Jump to content
Dogomania

Gdynia 16.07.2006


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AGA mowilam CI od poczatku, ze to co jest na stronie ZWIAZKU jast niemozliwe-ja to pisze jako szary wystawca-mysle, ze osoby organizujace wystawy powinny miec wieksze doswiadczenie i wiecej wyobrazni:lol: kto w koncu sedziuje grzywki

Link to comment
Share on other sites

Od razu jak zobaczyłam Twojego posta pobiegłam do skrzynki i tez mam potwierdzenie :multi:

Wiecie co? Nas nie sędziuje pan Król tylko pani Witkowska, wogóle co innego jest na stronie, a na zgłoszeniu, ale obsada mi pasuje:D

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co..> W ogóle to na tą wystawę jakos dużo psów jest :roll:
W anglikach mam 5 psów w rasie :roll:
U Doca w KLASIE (otwarta!) mam dwa championy... Moim zdaniem jak ktoś już ma championa, to raczje po to jest stworzona ta klasa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Ala, wpuszczą o iel weźmiesz książeczkę - powiedz im ze potwierdzenie nie doszło.
Finały myślę, że tak od 13, liczycząc MP. Ogólnie, jak by było tak jak w tamtym roku - cały czas coś się działo na głównym.[/QUOTE]
Dzieki :) A w Gdyni jeszcze nie bylam, tylko Sopot :oops:

IMO pies, ktory ma tytul championa, powinien byc zobligowany do startowania w championach ... eh Polska...

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje, że finały będą o 14, bo w takim razie nie wyrobimy się na MP, bo w sumie przed nami 31 jamników (może jakieś nie dojadą), później 22 ast'y, jakbyśmy zgarneli npwr, to wtedy czekać na bob'a, więc nie wiem czy do 13 pani sędzina zdąrzy (wiecie, zakładam opcje, żeby na wystawie nie było zabawy... :rol: )

Link to comment
Share on other sites

Co0 do tych "championów" - jednego rozumiem, bo skończył championacik dopiero w Szczecinie - z tego powodu też odpuścili sobie Warszawska wystawę. (Zresztą to Docentowy brat po połowie :cool3: ) - moga jeszcze nie mieć dyplomu.

Ale ten drugi skończył championat bodajże w Opolu? :roll: Dyplom powinien już dawno mieć.

Link to comment
Share on other sites

Doczekalam sie potwierdzenia zgloszenia, ale Zwiazek doszedl do wniosku, ze zgloszenie nie jest oplacone, mimo, ze potwierdzalam zgodnosc wszystkich dokumentow. Zgloszenie i potwierdzenie przelewu przeslalam fax-em. Teraz czeka mnie lazenie przed wystawa i prostowanie sprawy:shake: :mad:

Eh!!!:zly7:

Link to comment
Share on other sites

Ja za to będe musiała wszystko na wystawie odebrać, bo zaznaczyłam żeby mi nie potrzebnie do waszawi nie wysyłali potwierdzenia bo nie miała bym jak odebrać, i tak potwierdzeniem wpłaty do sekretariatu po numerek będe dreptać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...