Jump to content
Dogomania

CACIB & CAC Sarajewo 6-7.05


Agasia

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juz dwa razy pisalem info o wyjezdzie tutaj, ale okazuje sie ze 5 minut to za malo dla tego czatu bo wyrzuca i trzeba od nowa pisac
Wiec koszt wyprawy:
dla 8 osobnikow na 2 nogach + 8-9 na 4 łapach (rozne)
na jednego wlasciciela plus pies maly lub sredni max.500zł
na jednego wlasciela plus pies typu haszczak 600zł
Nocleg do 20 euro maksymalnie

wiec Ci ktorzy do mnie pisali o nikach Kaska, Orsini, Bardotka Kroliczek, Savannah, USH, Zlosnica niech do 3 marca ( do 24 godz) potwierdza na moj nick czy jada, po tym czasie bede dobieral innnych chetnych. Potem przekaze nr konta na ktory tzreba bedzie wplacic forse za przejazd, co bedzie potwierdzeniem.
Pozdrawiam Limnolka
:wolfie: :Dog_run: :painting:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='limnolka']Juz dwa razy pisalem info o wyjezdzie tutaj, ale okazuje sie ze 5 minut to za malo dla tego czatu bo wyrzuca i trzeba od nowa pisac
Wiec koszt wyprawy:
dla 8 osobnikow na 2 nogach + 8-9 na 4 łapach (rozne)
na jednego wlasciciela plus pies maly lub sredni max.500zł
na jednego wlasciela plus pies typu haszczak 600zł
Nocleg do 20 euro maksymalnie

wiec Ci ktorzy do mnie pisali o nikach Kaska, Orsini, Bardotka Kroliczek, Savannah, USH, Zlosnica niech do 3 marca ( do 24 godz) potwierdza na moj nick czy jada, po tym czasie bede dobieral innnych chetnych. Potem przekaze nr konta na ktory tzreba bedzie wplacic forse za przejazd, co bedzie potwierdzeniem.
Pozdrawiam Limnolka
:wolfie: :Dog_run: :painting:[/quote]

Hm, no wlasnie, skad ten bus miałby jechac? Bo liczac od warszawy to jest 1200 km, 8 osob * 500 zł to 4000 czyli wychodzi po 3.2zł/km :crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[B]Limnolko[/B] -dlaczego nie cztasz PW??
Napisałam w imieniu mojej przyjaciółki ,że zainteresowana jest także tym wyjazdem.Nie wiem czy jest już uwzględniona ,czy jeszcze nie(na w/w liście).
Inne moje pytanie -to czy płacimy za dwie czy cztery nóżki;)
Chciałabym zabrać dwa nieduże psy (w tym szczenię ) nie wyobrażam sobie zapłacić za podróż 1000 zł.Sorry,ale pragnę poznać szczególy wyliczenia.
No i tak jak pisały dziewczynki:loveu: interesuje mnie skąd rusza bus (czy przypadkiem nie z wybrzeża?)jak wyliczone będą koszty? (czy z km/osobę ,czy od psa z góry)itp

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Hm, no wlasnie, skad ten bus miałby jechac? Bo liczac od warszawy to jest 1200 km, 8 osob * 500 zł to 4000 czyli wychodzi po 3.2zł/km :crazyeye: :crazyeye:[/quote]
[B]Karola[/B] 1200 km -ale w jedną stronę .Mam nadzieję ,że wracasz do kraju??;)

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie.
Typowo polskie zachowanie polakow ( dlatego pisze z malej litery).
Ja na tym nie zarabiam, mam inne mozliwosci zarobku... tylko licze po kosztach ktore wychodza z ofert ktore dostalem. A jak zostanie forsa to oddam.
Wyjazd busem na 18 osob chyba najbardziej jest odpowiedni ze wzgledu na koszty i zwartosc psychiczna grupy.
Po drugie trasa drogowa do Sarajeva liczy np z warszawy 1420 km w jedna strone. Czyli we dwie blisko 2900, a trzeba tez dwa razy dojechac na wystawe z hotelu, ponadto to tereny gorzyste !!!. Placi sie za km a nie za peryferia miasta prawda?? A oplaty graniczne? drogowe to co??
Oplaty wykonuje dwunozny uczestnik wiec licze od czlowielka z psem, a jak ktos bedzie jechal z drugim psem to bedzie doplata. Ale niewielka max. do 200zl. Ale to powiem po uscisleniu listy.
Mikrobusik bedzie jechal po trasie Bialystok- warszawa- Lublin -Rzeszow, Koszyce, Budapeszt- Belgrad.
Kroliczek - zapisalem Ciebie oczywiscie oraz klolezanke ze stafikiem
Wiec czekam na potwierdzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='limnolka']Witam ponownie.
Typowo polskie zachowanie polakow ( dlatego pisze z malej litery).
Ja na tym nie zarabiam, mam inne mozliwosci zarobku... tylko licze po kosztach ktore wychodza z ofert ktore dostalem. A jak zostanie forsa to oddam.
Wyjazd busem na 18 osob chyba najbardziej jest odpowiedni ze wzgledu na koszty i zwartosc psychiczna grupy.
Po drugie trasa drogowa do Sarajeva liczy np z warszawy 1420 km w jedna strone. Czyli we dwie blisko 2900, a trzeba tez dwa razy dojechac na wystawe z hotelu, ponadto to tereny gorzyste !!!. Placi sie za km a nie za peryferia miasta prawda?? A oplaty graniczne? drogowe to co??
Oplaty wykonuje dwunozny uczestnik wiec licze od czlowielka z psem, a jak ktos bedzie jechal z drugim psem to bedzie doplata. Ale niewielka max. do 200zl. Ale to powiem po uscisleniu listy.
Mikrobusik bedzie jechal po trasie Bialystok- warszawa- Lublin -Rzeszow, Koszyce, Budapeszt- Belgrad.
Kroliczek - zapisalem Ciebie oczywiscie oraz klolezanke ze stafikiem
Wiec czekam na potwierdzenia.[/quote]


