Jump to content
Dogomania

Bandzio ma nowy domek w Rudzie Śląskiej :-))))))))))))))))


izabelka_70

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rozmawiałam z pania już 2 razy... sama do mnie oddzwoniła... daje nam kilka dni...
mamy deklaracje ale troche ich mało... pies potrzebuje też pomocy psychologicznj i dlatego rozważamy inne wyjścia .
dowiedziałam się po kolei tego:
psa znalazł chłopak w styczniu tego roku, miał wtedy ok 3-4 m-cy...w lesie.
cały czas był ogłaszany, niestety chetnych nie było... chłopak mieszkał w duzym domu z rodzicami, teraz zamieszkał z dziewczyna w małym mieszkanku, oni nie maja czasu pracują do późna... wyglada na to , że pies boi sie małych pomieszczeń... zawsze był bojaźliwy wobec obcych , ale po przeprowadzce do małego mieszkanka problemy się nasiliły... ogólnie zero agresji, wogóle nie warczy..dziewczyna właściciela boi się, że nie da sobie rady w nowym miejscu... dlatego boi się schroniska...

Link to comment
Share on other sites

Witam.deklaruję 30zł+10zł.od jednego syna ze skarbonki+10zł od drugiego syna ze skarbonki=50zl.To taki prezent pod choinke dla psinki,deklaracja jednorazowa,aczkolwiek nie wykluczam kolejnej,choć nie chce,wprowadzać w błąd deklarując co miesiąc,nie mam lekko,ale zawsze to jakoś wspomoże.Nie wiem tylko,gdzie wysłać pieniążki.Podajcie namiary.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabelka_70']domku nie...
najprawdopodobniej pójdzie do hotelu... tylko do którego jeszcze zobaczymy...[/QUOTE]

bo jeżeli psiunek tolerował by inne zwierzęta i znalazł by się transport do łodzi ( bo obecnie jestem bez auta) to jestem w stanie znaleźć dla niego DT u mnie!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vegeta1986']bo jeżeli psiunek tolerował by inne zwierzęta i znalazł by się transport do łodzi ( bo obecnie jestem bez auta) to jestem w stanie znaleźć dla niego DT u mnie!![/QUOTE]
pies boi sie własnego cienia... ale możemy spróbować...
sorrki , ze jestem upierdliwa a masz dom czy mieszkanie?? bo podobno w domku było ok... a w mieszkaniu zaczęły sie problemy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabelka_70']pies boi sie własnego cienia... ale możemy spróbować...
sorrki , ze jestem upierdliwa a masz dom czy mieszkanie?? bo podobno w domku było ok... a w mieszkaniu zaczęły sie problemy...[/QUOTE]

Mam dość duże mieszkanie ale domek z ogrodem mają moi rodzice więc z tym nie było by problemów jak by co:)

Link to comment
Share on other sites

Wychodzę po prostu z założenia, że jak właściciel chce się pa pozbyć to nie powie wszystkiego, więc warto by było, by takiego psa oceniła osoba pracująca z psami tego typu na codzień...
A może warto wyjąć jakiegoś psa sprawdzonego z hotelu i dać na tymczas...

Tak sobie gdybam, jeśli vegeta jest w stanie sprawdzić psa pod każdym kątem i ktoś pojedzie sprawdzi warunki, w jakich miałby pies przebywać, to róbcie, jak uważacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote]z doświadczenia wiem że nie ma złych psów których nie da się ułożyć[/quote]

Niestety, ale prawda jest inna.
Są psy tak skrzywdzone przez ludzi i skrzywione psychicznie, że nie da się ich już wyprowadzić na prostą. Nie mówię oczywiście że tak jest w przypadku Bandzio, ale nie można nigdy zakładać że z każdego psa można zrobić łagodnego, dobrego przyjaciela. Ludzie potrafią tak zniszczyć psychikę psa, że czasem i najlepszy szkoleniowiec nie pomoże, a co dopiero dobre chęci.

To tyle tytułem tej wypowiedzi ;)

co do samego Bandzio, to uważam że jak najbardziej powinno się rozważyć propozycję domowego DT - ale przy normalnej wizycie przeadopcyjnej kogoś doświadczonego u Vegety, tak jakby miał to być DS. Vegeta nie obraź się, bo wiesz że to nic personalnego ;) ale przy wydawaniu psa, w dodatku w typie takiej rasy, trzeba wszystko sprawdzić po sto razy. Lepiej teraz przesadzić z ostrożnością, niż później żałować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...