Jump to content
Dogomania

Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Emigrantka']Tola, dzieki......

Daj znac jak zaczniemy z deklaracjami dla Fokusa bo mojej corce strasznie wpadl w oko ten przystojniak....

szkoda ze tak daleko, ze przepisy takie a nie inne i ze moje futro nie toleruje "obcych futer" w domu bo..... ach.. no szkoda :([/QUOTE]

Na Fokusa nie trzeba zbierać deklaracji, on ma miejsce w hoteliku zabezpieczone do momentu adopcji.
Może córeczka dorzuci tą deklarację dla Hero, lub innego potrzebującego pieska:roll:
Ale bardzo dziękuję, to miłe :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Widzę, ze Bianka się cieszy i nikt nie pyta dlaczego:mad:
Czyli Cioteczki nie chcą wiedziec, ze Fokusik prawie ma domek[/QUOTE]

[quote name='bianka0']Nie pisnęłam ani słowa, no...może rozesłałam parę pw.Chciałam żebyś to Ty napisała tę dobrą wiadomość :lol:.
Czy domek jak zwykle odezwał się z ogłoszeń Danusi ?:cool3:
Dogo prawie w ogóle nie działa,forumowicze stracili cierpliwość.:angryy:[/QUOTE]

Aaale jesteście .... GADAĆ CO I JAK ALE JUŻ !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']Hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj - no co?

Jak zle wiesci to PM lataja jak blyskawice po Dogo a jak cos dobrego to cisza?

Ja tez chce wiedziec... no....:placz:[/QUOTE]

No widzisz, widzisz, popatrz jakie ....
Nie bądźcie chytrusy, podzielcie się dobrą nowiną .... please
Ewa

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi::multi:
No, Fokus Wam wybacza:cool3:
A to dlatego, ze wszystko wskazuje na to, ze zamieszka w Warszawie:eviltong:
Jeszcze tylko wizyta przedadopcyjna i w drogę.
Pani, ktora zadzwonila do mnie, miala jamnika, odszedl w wieku 14 lat; Rodzina zobaczyla naszego Fokusika i wzruszyla się bardzo jego losem.
Mysle, ze zadecydowala tu rowniez uroda naszego ciaptaka;)
Pani przyslala juz adres i npaisala min: "[B]Pragnę zapewnić, że Fokusiowi postaramy się zapewnić jak najlepsze warunki życia"[/B]
No Cioteczki - cieszymy się!
A Fokusik wczoraj znowu narozrabial - Fabian podszedl zdecydowanie- wg Fokusa - za blisko no i kłotnia gotowa.

Link to comment
Share on other sites

:Rose:[quote name='Tola']:multi::multi::multi:
No, Fokus Wam wybacza:cool3:
A to dlatego, ze wszystko wskazuje na to, ze zamieszka w Warszawie:eviltong:
Jeszcze tylko wizyta przedadopcyjna i w drogę.
Pani, ktora zadzwonila do mnie, miala jamnika, odszedl w wieku 14 lat; Rodzina zobaczyla naszego Fokusika i wzruszyla się bardzo jego losem.
Mysle, ze zadecydowala tu rowniez uroda naszego ciaptaka;)
Pani przyslala juz adres i npaisala min: "[B]Pragnę zapewnić, że Fokusiowi postaramy się zapewnić jak najlepsze warunki życia"[/B]
No Cioteczki - cieszymy się!
A Fokusik wczoraj znowu narozrabial - Fabian podszedl zdecydowanie- wg Fokusa - za blisko no i kłotnia gotowa.[/QUOTE]
AAAAA !!!! Kochane jesteście ! :Rose:
Fokusik, Twoje dni w Zamościu są już policzone. Sprawuj się chłopaka i nie rozrabiaj, opanuj jamniczą narowistość, żeby domku nie zrazić, umiesz to, umiesz, manipulancie śliczny :)
Trzymam kciuki !
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']
A Fokusik wczoraj znowu narozrabial - Fabian podszedl zdecydowanie- wg Fokusa - za blisko no i kłotnia gotowa.[/QUOTE]

A ktos tu pisał ze Fokusik ma z jamnika tylko krzywe łapki i co?
nie tylko te krzywe łapki ma nasz Ciapciak,przede wszystkim charakterek typowo jamniczy ma.:lol:
Cudnie ze tak szybko domek sie znalazł,bedzie miejsce dla innej biduli.

Link to comment
Share on other sites

Czyli ma jednak dużo z jamnika :evil_lol:
Niestety Fokusik bardzo marznie, a kontakt z przyszłym domem jest tak rzeczowy, że prosiłam Tolę żeby zrezygnować z wizyty przedadopcyjnej i skorzystać z transportu do Warszawy w czwartek.
Warszawa to nie koniec świata, zrobimy wizytę poadopcyjną a Fokus będzie już cieszył się nowym domkiem.

Link to comment
Share on other sites

Strasznie się cieszę, że Fukusik mały manipulant ma domek :) Szczęścia piesku !

[quote name='danka1234']jak dobrze bo u Was na lubelszczyznie pokazuja najwieksze mrozy,ma byc do -30 stopni ,strach mysleć jak inne psiki przezyja te mrozy.[/QUOTE]
Danka, u matki mojej znajomej, która bliżej wschodniej granicy niż my, ale nadal lubelskie, termometry pokazywały dzisiaj rano: -39,5 stopnia - to jest osiąg, nie?
Tam w okolicach Białej Podlaskiej też jest schronisko ...
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Super wieści :) Dajcie mu na drogę ten kubrak w którym tak uroczo wygląda :loveu:[/QUOTE]
To podstawa:cool3:
Dzisiaj zadra kąpała Fokusa; chlopak po wyszorowaniu dostał ataku radosci, szalal jak szczeniak, podskakiwal:evil_lol:
Chyba ubylo mu kolejnych kg brudu po tym 2 letnim pobycie w schronie.
W czwartek chlopak bedzie juz w domu - wszystko juz przygotowane na niego i czeka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Fokusik czysty i pachnacy.Uwielbia pieszczoty.Najchetniej swój "wielki tyleczek "usadowiłby na moich kolankach.
Pieknie chodzi na smyczy.Na widok innych piesków podskakuje i chce sie bawić.Jest okazem dobroci zarowno w stosunku do ludzi jaki innych psów.Doskonale radzi sobie z utrzymaniem czystości.Jedynie boi sie schodzić ze schodow.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...