Jump to content
Dogomania

Wracamy! Aza- sunia z piekła... ma dom


Eziek13

Recommended Posts

bardzo mi przykro ja mam związne ręce -mieszkam w wynajętym mieszkaniu :(( psa mogę przenocować przetrzymac dzień dwa i juz mi truje :( na ten moment kto jest odpowiedzialny za psa? dlaczego pies któremu wysiadają nerki mieszka w budzie? nie ma wolnych miejsc w boksach? nie kojarze nikogo z częstochowy :/ to wymaga sprawdzenia na miejscu co tam sie dzieje bo przez telefon to sobie można opowiadać

bary6 jaki masz interes zeby bronic tego Tozu a pluc na inne organizacje z Łodzi? czytam twoje posty i śmiac mi się chce

edit.
znalazłam takie osoby na mapie pomocy dogo
[URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=236[/URL]
[URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=16[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Czy ty się dobrze czujesz? Czy potrafisz czytać?[B] Ja bronię Temidy[/B], którą atakuje właśnie radomszczański TOZ!!!!!To radomszczański TOZ otrzymał zgloszenie o Azie i nic nie zrobił.EWA tO NIE JA więcej powagi i rozsądku w wypowiadaniu opinii.Odnosze wrażenie, że niektóre z miłych Pań mają trudności z logiką!!!!(Nie czytają ze zrozumieniem. Zapalczywośc, chęc personalnych ataków jest domena tu na Dogomanii, Polskie piekiełko i tu trafiło. Zanmy Cie jako osbe używająca słowa : plucie i inne ,które zazwyczaj mijają się z sytuacja i świadczą , że nie śledzisz wątku uwaznie a wpadasz, oskarżasz kogos , nie na temat zreszta i wypadasz na inny wątek.


[URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php

Link to comment
Share on other sites

nikogo nie oskarżam w przeciwieństwie do Ciebie nie ukrywam sie za nickiem trudno zachowac powage czytajac twoje posty tu i na innych watkach, bo głównie plujesz na ludzi na instytucje, a co tutaj robisz? pomagasz?komu? twoje posty świadcza na twoja niekorzyśc aha i jeszcze jedno Temida =Toz wiec o czym tu mowa?

nie otrzymałam odpowiedzi na moje pytania

Link to comment
Share on other sites

Znowu nie wiesz o czym piszesz !
Temida= Łódzkie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, natomiast interwencje zaniedbało Radomszczańskie Towarzystwo. Nie byłaś na poprzednich wątkach, to co Ty tu robisz!? Przychodzisz za Barym6, bo twoje posty dotyczą wyłącznie krytyki postów Barego, których również zresztą nie czytasz. Na wątku który otworzyłam wcześniej nie było Cię ani razu, więc skąd to nagłe zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']nikogo nie oskarżam w przeciwieństwie do Ciebie nie ukrywam sie za nickiem trudno zachowac powage czytajac twoje posty tu i na innych watkach, bo głównie plujesz na ludzi na instytucje, a co tutaj robisz? pomagasz?komu? twoje posty świadcza na twoja niekorzyśc aha i jeszcze jedno Temida =Toz wiec o czym tu mowa?

nie otrzymałam odpowiedzi na moje pytania[/QUOTE]
Mam prośbę, ogranicz słowo "plucie" w swych postach bo to niepoważne i przystoi raczej dzieciakowi z ulicy, który popisuje sie pluciem w sensie stricto. Weź słownik języka polskiego i znajdź coś równie mocnego ale na poziomie.

Link to comment
Share on other sites

NIE WIEM PO CO TEN WĄTEK OTWARTO SKORO NIE MA TU MIEJSA DLA AZY. CZY KTOŚ KTO OTWIERAŁ WĄTEK MA KONKRETNĄ PROPOZYCJĘ:

A. GDZIE DAĆ AZĘ NA OKRES DO 20.12.

B. DLACZEGO NIKT NIE PODEJMUJE AKCJI PRZECIWKO RADOMSZCZAŃSKIEMU TOZ - KTÓRE NIESTETY JEST ORGANIZACJĄ N I E P O Ż Y T K U PUBLICZNEGOI SIEJE ZAMĘT. GDZIE SĄ LUDZIE Z 32 OSÓB WYMIENIONYCH NA STRONIE INTERNETOWEJ I PANI WICEPREZES. ODSYŁAM ZWAŚNIONYCH NA STRONĘ RADOMSZCZAŃSKIEGO TOZU ABY POCZYTAĆ WZNIOSŁE CYTATY I SKONTAKTOWAĆ SIE Z ZARZĄDEM W SPRAWIE AZY ŻĄDAJĄC NATYCHMIASTOWEJ POMOCY DLA PSA. I NIE TYLKO, TAKZE ODPOWIEDZI ANDZELIKI DLACZEGO PORZUCIŁA PSA.

WZIEŁABYM PSA DO SIEBIE ALE GDZIE RZYM A GDZIE KRYM, PRZECIEZ PIES JEST SŁABY, NA TYDZIEN SPOD l ŁODZI NA ŚLĄSK A POTEM NA POMORZE TO NONSENS. WSTYD DLA RADOMSZCZAKÓW WIELKI.


TRZEBA BĘDZIE TOZ ZAPYTAC PUBLICZNIE. W MEDIACH BO NAS WSZYSTKICH LEKCEWAŻĄ.DZIWECZYNY DO DZIEŁA.ZAMIAST DYSKUSJI I BEZMYŚLNEGO STUKANIA W KLAWIATURĘ - A K C J A!!!!

