Jump to content
Dogomania

Spanielowy sportowiec w wersji kanapowej


Daga&Maks

Recommended Posts

[quote name='understandme'][URL]http://i1243.photobucket.com/albums/gg543/coconut194/maj2012114.jpg[/URL] ooo Pan Miś :loveu:

[URL]http://i1243.photobucket.com/albums/gg543/coconut194/maj2012166.jpg[/URL] to świetne zdjęcie, ładne kolory :)[/QUOTE]

świetny ten misiek był, tylko nie chciał za długo pozować :D

dzięki :)

[quote name='Ptysiak']U Nas też padało z czego osobiście bardzo się cieszę bo chłodniej się zrobiło :multi:[/QUOTE]

u nas jest o wiele chłodniej i całe szczęście, bo Maks ostatnio źle znosił upały, zresztą nam też dawało to mocno we znaki












a dzisiaj tradycyjnie jak co roku był festyn i znowu wszędzie łażą i strzelają, więc nie ma mowy o wyjściu na spacer :shake: po południu jeszcze go jakoś na siku wyciągnęłam, wieczorem już nie dało rady, jacyś durnie strzelali u nas pod blokiem i na raz tak huknęło, że wszyscy się z foteli poderwali, a Maks wcisnął mi się za plecy i przed 15 minut trząsł się jak galaretka :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dagaa111']
a dzisiaj tradycyjnie jak co roku był festyn i znowu wszędzie łażą i strzelają, więc nie ma mowy o wyjściu na spacer :shake: po południu jeszcze go jakoś na siku wyciągnęłam, wieczorem już nie dało rady, jacyś durnie strzelali u nas pod blokiem i na raz tak huknęło, że wszyscy się z foteli poderwali, a Maks wcisnął mi się za plecy i przed 15 minut trząsł się jak galaretka :-([/QUOTE]Biedaczek :( Moje potwory na szczęście nie boją się wystrzałów

Edited by Izabela124.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Biedny Maks :( Dobrze, że moja Tora nie boi się wystrzałów ;)[/QUOTE]

ile ja bym dała żeby mój pies nie był takim tchórzem

[quote name='Ptysiak']Biedny Maksio :([/QUOTE]

ano :-(

[quote name='Aleksandra95']u nas festyn był na 15 i też nadal strzelają..na szczęście Dora się tak nie boi.[/QUOTE]

u nas pewnie przez najbliższy tydzień będą strzelać

[quote name='Izabela124.']Biedaczek :( Moje potwory na szczęście boją się wystrzałów[/QUOTE]

[quote name='Kaaasia']:evil_lol:
Dobra z Ciebie pańcia:eviltong:[/QUOTE]

hihi, pewnie przejęzyczenie, bo to raczej mały powód do radości :evil_lol:
















mi już ręce opadają, po tym wczorajszym huku Maks dalej nie chce wyjść na spacer, na szybko tylko robi siku na najbliższy krzak i pędzi do domu, a kupy wali mi na przedpokoju :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Miłego grillowania :)
A jak wrócisz to fotki widzę :mad::evil_lol:[/QUOTE]

jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to jutro wstawię fotki :diabloti:

[quote name='Błyskotka']I co było dobrego na grillu ?[/QUOTE]

tradycyjnie kiełbaski, chleb, trochę słodyczy ;)











ja już nigdy więcej nie biorę piłki żeby zrobić z nią zdjęcia, już drugi raz pod rząd wzięłam lustro, zabawkę i po kilku minutach piłkę zgubiłam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dagaa111']w sumie racja, zawsze mogło być gorzej :evil_lol:
ale gdybym miała mniejszego psa, to w tych chaszczach, które tu rosną chyba bym go zgubiła :lol:[/QUOTE]
Na przyszłość nie kupuj sarenki :evil_lol:

No właśnie może piłka na sznurku bardziej się sprawdzi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dagaa111']mam w domu jedną piłkę na sznurku, w sumie nie pomyślałam o niej, żeby brać na spacery. Następnym razem ją wezmę. Ale chyba kupię jeszcze jedną, bo ta którą mam jest strasznie lekka, a sznur dość gruby, więc daleko nie poleci.[/QUOTE]

Mój mąż zgubił piłkę na sznurku :roll: A nawet dwie :mad: Jak on to zrobił, to nie wiem :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Te są dość ciężkie i fajne do aportowania :)
[url]http://www.ipo-sklep.pl/galerie/p/pilka-na-sznurku-6-50cm_583.jpg[/url][/QUOTE]

właśnie nad czymś takim się zastanawiałam, jak będę psu karmę zamawiać to przy okazji piłkę kupię

[quote name='magdabroy']Mój mąż zgubił piłkę na sznurku :roll: A nawet dwie :mad: Jak on to zrobił, to nie wiem :niewiem:[/QUOTE]

wszystko jest możliwe :D
u mnie teraz i tak się gubi o wiele mniej zabawek niż kiedyś, bo kilka lat temu Maks miał głupi zwyczaj wywalania zabawek przez balkon :mad:

[quote name='unikatowydiament']witamy się i buziaczki dla Rudzielca:)[/QUOTE]

witamy :)

[quote name='Aleks89']Daga-jak sznur gruby to tym lepiej ,bo szybciej znajdziesz:evil_lol:
Albo kup mu najwiekszą gumową piszczącą piłke jeśli lubi są takie 18cm średnicy tego to już się nie da zgubić[/QUOTE]

niby racja, chociaż wolę jak piłka leci dalej, bo się mniej narzucam :lol:
z takiej wielkiej piłki raczej się nie ucieszy, bo ciężko to aportować
















właśnie zobaczyłam swój plan lekcji, w zeszłym roku myślałam że już gorzej być nie może, a jednak się myliłam :mdleje: jedyne pocieszenie że tych lekcji aż tak dużo nie ma, chociaż pewnie dorzucą trochę dodatkowych (obowiązkowych) zajęć. A jaki numer nam w środę wywinęli, druga grupa kończy lekcje po 12, a moja grupa o 16 :evil_lol: Nie ma sprawiedliwości :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...