Jump to content
Dogomania

Bullowate z Gliwic


J_ulia

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kana']Co tam u Etny???[/QUOTE]


Witam z powrotem ;) hehe

Na razie były o nią dwa telefony ... ale domy odpadły , bo w jednym jest jamnik, a w drugim sunia rottka... A nasza Etna nie lubi ani małych psów , ani suk... Dzisiaj będę się kontaktować z "podesłanym " mi Panem... zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

Zadra znów szuka nowego domu... Dzisiaj zadzwonił do mnie Romek z informacją,że rozstał się z Dominiką i nie może Zadry zostawić u siebie, bo za długo pracuje i nie ma go w domu...
Nie skomentuje tego...:angryy:
Zadra może u niego zostać do czasu znalezienia jej nowego domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nirwana']Zadra znów szuka nowego domu... Dzisiaj zadzwonił do mnie Romek z informacją,że rozstał się z Dominiką i nie może Zadry zostawić u siebie, bo za długo pracuje i nie ma go w domu...
Nie skomentuje tego...:angryy:
Zadra może u niego zostać do czasu znalezienia jej nowego domu.[/QUOTE]

***** tyle tylko napisze ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nirwana']Zadra znów szuka nowego domu... Dzisiaj zadzwonił do mnie Romek z informacją,że rozstał się z Dominiką i nie może Zadry zostawić u siebie, bo za długo pracuje i nie ma go w domu...
Nie skomentuje tego...:angryy:
Zadra może u niego zostać do czasu znalezienia jej nowego domu.[/QUOTE]

hmmm, ciekawe podejście, czyli Zadra miała być jako kto w tym domu? Ciekawe co by z dzieckiem zrobili?!

Link to comment
Share on other sites

Jest mi bardzo przykro,że tak sie stało.Czuję się za to odpowiedzialna, bo to ja sprawdzałam dom...Zawiodłam.Musiałam coś przeoczyć.Powinnam byc bardziej czujna...jeszcze bardziej podejrzliwa...Jestem zła na samą siebie.Cały czas to wszystko analizuję i zastanawiam się, których sygnałów nie zauważyłam.Jedynym "dobrym" aspektem tej sprawy dla mnie osobiście jest to,że to lekcja dla mnie i na przyszłość będę bardziej ostrożna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nirwana']Jest mi bardzo przykro,że tak sie stało.Czuję się za to odpowiedzialna, bo to ja sprawdzałam dom...Zawiodłam.Musiałam coś przeoczyć.Powinnam byc bardziej czujna...jeszcze bardziej podejrzliwa...Jestem zła na samą siebie.Cały czas to wszystko analizuję i zastanawiam się, których sygnałów nie zauważyłam.Jedynym "dobrym" aspektem tej sprawy dla mnie osobiście jest to,że to lekcja dla mnie i na przyszłość będę bardziej ostrożna.[/QUOTE]

no cos Ty? nie obwiniaj sie za gówinarzerskie podejście do życia innych, równie dobrze mogli pomachać Ci aktem małżeństwa przed nosem a potem wziać rozwód a i tak Zadra trafiłaby do schroniska! Na głupote i nieodpowiedzialnośc ludzi to chyba jeszcze nie wymyslono lekarstwa!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankasanok']zobaczcie, dzisiaaj na naszym sanockim portalu ktoś zamieścił takie ogłoszenie:

[URL]http://www.sanok24.pl/ogloszenia/szczegoly/123677[/URL]

nie wydaje sie Wam jakieś dziwne? ktoś nagle sprzedaje psa z rodowodem za 200 zł i to na dodatek amstaffa! ciekawe dlaczego?

czy ja to jakaś podejżliwa za bardzo jestem?[/QUOTE]

pewnie piesek za duży urósł .....zobaczcie że cały czas na smyczy przywalonej nogą od kanapy ......


