na jakaś fundacje,ogon pod siebie i chodu!!!

Z panią Małgorzatą już rozmawialiśmy co do N A S Z Y C H pieniędzy,wiec niech Cie główka o nie boli zostaną Ci one zwrócone!!!

I nie zarzucaj innym edycji i modyfikowania postów - to Ty w tym przodowałeś od samego początku
(nawet ten post,który cytuję jest tego dowodem)



przepraszam Cię Małgosiu za te pomówienia jest mi naprawdę wstyd za nich wszystkich.

DEJLUNIU Ty to już sobie tylko spoczywaj w spokoju !![/QUOTE]
Pamiętaj że każdy może zrobić z tymi pieniędzmi co tylko zechce.
Bo to są jego pieniądze.
Nie możemy nikogo o nic oskarżać.
Przecież okazał serduszko i podarował pieniądze na Dejlę.
Więc nie mów że jest zły. :shake:
Zaprzestańcie kłótni - proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Black]o dzisys.... :mdleje: .... pokemonie z bambusowego lasu ..jesteś moim guru ....o 23.24 dałaś rade zlożyć pozew .... jesteś jedyna i niepowtarzalana w swoim świecie :roflt:[/COLOR]


[COLOR=Red][B]Co do zacierania śladów , myślę że poprosimy zaraz Moderatora o przywrócenie tego postu i będzie po kłopocie


mamy namiary z bloga ....

[/B][/COLOR][URL]http://house4pets.blog.onet.pl/[/URL]

Dane usunęłam , ale tak czy inaczej są do wglądu ...:roll:[/QUOTE]
Kobieto - czego Ty chcesz od mojego bloga.? o.O

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocham_Milutke_xD']Kobieto - czego Ty chcesz od mojego bloga.? o.O[/QUOTE]



[B]Art. 49.[/B] 1. Kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Ustawa o ochronie danych osobowych się kłania


[CENTER][CENTER][B][FONT=Verdana]USTAWA[/FONT][/B][FONT=Verdana]
z dnia 29 sierpnia 1997 r.[/FONT]
[B][FONT=Verdana]o ochronie danych osobowych1)[/FONT][/B][FONT=Verdana]
(tekst jednolity)[/FONT] [/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...