Link to comment
Share on other sites

nie przyszłam tu za bery6 ale na próśbe Limo wiec bzdurzysz nie rozumiem dlaczego Temido nie odpowiadasza na moje pw oraz dlaczego ty prowadziłas watek azy skoro była pod opieka tozu radomskiego człowiek chce dojsc do ładu ale tu sie nie da i jeszcze mnie starsza pani poucza :))

czy ktos skontaktował sie z osobami z czestochowy? saffi i cockermaniaczką? o sytuacji psa wiemy tylko z rozmów telefonicznych przeprowadzonych przez kasie jak jest na prawde to mnie interesuje
ale pewnie nie dostane odpowiedzi :/

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do lecznicy- psa w niej nie ma....
Weterynarz powiedział,że : Ktoś przyjechał,podpisał się imieniem i nazwiskiem i psa zabrał,i dodał,żeby do niego więcej nie dzwonić - Tyle wiem!, i czemu tylko tyle?,jeśli jestem kimś,kto zdecydował się podjąć nad psem opieki i jechać po niego niebawem....

Gdzie jest sunia, w jakim jest stanie?, w jakim hotelu?- w jakim mieście?,gdzie?

Link to comment
Share on other sites

Prosimy o więcej informacji na temat aktualnego pobytu Azy!

Kasiu77 na PW wysłałam Ci numer tel. do użytkowniczki jola_od_jadzi, która być może będzie w stanie pomóc Azie. Ja próbowałam się dodzwonić kilka razy, żeby się dowiedzieć więcej na ten temat, ale numer był zajęty. Ja niestety muszę teraz jechać załatwić pewną swoją sprawę i nie mogę dalej próbować, więc bardzo Cię proszę spróbuj skontaktować się na ten numer.

Link to comment
Share on other sites

Następny SKANDAL z udziałem prezes radomszczańskiego Tozu!!!!!Jak mozna umierającego psa przewozic z jednej kliniki do drugiej!!! Pies jest w klinice dr Dobrowolskiego w Radomsku, tzw Hotelik , który równiez nie jest domem i nie jest z całym szacunkiem dla pana doktora , ocieplany.Jak można sie pytam i czy to jest dla dobra psa?? Tylko czy to sa tzw ruchy pozorne aby pokazac i sie rehabilitować ale kosztem dodatkowych stresów AZY.LUDZIE opanujcie się!!!!Pies poznał poprzednie miejsce i ludzi,którzy sie nim zajmowali.Czekał na dom, na KaSIĘ .Mam nadzieję że Aza w swym słodkim serduszku wybaczy to wszytsko czego zaznała od działaczki radomszczańskiego Tozu łącznie z ta ostatnią bezzasadną przeprowadzką!!!!!!!!!!!!!! Dzis poważnie się juz zastanawiam czy nie złozyc jednak doniesienia do Prokuratury na działalnośc radomszczańskiego Tozu.

Link to comment
Share on other sites

To może teraz Ja coś napiszę: Mam dość,serdecznie.....Mam tylko,nadzieję,że w hoteliku w którym Aza przebywa,jest bezpieczna i ma odpowiednią opiekę,opiekę,która pozwoli jej,doczekać mojego przyjazdu...

A żeby wszystko było czarne na białym, piszę, to,co wiem i o czym zostałam niedawno, telefonicznie poinformowana przez TOZ Radomsko,a mianowicie : sunia została przewieziona do hoteliku w Radomsku,do doktora Dobrowolskiego.
Ze swojej strony prosiłam o przekazanie w.w informacji na wątku i pełną dokumentację medyczną,niezbędną(a przynajmniej niezwykle pomocną) przy dalszym leczeniu psa.
Nie wiem w jakim stanie jest Aza,pani z którą rozmawiałam,psa osobiscie w dniu dzisiejszym nie widziała.

Czy jest tam na miejscu- z tejże okolicy ktoś,kto mógłby zaglądać do Azy i mieć z sunią i kliniką bezpośredni,osobisty kontakt?

Link to comment
Share on other sites

Wszystko co podałam powyżej to informacje ,przekazane mi przez panią,która przedstwawiła się jako wice prezes TOZ Radomsko,nic więcej nie wiem i proszę nie wciągać mnie w dziwne gierki .Piszę to co wiem,i to co słyszałam na własne uszy,więc wszystko inne,również proszę pisać do mnie tu-oficjalnie.
Nie mam nerwów w nadmiarze,żeby za chęć pomocy psu,inni bezustannie je psuli.

Poinformowano mnie(-tego również nie wymyśliłam!),że pieski u doktora Dobrowolskiego dostają tylko suchą karmę, Aza natomiast suchej karmy jesć nie może,ponieważ nie ma zupełnie zębów(tak mówił weterynarz!),więc Aza MUSI mieć gotowane,dość płynne jedzenie - ??

Link to comment
Share on other sites

Bary6 twoje wiadomości o hoteliku są przerażające. Z postów wynika że siedzisz w samym środku sprawy.
Myślałam że chodzi ci o uratowanie suni, czekałam że pomożesz. Wiedząc co się dzieje możesz spokojnie spać?
Ludzie którzy usiłują uratować Azę mieszkają setki km od Radomska. Możemy tylko pisać i telefonować.
nas tam nie ma.
Po wczorajszej rozmowie z weterynarzem i informacji o warunkach w jakich Aza przebywa sam prosiłam i błagałam Angelikę o znalezienie ciepłego, bezpiecznego miejsca, w którym Aza może czekać na przyjazd Kasi77.
Na apel o pomoc dogomaniaków z twoich okolic nie odpowiedział nikt. Ty też nie.
Otrzymała informację od Angeliki że hotel jest bezpieczny i że sunia może w nim przebywać do czasu przyjazdu Kasi77.
Pobyt w Bełchatowie mógł trwać tylko do dzisiaj, więc co Beryl6 może schronisko?
Proszę udowodnij: zdjęciami dlaczego sunia nie może przebywać w tym hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...