Jump to content
Dogomania

Bullowate z Gliwic


J_ulia

Recommended Posts

[quote name='J_ulia']Wizytę dla Zadry wypadła bardzo dobrze :) Dziewczynka we wtorek jedzie do domu. Bardzo dziękuje Nirwanie za wizytę :)

Ps: Udało mi się w sobote na chwilkę podskoczyć do schronu . Mam zdjecia Etny (cudowna , kochana dziewczynka) i nowego czarno białego chłopca , którego ochrzciłam Lizak z uwagi na jego słodki i wesoły charakter :)[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]no to super:multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Korespondentka']Hurra, hurra, :lol: mam nadzieję, że Nirwana prześwietliła rodzinkę wzdłuż i w szerz ;)[/QUOTE]

Nowi opiekunowie Zadry to bardzo fajni ludzie, sunia będzie miała u nich dobrze :) A w środę zostałam, zaproszona na wizytę, więc oczywiście wezmę ze sobą aparat ;)

Link to comment
Share on other sites

A co to za przystojniak ?? :)

P.S Musimy się czasami godzić z tym, że nie każdą psią duszę uda nam się uratować, "naprawić" po tym co zrobil czlowiek...
W każdym przypadku próbujemy, staramy się ... ale nie zawsze wychodzi...
Domyślam się że Odi zostanie uśpiony.. Julia proszę pożegnaj go od Cioci Kany ...
Szepnij mu jakieś cieple słówko...

Link to comment
Share on other sites

Etna

[img]http://img19.imageshack.us/img19/43/dsc0863640x428.jpg[/img]

[img]http://img228.imageshack.us/img228/1586/dsc0864640x428.jpg[/img]

[img]http://img822.imageshack.us/img822/7886/dsc0866640x428.jpg[/img]

[img]http://img35.imageshack.us/img35/1151/dsc0870640x425.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kundel_Bury']

P.S Musimy się czasami godzić z tym, że nie każdą psią duszę uda nam się uratować, "naprawić" po tym co zrobil czlowiek...
W każdym przypadku próbujemy, staramy się ... ale nie zawsze wychodzi...
Domyślam się że Odi zostanie uśpiony.. Julia proszę pożegnaj go od Cioci Kany ...
Szepnij mu jakieś cieple słówko...[/QUOTE]

Niestety ;( uśpienie w przypadku Odiego będzie chyba najlepszym wyjściem. To , albo do końca swoich dni w schroniskowym boksie... Do nie go nie można wejść, posprzątać , nic przy nim zrobić ... Rzuca się na człowieka od razu, bez warknięcia, sygnału ostrzegawczego... Jeszcze w schronie starają się dać mu szanse , oby chciał z niej skorzystać .. W Gliwicach usypia się psy tylko z bardzo poważnych (nie rokujących) wskazań medycznych... gdy pies cierpi i nie można mu pomóc. Zdrowe psy usypiane są tylko wtedy gdy są tak agresywne, że stanowi to realne zagrożenia dla życia i zdrowia pracowników (ostatni taki przypadek o ile wiem był w zeszłym roku)...

[quote name='Kundel_Bury']

Lizak przestraszony... może się zgubil chłopak ?[/QUOTE]

Zapewniam Cię ,że on nie jest przestraszony... Został ochrzczony Lizakiem ...bo jak tylko widzi człowieka to chce go zalizać.. Kręci kuperkiem na wszystkie strony i domaga się uwagi. Jest przesłodki. Da sobie zrobić wszystko:) Zna podstawowe komendy.

[quote name='agnieszka32']Jaka Etna jest piękna :crazyeye:
Dostojna piękność, cudo :loveu:[/QUOTE]

Jest piękna :) Co prawda potrzebuje malutkiej kuracji odchudzającej. Ma naprawdę wspaniały charakter , jest słodka, miła i grzeczna. Można z nią zrobić wszystko, dotknąć wszędzie , a ona przyjmuje to ze spokojem. Ma tez widoczną słabość do mężczyzn ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J_ulia']Niestety ;( uśpienie w przypadku Odiego będzie chyba najlepszym wyjściem to , albo do końca swoich dni w schroniskowym boksie... Do nie go nie można wejść, posprzątać , nic przy nim zrobić ... Rzuca się na człowieka od razu, bez warknięcia, sygnału ostrzegawczego... Jeszcze w schronie starają się dać mu szanse , ale on nie chce z niej skorzystać.. W Gliwicach usypia się psy tylko z bardzo poważnych (nie rokujących) wskazań medycznych... gdy pies cierpi i nie można mu pomóc. Zdrowe psy usypiane są tylko wtedy gdy są tak agresywne, że stanowi to realne zagrożenia dla życia i zdrowia pracowników (ostatni taki przypadek był w zeszłym roku)... Niestety Odi już dwa razy zaatakował... [/QUOTE]

jakie to wszystko przykre!!!! Biedny Odi, tego idiote który doprowadził psa do takiego stanu też powinno sie uśpić!!!! Albo zamknac go razem z Odim w boksie, żeby mu podziekował za to jakim psem sie stał dzieki niemu, za los jaki mu zgotował! Człowiek który do takiego stanu doprowadza psa chyba nie jest normalny!!!!Mam nadzieje tylko że nie zechce mieć kolejnego psiaka! Debilizm ludzi czasem nie zna granic!!!!!!
:angryy::angryy::angryy:

a Lizak jest przepiękny, na pewno znajdzie nowy domek, trzymam kciuki za wszystkie Wasze psiaki!!! A jak tam Perun?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J_ulia']Rozmawiałam z Kierowniczką o Odim. Na razie nie ma mowy o uśpieniu. Będą nadal próbować dotrzeć do niego...[/QUOTE]

to dobrze!!!! bede trzymać mocno kciuki za niego! Odi postaraj sie troszke!!!
jak słysze takie historie to mi cisnienie skacze!!!!! Skad sie tacy ludzie biorą? Zresztą wszystkie psie bidy na forum to mają ciękie życie zgotowane przez ludzi!!!! Dobrze że sa jeszcze Tacy co robia wszystko żeby im pomóc!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...