Jump to content
Dogomania

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na zagraniczną wystawę


aga616

Recommended Posts

szukałam, szukałam i nie znalazłam takiego tematu

zgłaszam mojego kundla do brna i presova i mam pewne wątpliwości:

- czy "reg.number" to numer rejestracyjny czy nr rodowodu? w formularzu do brna wpisałam nr rodowodu, stwierdzając, że co ich obchodzi nasz nr rejestracyjny..ale....
w formularzu do presova jest pozycja "reg.number" ale także "stud book" (=księga stadna =nr rodowodu???)

czu ktoś doświadczony mnie oświeci?PLIZ

Link to comment
Share on other sites

Ja zgłaszając psa do Olomuca wpisałam w Reg.Number nr. rejestracyjny - bo mi się wydawało, że to jest skrót od register (czy coś w tym stylu) , i zgłoszenie mi przyjęli bez żadnych "ale" . A jak patrzę w katalogu z Nowej Rudy to przy zagranicznych psach jest tylko nr. rejestracyjny, bez nr. rodowodu, więc by się zgadzało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']szukałam, szukałam i nie znalazłam takiego tematu

zgłaszam mojego kundla do brna i presova i mam pewne wątpliwości:

- czy "reg.number" to numer rejestracyjny czy nr rodowodu? w formularzu do brna wpisałam nr rodowodu, stwierdzając, że co ich obchodzi nasz nr rejestracyjny..ale....
w formularzu do presova jest pozycja "reg.number" ale także "stud book" (=księga stadna =nr rodowodu???)

czu ktoś doświadczony mnie oświeci?PLIZ[/QUOTE]

W rubryce "stud book" wpisujesz NAZWĘ księgi rodowodowej, czyli "PKR", a w rubryce "reg. number" NUMER RODOWODU i tu możesz albo jeszcze raz wpisać "PKR" albo te 3 literki pominąć, w zależności od długości rubryki.

Link to comment
Share on other sites

Shetanka, pytanie było o normalną sytuację, a nie o wypadki szczególne. Rodowód w nostryfikacji też ma numer (ten zagraniczny) albo wpisuje się PKR w przygotowaniu tak jak i u nas. Chyba logiczne, że jak pies numeru rodowodu jeszcze nie ma, to go nie wpiszesz.

Link to comment
Share on other sites

Edytować posta się nie da, więc jeszcze dopiszę, że coś takiego jak numer rejestracyjny funkcjonuje tylko w Polsce, więc z całą pewnością na żadnych formularzach zagranicznych go nie wymagają, bo jeszcze póki co za granicą specjalnych formularzy dla Polaków nie ma. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']W rubryce "stud book" wpisujesz NAZWĘ księgi rodowodowej, czyli "PKR", a w rubryce "reg. number" NUMER RODOWODU i tu możesz albo jeszcze raz wpisać "PKR" albo te 3 literki pominąć, w zależności od długości rubryki.[/QUOTE]
dzięki bardzo..w takim razie źle wypełniłam zgłoszenie do presova :/

Link to comment
Share on other sites

hej a o co chodzi w tych skanach, bo jest;

Here insert scaned family tree - czyli tutaj trzeba dać kopię rodowodu
Here insert scaned family tree 2dn side - a tutaj?

i jeżeli dam skan kopii rodowodu to będzie różnica? No i jak mam jeszcze nieznostryfikowany to czy to nie będzie problem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...