Jump to content
Dogomania

psiaki i kotki z lecznicy pod Wwą - co tydzień przepadają! aktualności na końcu wątku


mru

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kurcze - u mnie jakaś kompletna kicha - Rico nadal bez domu. Miałam dwa telefony - jedna pani, która cytuję "miała już zamówionego szczeniaka z tego miotu i chciała go zabrać przezd świętami ale jej nie dałyscie" i jedna kobieta, po psa dla rodziców ale chciała psa od razu w ten weekend zabrać więc nie było mowy o wizycie, w dodatku pytała czy psy tej rasy nie mają tendencji do gryzienia dzieci. Nie wiem, ja chyba nie nadaję się do prowadzenia takich rozmów :(
W dodatku okazało się, że pies mojej mamy go kompletnie nie akceptuje więc Rico nie może jednak u niej zostać na czas mojego wyjazdu (mam nadzieję że sąsiadka się nie wycofa z propozycji zajęcia się szczylem bo będzie problem).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']A macie może link do wątku mikroszczeniaków - może tam go umieścić?[/QUOTE]
Jest tylko wątek zbiorczy szczeniaków:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie!!!-Pomagamy-maluchom!-Pom%C3%B3%C5%BC-i-TY-.!-GDZIE-JESTE%C5%9ACIE-SZKRABY/page8[/url]


A ja muszę offtopować...
[B]Alba i Albinki zostali przerzuceni przez bramę schroniska w Uciechowie we wczesnych godzinach porannych kilka dni temu.
Ze względu na to, że sytuacja finansowa w schronisku jest beznadziejna potrzebna nam jest karma dla szczeniąt. Szczeniaków dużo nie mamy, więć takiej karmy też nie ma. [COLOR=red]Chcemy również zebrać fundusze na jeszcze jedno szczepienie, 30 zł.[/COLOR] Pieniążki na dwa szczepienia i sterylkę suki mamy.
[COLOR=red]Teraz potrzeba nam karmy!!![/COLOR]
Szczeniaczki są 3, 2 suczki i 1 piesek.
Ich wątek na dogo:[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/207787-Alba-i-Albinki-mamusia-z-tr%C3%B3jk%C4%85-dzieci-przerzucona-przez-bram%C4%99-schroniska"]http://www.dogomania.pl/threads/2077...%99-schroniska[/URL]...
[COLOR=black][B]Proszę o pomoc...[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wklejam apel o pomoc, dostałam taką informację:

[FONT=Arial][B]Fundacja Azylu pod Psim Aniołem
Potrzebujemy pilnej pomocy! Mamy zgłoszenie, że w Halinowie przy ul. Warszawskiej leży od wczoraj pies, najprawdodobniej potrącony. Nasz patrol nie da rady pojechać po tego psa. Może ktoś mieszka w Halinowie lub okolicach i mógłby podjechać, zobaczyć gołym okiem w jakim stanie jest zwierzak i ewentualnie zabrać go do kliniki????? Bylibyśmy bardzo wdzięczni. Kontakt do nas 509 117 723[/B]

Proszę o przekazanie dalej, nie znam nikogo z tej okolicy.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wykrywka']Wklejam apel o pomoc, dostałam taką informację:

[FONT=Arial][B]Fundacja Azylu pod Psim Aniołem
Potrzebujemy pilnej pomocy! Mamy zgłoszenie, że w Halinowie przy ul. Warszawskiej leży od wczoraj pies, najprawdodobniej potrącony. Nasz patrol nie da rady pojechać po tego psa. Może ktoś mieszka w Halinowie lub okolicach i mógłby podjechać, zobaczyć gołym okiem w jakim stanie jest zwierzak i ewentualnie zabrać go do kliniki????? Bylibyśmy bardzo wdzięczni. Kontakt do nas 509 117 723[/B]

Proszę o przekazanie dalej, nie znam nikogo z tej okolicy.[/FONT][/QUOTE]

Z Halinowa jest DIF. Niestety jest tam też hyclowskie schronisko :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wykrywka']Wklejam apel o pomoc, dostałam taką informację:

[FONT=Arial][B]Fundacja Azylu pod Psim Aniołem
Potrzebujemy pilnej pomocy! Mamy zgłoszenie, że w Halinowie przy ul. Warszawskiej leży od wczoraj pies, .[/FONT][/QUOTE]
tego psa już tam nie ma i nie wiadomo co się stało...

