Jump to content
Dogomania

Rafael Malo Alcrudo (E)


Recommended Posts

Witam.
Choć jestem z IX FCI to chciałem Was zaprosić na Wystawę do Rzeszowa gdzie mastify pirenejskie i nie tylko posędziuje hodowca i specjalista z Hiszpanii [B]RAFAEL MALO ALCRUDO (E). [/B]

Znawcy rasy pewnie wiedzą kim jest ten sędzia, ja miałem okazję poznać go i rozmawiać z nim na wystawie w Rumunii podczas oceny rodezyjskich ridgebacków. Co zaowocowało zaproszeniem p.Rafaela na naszą rzeszowską wystawę. RAFAEL MALO ALCRUDO jest hodowcą tej rasy od 1977 roku i autorem wieku książek o swojej rasie. Myślę, że warto sprawdzić się u takiego sędziego.

[B][SIZE=3]INFORMACJE O WYSTAWIE[/SIZE][/B]
Termin przyjmowania [B]zg[/B][B]łoszeń: 24.01.2010 r. [/B]

[B]SOBOTA/SATURDAY – 13.02.2010r.[/B]
[B]RAFAEL MALO ALCRUDO (E)[/B] - mastif hiszpański, mastif pirenejski, pirenejski pies górski, mastif angielski, mastif neapolitański, bullmastiff, buldog angielski, dog de Bordeaux,

[B]NIEDZIELA/SUNDAY – 14.02.2010r.[/B]
[SIZE=1][SIZE=2][B]RAFAEL MALO ALCRUDO (E)[/B] – owczarek belgijski: groenendael, laekenois, malinois, tervueren, owczarek francuski beauceron, owczarek francuski briard, owczarek pirenejski, owczarek australijski, bouvier des Flandres, pozostałe rasy.[/SIZE][/SIZE]

[IMG]http://www.tajadera.com/images/Rafa%20con%20cachorro.JPG[/IMG]
[B][SIZE=2]RAFAEL MALO ALCRUDO [/SIZE][/B]

[B]Dla zainteresowanych strona sędziego: [/B]
[URL]http://www.tajadera.com/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Po ocenie wnioski następujące:
Bardzo sympatyczny sędzia, z podejściem do psów :)
Trochę pożartował w ringu, przed niektórymi psami zrzucał kapelusz z głowy by poprawiły np. ustawienie ucha ;)
dokładnie przyglądał się psom w ruchu, jeśli miał wątpliwości co do prowadzenia kończyn potrafił trochę poganiać po ringu.
Uzasadniał swój wybór, mówił, co się podoba, a co nie.
Opisy dokładne, potrafi docenić psa, który mu się podoba.
Suczka znajomej, która wzięła BOB ma w opisie "kochana suczka" i napisane wielkimi literami "WOW" ;)

Edited by mychaaaaa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...