Jump to content
Dogomania

wasza ulubiona rasa


Weo

Recommended Posts

[quote name='MOKOJOKOTO']Nie mam szczególnie ulubionej rasy. Co prawda najbardziej podobają mi się psy wyglądem zbliżone do wilków (owczarek niemiecki, husky, malamut czy wilkowaty kundelek:eviltong: ) ale prawie wszystkie psy lubię ;)
Nie przepadam niestety za amstafami (raz jeden taki nie pilnowany agresor rozszarpał łapę psu mojego kumpla, i w ogóle jakaś taka moda dziwna jest, że wszędzie stoją szpanerzy z owymi psami i tylko się puszą) i za goldenem mojej kumpeli też nie przepadam bo szczeka ciągle i wyłudza psią karmę jak wie, że mam w sakiewce:evil_lol:[/QUOTE]
e,ony i malamuty wcale tak wilka nie przypominają-popatrz lepiej na psy ras:wilczak czechosłowacki,saarloswolfhound,nothern inuit...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie generalnie na liście ulubionych znajdują się rasy o krótkich pyskach. Boksery kocham miłością platoniczną od dziecka. Okazuje się, że mini boksery, czyli boston terriery :evil_lol: też są przecudowne - zawsze uważałam, że małe psy są do niczego, a tu proszę, miłe zaskoczenie. Podobają mi się też bullmastiffy i boerboele. Od niedawna jestem też pod wrażeniem amstaffów i pitbuli, o których kiedyś nie miałam zbyt dobrego zdania.

A na pierwszym miejscu jest alaskan malamute, niestety jako realistka wiem, że jeszcze długo nie będę mogła sobie na niego pozwolić. O ile w ogóle kiedyś, bo obiła mi się o uszy opinia, że malamuty nie lubią psów innych ras.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...