Link to comment
Share on other sites

sorrry ... za offa ,ale nie wiem ,gdzie to napisac,a dostałam takie info.....
[B]SOS!!! Makabryczne wiadomości z Rumunii! Złapane i odurzone przez hycli psy wrzucane są na śmieciary i żywe, razem ze śmieciami są rozjeżdżane / ubijane (na śmieciowisku) buldożerami !!!! 11.05.2011 -zginęło 220 psów!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Potrzebuję kogoś kto poszedłby ze mną (ja nigdy nie robiłam) jutro na wizytę PA na bielanach (okolice metra Stare Bielany) - znacie kogoś kto mógłby pomóc?[/QUOTE]

Equus, zmień tytuł, napisz ze potrzebna pomoc w wizycie na Bielanach.
Ja mam dziś próbe w Kosciele...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']A "pekinkę" weźmiemy po niedzieli - to żaden gryfonik i spaniel tybetański też nie.
mix pekińczyka z kundelkiem.
[B]beka[/B] - Kasia mówiła że pisała do Ciebie.[/QUOTE]

Kasia pisala do mnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Potrzebuję kogoś kto poszedłby ze mną (ja nigdy nie robiłam) jutro na wizytę PA na bielanach (okolice metra Stare Bielany) - znacie kogoś kto mógłby pomóc?[/QUOTE]

Czy aktualne, czy już po wizycie? :)

Link to comment
Share on other sites

Jest nowa sunia w przytulisku, amstafka ale jejnie widziałam jeszcze. Musze wpaśc i zrobic zdjęcia 3 psom z ubiegłego tyg. Najbardzie podoba mi sie taka mała liskowata bedzowa sunia, bardzo miła i kochana.
Domek znalazł Bielanek. Zamieszkał w mieszkaniu u miłek pani chyba w Konstancinie. Giełda nie była obstawiona w tym tyg.
Do domu pojechała stara owczarkowata Siwa, cudowna kochana starsza sunia. Doti która z koleżaka chodza i wyprowadzaja psy z tz dalekich, znalazły jej dom. Dziewczyny gorace podziekowania za te sunie.

Dziś w do domu jedzie, a własciwie jest juz w drodze Basza, młoda wesoła sunia, która w przytulisku była dlugo (złamanie łapy, przeszczep kosci). I to też adopcjia Doti i jej kolezaki. :)

Widział te trikolorke przywieziona w ubieglym tyg po wypadku. Jest lepiej , lapka jest nastawiona, koteczk czuje sie dobrze, strasnie sie chce przytulać.

Link to comment
Share on other sites

Beka, a jak z Leśną? Jest jeszcze? Jeśli tak, to jak z jej zachowaniem?


A może ktoś ma możliwość porozwieszać plakaty lecznicowych psiaków? Po kliknięciu otwierają się w pełnym rozmiarze.

[B]Pixie i Dixie:[/B]

[CENTER][URL="http://img685.imageshack.us/img685/8772/beztytuuudc.jpg"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8355/beztytuubcz.jpg[/IMG][/URL]
[/CENTER]


[B]Dingo:[/B]

[CENTER][URL="http://imageshack.us/m/32/3836/dingo.jpg"][IMG]http://imageshack.us/m/710/2475/dingog.jpg[/IMG][/URL]
[/CENTER]

To są zwykłe kundelki, żadnego odzewu z ogłoszeń :( A najlepszy okres życia tracą w hotelach :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']To są zwykłe kundelki, żadnego odzewu z ogłoszeń :( A najlepszy okres życia tracą w hotelach :([/QUOTE]
Niesamowite bo na tego mojego po ogłoszeniu z pakietu beki (ale głównie z allegro i gumtree) było całe mnóstwo chętnych... może to kwestia docelowej wielkości psiaka bo on był faktycznie maleńki.

Link to comment
Share on other sites

Tak, ktoś na początku pomylił się na fb i w tytule wpisał "pinczerki" - już miałam chętnych... O miniaturki, nawet najbrzydsze, zawsze jest duży odzew, a one będą duże, Pixie pewnie do kolana, Dixie trochę mniejsza. Dingo tak samo, nie jest wielki, ale mikro też nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...