Tak sobie myślę czy Zadrunia przez te swoje siusianie nie wylatuje z domku ...bo jacy dojrzali ludzie rozstają sie z dnia na dzień ..gdzie jednego dnia milość i wspólne foty a na 2 dzien laska sie pakuje ...no chyba ze zazdrosna o suke


Jeśli wszystko będzie dobrze to możliwe ze w najbliższym czasie będzie sprawdzany domek dla Tequilli .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Alicja"']Tak sobie myślę czy Zadrunia przez te swoje siusianie nie wylatuje z domku ...bo jacy dojrzali ludzie rozstają sie z dnia na dzień ..gdzie jednego dnia milość i wspólne foty a na 2 dzien laska sie pakuje[/quote]

No dokładnie tak myślę Alicja...mnie tez to jest wszystko bardzo dziwne...była mowa o wspólnej przyszłości, o dzieciach... a tu nagle rozpad? tak nagle? z dnia na dzień? ja osobiście w to nie wierzę ani na jotę...
Co do sikania przez Zadrę, to jestem absolutnie pewna,że to posterylkowe jest.Już im to mówiłam od razu jak posikiwała przy mnie, spała sobie na kanapie zupełnie rozluźniona i nagle z niej leci... Dokładnie tak miała moja nieżyjąca już Nika, tak samo to wyglądało a było to posterylkowe... Moja Szeri natomiast,miała stan zapalny pęcherza i co chwila siusiała po troszeczku, ale ona miała wyraźne parcie na pęcherz a Zadra robi to bezwiednie.Ale zaleciłam badanie moczu bo tak zrobić trzeba zawsze.W moczu nic nie wyszło, więc moje przypuszczenia się potwierdzają.A Propalin kosztuje... trzeba go podawać dożywotnio...i tu jest chyba "pies pogrzebany"...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nirwana']No dokładnie tak myślę Alicja...mnie tez to jest wszystko bardzo dziwne...była mowa o wspólnej przyszłości, o dzieciach... a tu nagle rozpad? tak nagle? z dnia na dzień? ja osobiście w to nie wierzę ani na jotę...
Co do sikania przez Zadrę, to jestem absolutnie pewna,że to posterylkowe jest.Już im to mówiłam od razu jak posikiwała przy mnie, spała sobie na kanapie zupełnie rozluźniona i nagle z niej leci... Dokładnie tak miała moja nieżyjąca już Nika, tak samo to wyglądało a było to posterylkowe... Moja Szeri natomiast,miała stan zapalny pęcherza i co chwila siusiała po troszeczku, ale ona miała wyraźne parcie na pęcherz a Zadra robi to bezwiednie.Ale zaleciłam badanie moczu bo tak zrobić trzeba zawsze.W moczu nic nie wyszło, więc moje przypuszczenia się potwierdzają.A Propalin kosztuje... trzeba go podawać dożywotnio...i tu jest chyba "pies pogrzebany"...:shake:[/QUOTE]

to w sumie dobrze że sie teraz rozmyślili aniżeli jakby się ,,popsuła,, za jakiś rok ....

tylko jak na cito teraz znaleźć dobry domek :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankasanok']hmmm, ciekawe podejście, czyli Zadra miała być jako kto w tym domu? Ciekawe co by z dzieckiem zrobili?![/QUOTE]



o tym samym pomyślałam ... banda goowniarzy (jesli nie fizycznie to na pewno umysłowo)

g**no w doopie się gotuje ...

szkoda suni bo bajzel jej w głowie zrobili jak potrzeba :angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam... i biorę się za odrabiane zaległości.

