Jump to content
Dogomania

Jamnik Fredzio doczekał się :) już w domku:)


Kinia1984

Recommended Posts

  • Replies 737
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=1][B]POMOCY!!![/B]

Sunia mieszkała w melinie, potrzebuje teraz na cito dt, nie może zostać w klinice, do jutra musimy ją stamtąd zabrać, tylko gdzie? :(
Jest zestresowana, a jej choroba nie pozwala na przetrzymywanie jej z innymi psami - to dla niej za duży stres.

Help cioteczki!!!

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/174733-NieduA-a-sunia-tymczas-na-gwaA-t-potrzebny[/URL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Panstwo sie zakochali , Fredzio wszedl jak do siebie, kola do gory, lizal po twarzach, od razu na lozko w sypialni. Pozniej nagle zniknal i okazalo sie ze siedzi w kuchni na narozniku i je ptasie mleczko:) Nowi wlasciciele mieszkaja w domku z ogrodkiem, sami bo dzieci juz niedawno wyfrunely z gniazda, ale akurat dzis przylecieli z Tunezji z Sylwestra i do rodzicow na kolacje wiec bylo duzo ludzi, Fredzio kazdemu dal sie wyglaskac po brzuchu:)
Nie mialam serca dzis go zabierac i pozniej znowu wozic wiec...Fredzio od dzis mieszka w Piastowie:multi:
Kazalam narazie prowadzac go na smyczy dopoki nie sprawdza kazdej najmniejszej dziury w ogrodzeniu. Mam nadzieje ze bedzie im we trojke dobrze:) Zdjecia obiecali wysylac mi na maila:)

Link to comment
Share on other sites

Kinia - a nie zapytalabyś tych państwa od Fredzia ,ktorzy mają domek z ogrodkiem i zlote serca -czy nie wzięliby jeszcze jednego psa ? Fredzio mialby towarzystwo do zabawy kolo domku -a oni będa bardziej szczęsliwi ,że pomogli dwóm porzuconym biedakom ..? Tak mi się marzy ....;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...