Jump to content
Dogomania

"Zachowania agresywne u psów" James O'Heare


martan

Recommended Posts

Galaktyka od 10 grudnia zaczęła sprzedaż nowego tytułu "Zachowania agresywne u psów" James'a O'Heare

[IMG]http://www.galaktyka.com.pl/media/books/cover/356.jpg[/IMG]

Ja książkę zamówiłam, choć nie łudzę się że mogą być problemy z realizacją skoro dopiero weszła na rynek a może jeszcze nadal nie jest dostępna

[URL]http://www.galaktyka.com.pl/index.php?command=4&cathegory=15&id=356[/URL]

W każdym bądź razie donoszę jeśli jeszcze nie znaleźliście tej pozycji.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że tutaj nie największym problemem będzie dostarczenie książki, ale jej treść.
Ponoć (proszę zwrócić na to słowo) w USA książka wywołała burzę okalsków i gwizdów. Te ostatnie miały na celu pogardzenie autorem za jego dzieło. Czytając opinie na zagranicznych forach zaczęłam myśleć, że nie wszyscy będą zadowoleni. Ale byłabym wdzięczna za oponie Dogomaniaków, których opinie liczą się najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olka_Olga']Myślę, że tutaj nie największym problemem będzie dostarczenie książki, ale jej treść.
Ponoć (proszę zwrócić na to słowo) w USA książka wywołała burzę okalsków i gwizdów. Te ostatnie miały na celu pogardzenie autorem za jego dzieło. Czytając opinie na zagranicznych forach zaczęłam myśleć, że nie wszyscy będą zadowoleni. Ale byłabym wdzięczna za oponie Dogomaniaków, których opinie liczą się najbardziej.[/QUOTE]

Książkę tę przeczytałam pierwszy raz jakieś dwa lata temu, ale oczywiście w wersji ang. Pierwszą książkę "THE DOG AGGRESSION WORKBOOK" Jamesa O'Heare przeczytałam prawie 7 lat temu i wtedy dla mnie to był przełom w spojrzeniu na agresywne zachowania psów. A ta książka jest jeszcze szerszym spojrzeniem na agresję i jest dużo bardziej interesująca. Oczywiście również zawiera najnowsze wyniki badań naukowych. Jak dla mnie książka rewelacyjna, często do niej wracam żeby coś sobie sprawdzić. Chyba nie ma na rynku w zadnym języku tak dobrej ksiązki o agresji, tak dogłębnie analizującej problem. To książka którą powinien przeczytać każdy kto profesjonalnie zajmuje się szkoleniem i behawiorem psów. Sama często korzystam z proponowanych w niej programów zmiany zachowań w swojej pracy z agresywnymi psami. Mimo że książkę posiadam to z niecierpliwością czekam na jej polskojęzyczną wersję. Pierwsze zapowiedzi były już na czerwiec czy lipiec. Niestety wydawnictwo ciągle termin przesuwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniasek']. Pierwsze zapowiedzi były już na czerwiec czy lipiec. Niestety wydawnictwo ciągle termin przesuwa.[/QUOTE]

No właśnie, jeśli uruchamia się internetowe kupno książki nie mając jej na stanie to chyba coś jest nie tak.
Wystarczyłoby zablokować możliwość wrzucenia do koszyka i po problemie.

No nic ja czekam także z niecierpliwością :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Juliusz(ka)']I znów termin nieaktualny.
Książka nadal jest NIEDOSTĘPNA.
Kpiny sobie robią z klientów!
Książkę zamówiłam kilka miesięcy temu i wisi sobie w czasoprzestrzeni, bo wydawnictwa nie stać na uczciwe postawienie sprawy:angryy:.[/QUOTE]

Ja zamówiłam w grudniu ale widząc co się dzieje nie opłaciłam. Mam ich gdzieś

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...