Jump to content
Dogomania

Szczurki albinoski uwolnione z laboratorium szukają domu - kraków/cała polska


ostra

Recommended Posts

Witam,
niedawno około 40 szczurków albinosów zostało zabranych z laboratorium, gdzie miały być zgilotynowane. W laboratorium zrezygnowano z przeprowadzania testów, więc szczury są zdrowe. Są to młode (ok 3 miesięczne) samce. Są bardzo spokojne i przyjazne, nieagresywne. Pilnie szukam dla nich dobrych opiekunów. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Mój numer gg: 5000749, telefon: 602882272

zdjęcia maluszków: [URL]http://albinoski.fotosik.pl/zdjecia/1.html[/URL]

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Ojć, ja byłabym chętna na chłopaczka jednak problem z transportem... Może ktoś by też chciał adoptować Wacika do Łodzi? Razem zawsze lepiej szukać transportu...[/QUOTE]

myśle że na pewno ktos by sie znalazl tylko musi wiecej dogomaniakow wiedziec o istnieniu tych slicznych albinosków :loveu:

Link to comment
Share on other sites

ja myślę, że osoby chętne mogłyby rozważyć przesyłkę konduktorską. Nie jest to tanie ale chyba bezpieczne dla zwierząt. Trzeba by tylko doczytać dokładniej o tym transporcie itp ;) WIem, że np rybki tak się wysyła. Po prostu jadą pociągiem do danej stacji, gdzie odbiera je adresat ;)

Link to comment
Share on other sites

jeśli chodzi o transport to nie ma problemu :) Jak nie znajdę nikogo chętnego do tranportu to mogę sama przywieźć malucha do danego miasta np Łodzi. Także jeżeli jest ktoś zainteresowany adopcją to proszę do mnie pisac na priv to się dogadamy :) Maluszki sa naprawdę wspaniłe! Są bardzo spokojne, grzeczne i kochane :loveu:

Pozdrawiam wszytkich

Link to comment
Share on other sites

Jak najszybciej. Niestety nie mogę trzymać u siebie w domu takiej ilości szczurów, nie mam odpowiednich warunków, nie mieszkam sama a mój współlokator nie jest zachwycony z ich obecności:( Moja koleżanka, która ma u siebie również szczurki z tego laba (podzieliłyśmy się, że ona bierze 20 i ja 20) ma dużo innych szczurów i zwierzat i też pilnie szuka domu dla nich. Dlatego jeśli ktoś jest chętny to proszę o kontakt:)

P.S. Dzieki za baner:)

Link to comment
Share on other sites

Cześć:p

jestem zalogowana na SPSie, ale tam tym wątkiem zajmuje się moja koleżanka, co też ma szczurki z tego laba. Na szczurach nie przeprowadzano żadnych badań, więc są teoretycznie zdrowe (w laboratorium zrezygnowano z przeprowadzania testów).

Pochodzą jednak z chowu wsobnego, więc być może mogą u nich wystąpić jakieś choroby genetyczne. Na dzień dzisiejszy małe są zdrowe, obecnie karmię je dużą ilością owoców i warzyw plus sucha karma lub daję im mieszanki, które sama robię. Nie wiem jak były karmione w laboratorium ale na pewno nie były na monodiecie.

Co do organizowania transportu to wiem o tym ;)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...