Zaczęłam odpisywać na mile , bo u mojej babci nie miałam prawie dostępu do netu... i w omencie kiedy odpisywałam na maila jakiejś kobiety dostałam ... "symapatyczną" widomość jakobym ja "źle " potraktowałam ( za długo na maila odpisywałam) i że "odpowiednie osoby" dowiedzą się o tym... Cudnie ... po prostu ... Ludzie mnie czasami załamują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J_ulia']dostałam ... "symapatyczną" widomość jakobym ja "źle " potraktowałam ( za długo na maila odpisywałam) i że [B]"odpowiednie osoby" dowiedzą się o tym[/B]... Cudnie ... po prostu ... Ludzie mnie czasami załamują.[/QUOTE]

:roflt: może na policje zgłosi...

Julia, nie załamuj się ;) zamiast się denerwować na kretynów lepiej założyć wątek "kwiatki adopcyjne" jak na niebieskim forum...Jak mam gorszy dzień, wchodzę tam i mam niezły ubaw :lol: Dziewczyny wklejają tam maile i smsy adopcyjne o najdziwniejszej treści... Jeden taki "kwiatuszek" jest w moim podpisie... ;) Polecam tą "lekturę" na niebieskim, poprawi Ci humor z całą pewnością :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nirwana']:roflt: może na policje zgłosi...

Julia, nie załamuj się ;) zamiast się denerwować na kretynów lepiej założyć wątek "kwiatki adopcyjne" jak na niebieskim forum...Jak mam gorszy dzień, wchodzę tam i mam niezły ubaw :lol: Dziewczyny wklejają tam maile i smsy adopcyjne o najdziwniejszej treści... Jeden taki "kwiatuszek" jest w moim podpisie... ;) Polecam tą "lekturę" na niebieskim, poprawi Ci humor z całą pewnością :lol:[/QUOTE]

Eh... na dogo są Czarne Kwiatki i ta Pani tam powędruje... Nie załamuje się , bo nie pierwszy i nie ostatani "miły mail "... tylko z niecierpliwością czekam na Święta ... na koniec "przed świątecznej gorączki na pieski..." odebrałam dzisiaj z 20 telefonów o szczeniak , który jest u mnie na dt... ale nie wydam go teraz do adopcji , dopiero po Świętach ... oj , jakie "miłe rzeczy" słyszę... eh... mam przesyt...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nirwana']:roflt: może na policje zgłosi...

Julia, nie załamuj się ;) zamiast się denerwować na kretynów lepiej założyć wątek "kwiatki adopcyjne" jak na niebieskim forum...Jak mam gorszy dzień, wchodzę tam i mam niezły ubaw :lol: Dziewczyny wklejają tam maile i smsy adopcyjne o najdziwniejszej treści... Jeden taki "kwiatuszek" jest w moim podpisie... ;) Polecam tą "lekturę" na niebieskim, poprawi Ci humor z całą pewnością :lol:[/QUOTE]

Ha ha ha :evil_lol::evil_lol::evil_lol:- kwiatuszek w Twoim podpisie pochodzi od Pawełka starającego się o adopcję naszej astki Buby - korespondowałam z nim przez kilkanaście dni i takich kwiatków pełno było w każdym prawie mailu :diabloti::roll:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, chyba jasny szlag mnie trafi!!! Jakiś kretyn co nie potrafi czytać kupił Zadre na Allegro... no chyba mnie poniesie zaraz... Jeszcze mi maila przysłał,że pojawi sie po nią przed nowym rokiem... no ręce opadają na takich baranów...A pierwsze słowa aukcji to stoi jak byk wypisane,że to aukcja adopcyjna i pies nie jest na sprzedaż!
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1371032188[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nirwana']Słuchajcie, chyba jasny szlag mnie trafi!!! Jakiś kretyn co nie potrafi czytać kupił Zadre na Allegro... no chyba mnie poniesie zaraz... Jeszcze mi maila przysłał,że pojawi sie po nią przed nowym rokiem... no ręce opadają na takich baranów...A pierwsze słowa aukcji to stoi jak byk wypisane,że to aukcja adopcyjna i pies nie jest na sprzedaż!
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1371032188[/URL][/QUOTE]

[B]posłałaś ciołkowi maila informacyjnego ??[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...