Jump to content
Dogomania

CACIB & CAC Sarajewo 6-7.05


Agasia

Recommended Posts

[quote name='kaska']Wlasnie czemu mini nie??? komus bedziemy wchodzic w droge??:angryy:[/quote]
mysle ze moze teoria jest taka:zeby jednej rasy nie bylo w 2 egzemplarzach, ale w takiej sytuacji czemu chce Ciebie i mnie?:)))))))))))))))jak obie mamy cz-sr:)))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Orsini??
Przepraszam, ale Orsini :evil_lol: trzeba miec troche wybrazni. Przeciez nie mozna jechac non stop 1400 km w 18 osob plus 18- 20 psow w busem na 18 osob. tego nie da sie upchnac po 5 psow w jedna klatke, tak jak to robia niektorzy wystawcy, co widac jak traktuja psy.
Uwazam ze musi byc pol na pol w aucie, troche luzu tez musi byc na bagaze. Na inne warunki ja sie nie pisze i nikomu nie bede proponowal warunkow zageszczenia typowego dla ferm ptasich.

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z zapowiedzia zamykam problem i dyskusje przejazdowe do Sarajeva. Z osobami ktore do mnie sie zglosily tzn Ka- vanga, Kroliczek, bede kontaktowal sie bezposrednio. Poradzimy sobie jakos w mniejszej grupie.
A jak tam bylo napiszemy, albo i nie, :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: , po przyjeździe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...