Jump to content
Dogomania

POMOCY!! Biegunka u 9tyg. Amstaffa!!!


barek i Gosia

Recommended Posts

O urazie nie ma mowy, przestraszyłam się tylko.
Po węglu kupa z zielonej stanie się ciemna i już nikt nie będzie wiedział, o co chodzi.

Gonia- jak tatuowałam 6- tygodniowe shiby, to ZK mnie zapytał, czemu takie byki tatuuję?
Wiek 7 tygodni nie wynika z jakichś racjonalnych przesłanek, tylko ze ślamazarności, z jaką wydają metryki.
Poprzedni miot poszedł, jak miał 10 tygodni- właśnie przez metryki, a jeden szczeniak pojechał wcześniej bez papierów, bo właściciel chciał już mieć psa, więc w zasadzie postąpiłam wbrew regulaminowi. Metrykę dosłałam pocztą.
A że łeb ukręcić takiemu, to się zgadzam.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam dodać, że nasza sunia u nas miała kwarantannę- nie wiem jak wcześniej. Nigdzie jej nie zabieraliśmy od momentu szczepienia ( a było to dwa dni po kupnie ), nie miała też kontaktu z innymi zwierzętami. Była też odrobaczona.
Od wczoraj już nie ma biegunki. Odstawiliśmy nawet to mleko zastępcze dla szczeniąt bo po nim jeszcze dwa razy miała rozwolnienie. Wieczorem z apetytem zjadła mięso gotowane i od tej pory spokój. Rano też jadła przed wyjściem do weterynarza. Daliśmy do badania mocz i kał. Wyniki moczu podobno dobre tylko białko trochę podwyższone i jak za parę dni kolejne badanie moczu też to wykaże to będzie miała badanie krwi. Wyniki kału będą w poniedziałek bo u nas w Inowrocławiu nie wykonują tych badan i próbka musi być wysłana do Bydgoszczy. Lekarz nam sprzedał dzisiaj karmę Eukanuba Intestinal Formula for puppies. Zjadła już jedną porcję namoczoną w wodzie. Dzisiaj już żadnych zastrzyków ani nic takiego nie dostała. Może już będzie dobrze.
Jestem z Gosia w kontakcie telefonicznym i e-mail. Bardzo mi pomaga. Tak szczerze to za naszym pośrednictwem nasz lekarz robi to co Gośka nam podpowie. No i skutkuje.
Dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem a co za tym idzie naszą psinką.

Link to comment
Share on other sites

Ok,są różne szkoły.Tam w moczu nie ma leukocytów tylko białko.Nie będę się wymądrzać,bo nie jestem weterynarzem.Najważniejsze że psina ma się lepiej i mam nadzieję że nic więcej złego jej nie spotka.Duuuuuuużżżżżżżooooooooooo zdrówka malutka:loveu: :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][quote name='Gosia']No to fajowo.
Może dojdzie do siebie.
Dziewczyny- białko w moczu a leukocytoza to nie to samo. Podwyższony poziom leukocytów wychodzi we krwi- a tej nie badano.

A białko w moczu wyjdzie przy biegunce prawie zawsze;)

Pozdrawiam Was[/quote]To właśnie próbowałam wyjaśnić,ale nie lubię się "kopać z koniem":evil_lol:
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie pewne rzeczy są oczywiste(ze względu na zawód),ale po co skupiać się na uświadamianiu nieświadomych?Ten topik poświęcony jest chorej suni,a nie targowaniu się kto jest "mądrzejszy" z zakresu medycyny:razz: Mam nadzieję że sunia ma się duuuuuużżżżżżoooooooo lepiej?

Link to comment
Share on other sites

Daisy ma się już znacznie lepiej. Biegunki nadal nie ma ale karmy Eukanuba nie chce jeść tylko mięso z kurczaka. Bawi się i zaczyna mocno się psocić. Tacie kradnie skarpetki i ucieka z nimi przez caly dom:lol: . Dzisiaj zamówiliśmy karmę w puszce Royal Canin Intestinal i będziemy mieli ją na wtorek. Jak narazie dajemy to mięso.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...