Jump to content
Dogomania

Rudzia nadal na ulicy... Szukamy mężczyzny - wolontariusza, który jej pomaga!


Goś

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też. I jeszcze clo do nas dołączyła :-)
Cieszę się tym bardziej, że moja przeprowadzka, o której napomykałam jakiś czas temu, dojdzie do skutku prawdopodobnie w najbliższych kilku tygodniach.
A dojazd spod Warszawy, chociaż nie niewykonalny, ale może być nieco trudniejszy.
Dobrze, że jesteście tu z Rudzią.

Link to comment
Share on other sites

sluchacie ja moge isc lapac rudzie jak najbardziej trafie w to miejsce gdzie jest bo je zapamietalam mysle,ze tabletka usypiajac w kielbasce bylaby spoko tylko co dalej?gdzie bierzmey rudzie?to piekny pies naprawde dom znajdzie sie szybko :)

Link to comment
Share on other sites

[B]clo [/B]- z hasicą to pomysł warty sprawdzenia - kto wie, może psica przełamie lody? Może się jakoś umówimy?
[B]Szarotka [/B]- na poprzedniej stronie psiareczka pisała o wczorajszej wizycie.
A co do złapania i dalszych kroków - nadal mała mogłaby do hoteliku do Megii jechać. Chciałabym tylko ją możliwie bezstresowo złapać.

Link to comment
Share on other sites

mam ci ja do koloru do wyboru;)

Nuka-hasica ,ktorej wszedzie pelno ,owsiki w tylku ,odpalamy wrotki i hej ho do przodu;)
Piksel- po przejsciach z krezela kochany misio oferuje zacalowanie i pokochanie na smierc i zycie oraz bezustanne podawanie lapki w gescie "przepraszam jestem slodki przeciez" wszystko w jednym pakiecie ,tyle,ze jest malo swiatowy nie lubi jezdzic samochodem;)
Dziadzia vel Gepetto moj nowy "nabytek" z Palucha ma 15 lat chore serce,slepy na jedno oko ale nie da sobie w kasze dmuchac na paluchu byl juz w nie adopcyjnym geriatrium dzis przezywa druga mlodosc;)
Oraz moj benio Gustavo;) ten typ hmm...taki psi pudzian a dwoch lapach pewnie z 180cm wzrostu 80kg zywej wagi domownikow kocha na smierc ale kazdego obcego oraz kazde obce stworzenie niestety traktuje jak biegajacego kotleta..nadaja sie dla niego tylko do zjedzenia...wiec ten typ jako ze jest czeresniakiem tzw jest kompletnie nie wyjsciowy:P

do calego czemadanu moge jeszcze dorzucic frete.kota i konia;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...