Po pierwsze chyba to jets normalne ze kazdy chcialaby wiedziec jak sie kszatltuja poszczegolne skladowe ceny w sumie przeznaczamy na to nasze pieniazki. Pozatym co to za znaczenie ze droga jest gorzysta czy po plaskim czy po gorach 1400km to tyle samo?:))
200 zeta to nie dla wszystkich jest niewiele

Link to comment
Share on other sites

Myslalem ze wsrod wiekszosci dogomaniakow , a tym bardziej wystawcow psow rasowych jest zaufanie, ale jednak sie przeliczylem. Chce zorganizowac wyjazd po jak najmniejszych kosztach, bo sam tez place przeciez.
Jak chcecie inne szczególy to prosze,
musi jechac dwoch kierowcow (czyli koszty dodatkowe dwa noclegi, wyzywienie dla nich)
oplaty drogowe w Slowacji chyba tez w jugoslawi

Link to comment
Share on other sites

A jak jest z badaniami p/Ciał w kierunku wścieklizny wracając z Sarajewa??
Czy także potrzebujemy mieć w/w badania??
Czy Ty [B]Limnolka[/B] zajmiesz się także organizacją noclegu??
Ile min. osób musi się zapisać ,aby wyjazd doszedł do skutku??
Pytam ,ponieważ Sarajewo jest wtedy ,gdy międzynarodówka w Łodzi -nie chciałabym ,aby i jeden i drugi wyjazd nie wypalił.....
Ja w każdym razie jestem chętna na wyjazd do Sarajewa wraz z moją przyjaciółką Katarzynką:siara: .Możesz nas [B]Limnolko [/B]uznać za zapisane/potwierdzone.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='limnolka']Jak chcecie inne szczególy to prosze,
musi jechac dwoch kierowcow (czyli koszty dodatkowe dwa noclegi, wyzywienie dla nich)
oplaty drogowe w Slowacji chyba tez w jugoslawi[/quote]
a jak zalatwimy JEDNEGO kierowce????to bedzie duzo taniej mysle:))))bo co jeszcze potem dwom kierowcom noclegi mamy poplacic?

Link to comment
Share on other sites

a ja mam inne pytanie...czy wszyscy płacimy po równo ?? bez wzgl. na to w jakiej części kraju wsiadamy ?? No bo skoro bus poleci z Białegostoku a ja będę sie dosiadać na południu Polski to jest różnica jakieś 500 km jak nie więcej....:roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Orsini jeden kirowca nie da rady, przynajmniej ja uwazam ze to nie bezpieczne. Byc moze do kijowa jedziesz samochodem ososbowym ( w tym busy do 9 osob) i tu przepisy nie maja znaczenia. 18 osob to juz autobus w swietle przepisow i musi miec 2 kierowcow. bede sie dowiadywala w wawi o mniejszego busa ( wtedy i oplaty sa mniesze drogowe itd) zobaczymy co oni powiedza.
W przpadku busa 18osbowego jest on traktowany jak autobus i olaty drogowe i graniczne sa wyzsze, ale kasa sie rozklada na wiecej osob, bus 9 sosb to samochod ososbowy i oplaty sa tansze ale koszt rozklada sie na mniej osob
Hehe najataniej jest wynajac samego busa ale tez musza byc w grupie przynajmniej 2 osoby ktore poprowadza taki duzy samochod ja takim pojade ale nie wiadomo jak inni:)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za wsparcie w tlumaczeniu zawilosci wyjazdowych niedowiarkom w moje intencje. Sa ostatnio kontrole nasilone w calej europie, bo coraz wiecej zbyt spektakularlnych wypadkow sie zdarza, a takie busy maja tachografy tygodniowe wiec sa do sprawdzenia przez policje w kazdym kraju. Sa przypadki ze przy braku postojow w tachografie po jedzie 9 godzin zawracaja auto lub kaza stac na miejscu dobe, heheh, wiec mozna by wystawiac wtedy psy - ale na polu lub na parkingu a nie na wystawie, wiec po co sobie robic sobie kuku.
Robilem symulacje jaki bus jest najtanszy dla nas, okazalo sie ze ten 18-20 osobowy. Bo mniejsze busy na 8-10 osob sa tak samo drogie jak te duze 30 osob (ale skad tyle znalezc chetnych????). Ale jak zapewne wystawowicze widzieli w innych krajach, takie duze busy jezdza na wystawy z Finlandii estonii, Rosji , Ukrainy, A nawet w Niemczech tez sa.
Pzrypominam ze do Kijowa jest 800km a tam prawie dwa razy dalej ??? ludzie popatrzcie na mape!!!!
PRzypominam ze dzisiaj mija termin zgloszen- potwierdzen do mnie. Czekam do godziny 24 dzisiaj.
Jest juz 4 pewne osoby, czyli kolo polowe skladu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='limnolka']Zwolnilo sie niestety jedno miejsce w stosunko do rezerwowanego wczesniej. Czyli jest jedno lub dwa miejsca dla osób z psem (ale za wyjatkiem sznaucerow miniaturowych szarpejow, stafikow).
Decyzja do dzisiaj do 24[/quote]
no czekaj: czyli masz juz 18 osob chetnych?????i czemu za wyjatkiem sznaucerow miniaturowych????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...