Jump to content
Dogomania

ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!


Figafiga

Recommended Posts

[CENTER]Doszły pieniążki od :

- P. Moniki i P.Pauli 10 zł listopad
- Sylwii 20 zł grudzień
- P. Bożeny 20 zł grudzień
- ranias 10 zł listopad / grudzień
- Donaty 30 zł grudzień
- Romki 50 zł listopad

[IMG]http://www.agateria.pl/sklep/img/p/5/8/58-large.jpg[/IMG]Umilki zrobiłam przelew za hotelik Antosia :-)




[/CENTER]

Edited by Figafiga
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wujek & ciocia']Jak tam Antek znosi zimę ?[/QUOTE]

Antoś tak samo jak i ja nie jest wielbicielem zimy, ale lubi grabić śnieg, trochę się w nim potarzać. Prognozy są dla nas dość optymistyczne. Zima ma być krótka. ...Malamuty nie będą zachwycone ;)
Na szczęście Antoś ma grubo wyściełaną słomą, ocieploną budę, z osłoną, której jak do tej pory nie rozgryzł, osłonięty wiatą. Nie wygląda na zmarzniętego.
Jak zawsze wita mnie radośnie, jakby dawno nie widział. To jest bardzo miłe. Wszystkich zaskakuje, że w takim małym i leciwym ciałku kryje się taki dzielniak :D

Tylko szkoda, że domku jak nie było, tak nie ma. A to przecież taki fajny kumpel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']Dziękujemy P.Monice i P.Paulinie za deklaracje grudniowe oraz wszystkim, którzy brali udział w naszym bazarku dla 3 psów w tym Antka. Przydział na Antka to 228zł co zaksięgowałam na koncie.

[SIZE=5][COLOR=#ff8c00]Dziękujemy!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Dziękuję za potwierdzenie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UMilki']Z okazji nowego roku Antosiek biegał dziś bez smyczy :) Matko, jaki miał szczęśliwy pychol. Rakieta pełną parą. I grzecznie wrócił do kojca. Miło patrzeć jak psy się śmieją.[/QUOTE]
Ale zaszczyt Antka kopnął :-) UMilki dziś poleci jeszcze przelew za hotelik, dopiero się doczłapałam do kompa:-)

Dziękujemy Donacie i P. Bożenie za styczniowe deklaracje :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...