Jump to content
Dogomania

Kraków sunia Pola bez nóżki już w swoim domku u Zuzi świeżutkie fotki s. 52


AgaG

Recommended Posts

  • Replies 995
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest sliczniutka :lol: . Z tym transportem troche, widze ciezko. Moze zmienic tytul i dodac :[B][U]lub do Zgorzelca[/U][/B], bo moze ktos jedzie do Niemiec i bedzie jechal wlasnie przez to przejscie. Juz spac nie moge, tak intensywnie mysle o tej kruszynie i chcialabym, zeby jak najszybciej do nas dotarla. Ale sama nie mam mozliwosci zalatwienia czegokolwiek, nie znam nikogo z tamtych stron, kto jezdzilby na takich trasach. A ona czeka :shake: .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rk66']Zuzia, aż mną tąpnęło!
Serio? Na pewno?
HURA - Polcia jedzie do domu!!! :loveu:
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Zuzia, najpierw podaj miejscowość. Trzeba szukać transportu i zmienić tytuł wątku. Czy gdyby była taka potrzeba możesz wyjechać po Polcię gdzieś bliżej?

Polcia chyba nie uwierzy że takie szczęście ją spotkało.
Jesteście kochani, a twojego TZ to za przykład podawać.
Jak ty tego dokonałaś? Napisz, bo ja z moim do ładu dojść nie mogę...[/quote]
rk66, zgoda na wziecie Polci wiazala sie z cieciami w moich planach na nastepny rok do dwoch lat. Planowalam wziecie nowych psiakow ( dwie suczki ) ze schroniska, ale teraz skorygowalam swoje plany i dopoki nasze dwa stare psy na budowie ( nasza Diana i Suzik ) beda na tym swiecie, nie bedzie nowych adopcji. Poszlam wiec na ustepstwo , a moj wspanialy mezczyzna przystal na Polcie.
Jestem jednak dobrej mysli, ze jezeli okaze sie, ze warunki po zamieszkaniu na naszej pieknej wsi beda pozwalaly, to okres ten sie skroci i nowe psiaki zamieszkaja u nas szybciej.
Teraz tylko czekam na Pole.

Link to comment
Share on other sites

Na forum jest zalatwiany transport z Rzeszowa do Wroclawia dla malenkiej Snapi. Czy mozna ewentualnie polaczyc to z transportem dla Poli :roll: ? Napisalam w tamtym watku swoja prosbe i na PW wyslalam wiadomosc do [B]Jogi[/B], ktora wlasnie pod koniec tygodnia ma zabrac Snapi z Rzeszowa do Wroclawia. Ja oczywiscie dojade z checia nawet do Wroclawia. Prosze, pomozcie mi tylko przekonac Jogi :-( , zeby sie na to zgodzila. Ale jesli ona jedzie np. pociagiem, to bedzie jej trzeba Polcie dowiezc na dworzec do pociagu. I mam nadzieje, ze pociag jedzie przez Krakow :roll: . Patrzac na mape, to raczej pewne, ale z koleja nic nie wiadomo. Prosze, pomozcie :-( ! Prosze !

Link to comment
Share on other sites

Zuzia, rozumiem ze odpada podroz do krakowa az?
no bo wtedy dostapilabys zaszczytu zabrania malej ze schronu :)
ja niestety jestem uziemiona do 15 marca w krakowie potem moge poejchac nawet pociagiem zawiezc polcie do wroclawia, ale czy warto az tyle czekac?

Link to comment
Share on other sites

Oj, dalej nic......:-(
Ja bym , kiwi, chetnie pojechala nawet do Krakowa, ale w tej chwili nie mam mozliwosci wziecia urlopu ( jestem sama ), a taki wyjazd to przynajmniej 1 dzien wolny, jesli sie pojedzie w sobote i niedziele.
Juz kombinuje na wszystkie sposoby. Przeszukuje wszystkie watki transportowe, nawet do Zielonej Gory dojade po Polcie. Ale Krakow - nie dam rady. Co jeszcze mozna zrobic ? ? ?:placz:

Link to comment
Share on other sites

Juz tak sie ucieszylam, jak napisala do mnie swan, ze ktos bierze "dzika Lusie" do Warszawy, a ona ja odbiera i wiezie dalej juz do siebie do Gorzowa. Oczywiscie napisalam od razu z prosba o dolaczenie Polci i ze odbiore ja z Gorzowa. No i okazalo sie, ze plany sie zmienily i nic z tego :shake: ! I na dodatek nie moge sie skontaktowac z Jogi. Pisalam do niej wczoraj i cisza :shake: ! Ona w tym tygodniu wiezie Snapi do Wroclawia i super by pasowalo, gdyby Polcia pojechala z nimi, ale Jogi sie nie odzywa :placz: .
B L A G A M O P O M O C ! C Z Y N I C S I E N I E D A Z R O B I C
D L A P O L C I ? ? ? :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Na 4. stronie to nikt nas raczej nie zauwazy :shake: . A my potrzebujemy pomocy w zorganizowaniu transportu. Polcia chcialaby juz sie przytulic do panci, ale jeszcze bardziej pancia chce usciskac Polcie;) ( byle nie za mocno, bo to inwalidka :-( ). Inusi opowiadam o jej nowej towarzyszce i jakby sie porzadnie przypatrzec, to moznaby zauwazyc taki mini mini cien zrozumienia w jej slicznych oczetach :lol: . Pomozcie wiec, prosze.

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]nie calkie :)
piolcia ma zapewniony transport z warszawy do wrocka a potem z wrocka do ZuziM 98 marca, wiec przed 98 marca trzebaby ja zbrac do warszawy, gdyby ktos jechal
bo specjlni zbey jechac to hcyba latwiej z krakowa do wroclawia jednak
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...