Jump to content
Dogomania

Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nata

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witam,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]nie mogę się napatrzeć na kolorki Dhungi i Dandiego. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]A z małej Fibi jaki cudny trikolorek rośnie![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Oj, chyba Rodzinka ma patent na ładne umaszczenie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witam nową forumowiczkę. Ale te fotki maluchów to na forum proszę wrzucić. Ino migiem! Bo my jesteśmy łasi na fotki maści wszelkich ;)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam,[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Ja rowniez serdecznie witam nowa forumowiczke!!!![/B]

Od razu odwiedzilam stronke z nadzieje ,ze zobacze tam maluchy...ale nie ma fotek:(.Widzial rowniez fajny dzial o wystawach jak przygotowach itd.,ale nie moge na niego wejsc.

Dostalam dzisiaj gazetki z Polski w "Przyjaciel pies" wydanie styczniowe jest na fotkach tybecik,sobolowy!!! Nazywa sie Haszi i mieszka we Wrzesni,wie moze ktos cos o nim...moze to jakas rodzina????

A tak w ogole to czy ktos jeszcze jedzie do Glogowa???

Link to comment
Share on other sites

Pani Magdo - jest Pani bardzo uzdolniona plastycznie .
Maluszki też śliczne , ale ten czarny podpalany wygląda mi na sobola . Prosimy o aktualne fotki . Te na stronie Dharmakai są chyba tuż po urodzeniu . Życzę im i Pani ,zeby znalazły wspaniałe , kochające domki .
Kiwi - ten maluch na fotce w gazecie nie jest " mój ". Moze to import ? Albo pochodzi z hodowli Pani Oli - tam też były takie kolorki .

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje Jolu za miłe słowa :)
Jestem ciekawa twoich maluszków, i czekam na zdjęcia
Jestem zainteresowana jakimś psiaczkiem, nie wiem jeszcze konkretnie jakim, chcę dołożyć do hodowli druga rasę i myślę jaką :cool3:
raczej napewno z tej samej grupy zeby nie byc rozerwaną pomiędzy ringami :D, mam oko na TT, bolończyka lub maltańczyka, ale jeszcze szukam :) narazie rozglądam się

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genia']Moje maluszki urodziły sie 20.12.05 i juz troszkę raczkują.Sa w kolorkach
:cunao:
czarny z białymi znaczeniami ,tricolor i biało-sobolowym.

To sa trzy dziewczynki .[/quote] Super!! Czekam na zdjęcia :) Zostawiasz sobie jakiegoś czy wszystkie idą w świat?



Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

na stronie oddziału w Legnicy podany jest juz plan sedziowania

wystawa głogów 2006

Ring IV
Sędzia Petr Rehanek
lp.Rasa Godz. Nr katalogowy Ilość
1.Boston Terrier 10.00 991-995 6
2.Lhasa Apso 10.25 1055-1062 8
3.Maltańczyk 10.50 1063-1069 7
4.Mops 11.10 1070-1086 17
5.Papillon 12.00 1087-1098 12
6 Pekińczyk . 12.45 1099-1101 3
7.Pudel min. apricot 12.55 1102-1106 5
8.Pudel min.czarny 13.10 1107-1108 2
9.Pudel średni czarny 13.20 1109-1110 2
10.Terier Tybetański 13.30 1121-1126 6

teriery tybetańskie -6;)

Link to comment
Share on other sites

To są dzisiejsze zdjecia !-biała z sobolem ma jeszcze plame przy ogonie na grzbiecie.W srodku tricolor z białym kołnnierzem i białymi końcówkami łapek i ogonka/identycznie ubarwiona jak Uli/ Czarna ma biała plamkę na szyi w okolicach kłebu i tez białe skarpetki i biały koniec ogonka.
/staralismy sie zeby zdjecia były bardzo wyrazne -wydaje mi sie ,ze sa niezłe-jeszcze 2 są na mojej stronie internetowej/


[IMG]http://img68.imageshack.us/img68/9228/su14zt.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...