Jump to content
Dogomania

Karo juz w nowym domu :):):)


Szarotka

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj, Szarotka, to miałaś sprawdzić:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/24359-WAE-tek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY?p=13712428#post13712428"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2435...8#post13712428[/COLOR][/URL]
i tego dotyczy moje pytanie, zakręcona kobieto ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anawa']Szarotka, czy to Ty jesteś z nimi w kontakcie, czy ktoś inny? Warto wiedzieć na bieżąco, co sie dzieje bo jak pojawią się jakieś możliwości (jak z Pszczyną) to warto szybko działać.[/QUOTE]
Wszystko odbywa sie virualnie. Moge wyslac pw. Ludzie sa w Gdansku lub Gdyni (zawsze mi sie myli), no a my wszyscy kazdy gdzie indziej, ale z tego co wiem to sledza obydwa watki, przynajmniej raz na jakis czas.

Link to comment
Share on other sites

Sa nowe wiadomosci od Karo, domku dalej nie ma.

"Witajcie dobre duszyczki. Nadal zero odzewu. A ja z synkiem nadal u teściów. Ktos pytał na dogo, mieszkami blisko siebie, jednak w domu prawie nie bywam . a święta tuż tuż. Intensywnie sie zastanawiam nad domem u pani Doroty. Widzę,że zachwalacie bardzo i chciałabym go tam juz zawieźć, bo dla nigogo,łącznie z psem, sytuacja nie jest komfortowa. Lecz to kawał drogi, a mąż intensywnie pracuje do konca roku. Mógłby go zawieźć dopiero w nowym roku, jak w Jego firmie się troche uspokoi. to z gdyni jednak kawał drogi. dwa dni jazdy, pewnie z noclegiem. Warunki w Polsce teraz też są jakie są. Nawet jakby miał teraz wolne, to tym naszym gratem przez całą Polske-czyste szaleństwo, tak więc pozostaje początek stycznia. może warunki pogodowe też będą lepsze. czekamy. Tylko nie wyobrażam sobie jak będą wyglądały te święta :(Pozdrawiam Was ciepło."

Link to comment
Share on other sites

No, to juz coś. Czyli jednak Pszczyna?
Mimo wszystko, trzeba go intensywnie ogłaszać. W końcu znajdzie się ktoś, kto go pokocha. Ja będę utrzymywać swoje ogłoszenia, może ktoś jeszcze zechce dołożyć swoje. Przydałoby się trochę więcej zdjęć i jakiś nowy tekst.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem,nie chciałabym nic sugerowac,ale znałam osobe,której dzieciak był uczulony na siersć,ale nigdy psa nie oddała. Robiła co mogła,Myła kilka razy dziennie podłogi odkurzała,wietrzyła. Uczulenie minęło z czasem.Poprostu organizm się przystosował.Nie wiem ,nie jestem lekarzem,ale ja nie wyobrazam sobie co będzie pies czuł....? po tylu latach spedzonych razem. Pies kocha człowieka bardziej niż samego siebie. Potrafi sam siebie unicestwić po stracie ukochanych osób.Najczesciej same się okaleczają,albo giną smiercia głodowa.Ci co odwiedzają schrony ,moga coś o tym wiecej powiedziec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...