Jump to content
Dogomania

SALZBURG CACIB Austria 13-14.05.2006 r


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na początek się przywitam, bo dopiero niedawno tu trafiłam (duuużzo za pozno) no i to moj pierwszy post jest:)
I tak sobie mysle, ze tyle wustaw mnie ominelo, bo nie bylo z kim jechac. Mam nadzieje, ze uda mi sie to teraz choc troche zmienic:)
Moze wybralby sie ktos ze Slaskaw sobote? Jak tak, to zaraz mojego jamnika zglosze..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kivik']Na początek się przywitam, bo dopiero niedawno tu trafiłam (duuużzo za pozno) no i to moj pierwszy post jest:)
I tak sobie mysle, ze tyle wustaw mnie ominelo, bo nie bylo z kim jechac. Mam nadzieje, ze uda mi sie to teraz choc troche zmienic:)
Moze wybralby sie ktos ze Slaskaw sobote? Jak tak, to zaraz mojego jamnika zglosze..[/quote]

Buuuuuuuuuuu, a z W-wy na niedziele nikt nie jedzie????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kivik']Na początek się przywitam, bo dopiero niedawno tu trafiłam (duuużzo za pozno) no i to moj pierwszy post jest:)
I tak sobie mysle, ze tyle wustaw mnie ominelo, bo nie bylo z kim jechac. Mam nadzieje, ze uda mi sie to teraz choc troche zmienic:)
Moze wybralby sie ktos ze Slaskaw sobote? Jak tak, to zaraz mojego jamnika zglosze..[/quote]

kivik ja dlatego sie na DGM znalazlam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']oj tak ! jak sobie pomysle ile dobrego by mnie ominelo gdyby nie net ...:roll:
ale z drugiej strony to okropny pozeracz czasu :diabloti:[/quote]

to fakt..ale zaoszczedzic sporo czasu tez mozna..ile kiedys trzeba bylo sie naszukac wszystkiego, nachodzic , a teraz tylko klik:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Kivik, a dysponujesz autkiem i o której i skad wyjazd? Bo moze wtedy w piatek wieczorem bym dojechala z Wwy?[/quote]
mam autko, ale nieduże. jestem z Gliwic. Jechalabym z jamnikiem. Wystawa to pomysl chwili i nie zastanawialm sie jeszcze kiedy wyjazd. Tyle,ze do Salzburga jest kawal drogi wiec chyba najlepiej w piatek.
Wypytam jeszce sasiadki, czy bedzie jechac, tyle ze ona ma sznaucera, a to niedziela.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam kolejne niedyskretne pytanie.Mianowicie niechce mi sie jechac na poczte do miasta,aby przefaksowac zgloszenie (ale ze mnie len,prawda ? :cool1: ) i czy przyjmuja maile ? Aczkolwiek to pytanie retoryczne,bo jak miemam maili niehonoruja ? Ot,po prostu musze sie upewnic ze moj wysilek jest konieczny :lol:

Link to comment
Share on other sites

A zdradzcie mi,kiedy po wyslaniu mozna sie tego potwierdzenia spodziewac ?Bo ja wyslalam zgloszenie,ale z racji faktu,ze na tym zlomie nie idzie wypelnic tego z formularza wystawy,wyslalam takie jak na polskie wystawy.I juz sobie wyobrazam jak na mnie psiocza po jego odebraniu :oops:

Link to comment
Share on other sites

A ja po prostu napisalam w zgloszenie w mailu:

Hello

itd itd
breed:...
name:...
itd itd

Od jakiegos czasu tak zglaszam do Austri ( oporcz Tulln Europejska, oczywiscie ) i jest OK. Potwierdzenie mailowe dostalam po kilku godzinach od wyslania, a poczta przychodzi ze 2-3 tyg. przed wystawa, tak jak pisala Eliitesse.

Link to comment
Share on other sites

Strucelitrufla dziekuje za podbudowanie :cool1:

BTW.Tak wiec z racji faktu,ze hipotetycznie moze jestesmy przyjeci zapytuje czy ktos nie wybiera sie na sobote i nie mialby miejsca w aucie dla charta irlandzkiego i 1osoby ?Mozemy wspolnie podrozowac na tylnim siedzeniu,jestesmy do tego przywyczajeni :cool1: Oczywiscie partycypujemy w kosztach podrozy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...