Jump to content
Dogomania

SATU MARE 2xCACIB 17-18.04.2010


LadyDobermann

Recommended Posts

[quote name='madika']dzieki za info!
ile placiliscie za dyplomy na miejscu? i rozumiem, ze w takim razie najlepiej w oba dni wystawiac psiaka w klasie championow? czy w pierwszy dzien w otwartej, a w drugi w championach?
i po ten championat to sie idzie po ocenie na ringu (a przed finalami) do ich sekretariatu, tak? kurcze, boje sie ze tam cos zmaszcze, a szkoda by bylo takiej wyprawy dalekiej nie wykorzystac do granic mozliwosci.[/QUOTE]

20 eu koszt championatu, chyba, że coś w tym roku podniosą. na razie nadal jest 20.
co do klasy - trudno mi powiedzieć, to już sama musisz dokonać wyboru. mogę ci sprawdzić stawki z ostatnich 2 lat.
dyplomy wyrabiają na miejscu, po ocenie, a przed finałami trzeba się wyrobić, bo po bis-ach wszyscy się zwijają.
sznureczki dają na ringu za cac, cacib, r.cacib. na ringu honorowym na wyborach bog - medale za bob,
pudło ma tylko dwie lokaty, czyli bog i r. bog i odpowiednio bis i r. bis. nie mają trzeciej lokaty.
poza tym ja się wybieram, jak co roku ;) więc służę pomocą na miejscu - jakbyś miała jakies problemy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='narisowa']jeśli psiak ma jakikolwiek młodzieżowy championat - to tak:)
jeśli nie ma, to w myśl przepisów - nie
ale z nimi różnie bywa...;)[/QUOTE]
oj to chyba nam sie nie uda do tego czasu skonczyc zadnego ml. ch....nie mowiac o dyplomach. Najwyżej wybiorę sie jeszcze raz- do Oradei :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']20 eu koszt championatu, chyba, że coś w tym roku podniosą. na razie nadal jest 20.
co do klasy - trudno mi powiedzieć, to już sama musisz dokonać wyboru. mogę ci sprawdzić stawki z ostatnich 2 lat.
dyplomy wyrabiają na miejscu, po ocenie, a przed finałami trzeba się wyrobić, bo po bis-ach wszyscy się zwijają.
sznureczki dają na ringu za cac, cacib, r.cacib. na ringu honorowym na wyborach bog - medale za bob,
pudło ma tylko dwie lokaty, czyli bog i r. bog i odpowiednio bis i r. bis. nie mają trzeciej lokaty.
poza tym ja się wybieram, jak co roku ;) więc służę pomocą na miejscu - jakbyś miała jakies problemy[/QUOTE]

rozumiem, ze 20eruo za jeden championat? drogo :( chociaz przynajmniej odpadaja koszty przelewu jak na miejscu sie placi.
z tymi klasami to chodzi mi bardziej jak u nich w przepisach stoi - czy mozna wystawiac w klasie championow nie majac ich championatu (tzn. czy daja CACe w kl. championow, slyszalam ze w niektorych panstwach nie daja juz CACy w championach i tam moga tylko wystepowac championy danego kraju.). ale jezeli mozesz posprawdzac stawki to bardzo bym prosila - Australian Silky Terrier :loveu:
do szalu doprowadzaja mnie te sznureczki, juz na slowacji. placi sie ciezkie pieniadze za wystawe, a potem dostaje sie najdrozszy sznureczek swiata :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']rozumiem, ze 20eruo za jeden championat? drogo :( chociaz przynajmniej odpadaja koszty przelewu jak na miejscu sie placi.

do szalu doprowadzaja mnie te sznureczki, juz na slowacji. placi sie ciezkie pieniadze za wystawe, a potem dostaje sie najdrozszy sznureczek swiata :evil_lol:[/QUOTE]

czy ja wiem czy to drogo????? Znam droższe kraje :)

A ze sznureczka trzeba sie cieszyć! Są kraje gdzie nic nawet na pudle nie dostaniesz.....

Link to comment
Share on other sites

ale sa tez tansze ;) a dla biednej studentki kazdy grosz sie liczy ;)

alez ja sie ciesze ze sznureczkow! to taki zart - mama zawsze sie ze mnie smieje, ze przywoze ze soba najdrozsze sznureczki swiata (w kontekcie, ze np. za 5cm sznureczka place 40euro plus dojazd :D).
no ale... zawsze lepiej dostac 'tylko' sznureczek, niz wracac z pustymi rekami. chociaz troche szkoda, ze nie maja jakichs jednolitych zasad, co do tych nagrod wstawowych.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Przestudiowalam strone ich Zwiazku i nie wiem czy dobrze zrozumialam.

Championa Rumunii mozna zrobic majac juz championat i zdobywajac CACIBa.
Nie maja Grand Championa.
Na Championa Rumunii Cum Laudae potrzeba 3 razy wygrac w klasie championow z czego jeden na CACIBowce albo klubowce, ale wtedy trzeba tez BoBa zgarnac.

Tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='minagro']Jeśli masz Ch.Polski to żeby szybko zdobyć Ch.Rumunii musisz zdobyć CACIB .
Jeśli drugiego dnia zdobędziesz też CACIB to masz Ch. Cum Laudae czyli taki ich ni grand .
kamil[/QUOTE]

w ub. roku tak było w satu mare ;)
na stronie rzeczywiście mają podane inne informacje dot. cum laudae, ale widać że teoria sobie, a praktyka sobie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']A czy zgłaszając w pierwszym terminie można zapłacić na miejscu? Czy płaci się drożej?[/QUOTE]
w ub. roku i dwa lata temu zgłaszając w pierwszym terminie, a płacąc na wystawie była niższa stawka :)
ale możesz do nich napisać i się upewnić, czy i w tym roku tak będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']w ub. roku tak było w satu mare ;)
na stronie rzeczywiście mają podane inne informacje dot. cum laudae, ale widać że teoria sobie, a praktyka sobie ;)[/QUOTE]
dzieki :)
no wlasnie o to mi chodzilo, ze na stronie nie ma wyszczegolnionej takiej mozliwosci przy cum laudae a tutaj bylo napisane co innego. widac rumunia to juz obyczaje wschodnie :evil_lol:

my dzis oplaceni. placilam przelewem pocztowym, zaraz wysylam im zgloszenie. i trzeba trzymac kciuki, zeby sie udalo za jednym zamachem oba championaty zrobic :loveu:

Link to comment
Share on other sites

dostaliscie potwierdzenie mailem po zgloszeniu psa przez ten ich super formularz?

ja zglaszalam 22.02 i nie dostalam, wiec dzisiaj im napisalam maila, ale boje sie, ze bede musiala tam dzwonic i nie wiem po jakiemu probowac sie z nimi dogadac :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...