Jump to content
Dogomania

TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe


Caragh

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iljova']Obłed !!! niech skończa się te choróbska !!![/QUOTE]

Dziś mam z tego powodu totalnego doła :shake:, taka bezsilność mnie ogarnia a tu takie zaskoczenie .....
zadzwoniła do mnie koleżanka ze ma dla mnie karmę RC i puszki ( RC to chyba że 2 może 2,5 kg i 3 puszki smilla i 2 kite kat :lol:

A tez mnie zastanawia co sie stało z kotami z miejsca gdzie robiłam nieudane łapanki kocic ( złapało sie tylko jedno kocie Urwis ) , bo od jakiegoś czasu tam nie widzę kotów , dziś to nawet bez psów poszłam je karmić i nie było ich , potem szłam z psami zobaczyć i nadal ich nie było a tego czwartego kociaka tez już pewnie nie ma :shake:: . Z czterech kociat tylko jeden żyje , zyje u mnie ech ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila_s']Justynko,wyslij mi prosze swoje konto do mnie z kodem Swift tak jak ostatnio...
co Ci jest teraz najbardziej potrzebne...??
teraz mam troszke grosza to Ci podesle!!:-)[/QUOTE]

Wielkie dzięki :iloveyou:
A potrzebne wszystko , za chwilkę muszę zamówić żwirek bo już sie kończy a to co już wpłynęło wydałam na puszki i mięso ( w promocji )
U weta tez dług rośnie bo w ostatnim czasie oprócz leczenia zwierzaków wzięłam na kreskę RC Urinary HD 6 kg ( dla Eustachego i Szłapka ) , 3.5kg i 20 saszetek Sensitivity , Feliway . A tak za około 2 tyg będę musiała zamówić tez u weta RC urinary ( dla Mai , Mikiego i Lussi ) i Feliway ...

Link to comment
Share on other sites

Jutro Mini i Mimi będą odrobaczane , nie chcą jeść tej suchej RC Sensitivity i dałam im RC junior wymieszany z Sanabel i jedzą :lol:

Eustachy ma redukowane leki :lol:, pastę Uro Pet już będzie dostawać 1 raz dziennie , potem co drugi dzień aż raz w tyg . Furain po 1/2 tbl .

Dziś Maniek gonił muchę i kręgosłup mniej go boli :lol:

Lussi nadal kaszle , ale na szczęście je .

A Majeczki zapalenie nadal booli ....

W piątek jadę z nimi do weta .

Link to comment
Share on other sites

Mini i Mimi są już po odrobaczaniu , bardzo ładnie jedzą mieszankę RC i Sanabel dla kociąt :lol: Szaleją jak pijane zające :lol: Czy ktoś je pokocha :?

Ozzi znów miał kryzys z siku , ale już to udało sie opanować :lol:

Eustachy ładnie siura a najbardziej sie cieszy z redukcji leków :lol:

Lussi nadal kaszle :cry:

Maniek wrócił do formy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rano byłam u weta z Lussi i Mają a jak mi się uda to popołudniu pojadę z Czortem bo kończy mu sie Ketokonazol i nie wim czy ggo nadal musi go brać czy nie ...

Lussi lepiej :lol: , ale jeszcze do niedzieli ma brać antybiotyk a w przyszłym tyg zaczynamy z Zylexis .

Maja też lepiej z dziasełakmi , tylko jeszcze krople do jednego oczka które ma lekko zapalone .

Ozzi pisze razem ze mną i głoooosno mruczy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Ale masz pomocnika przy pisaniu a kto myśli nad tekstem Ty czy Ozzi ?[/QUOTE]

Ja myślę a Ozzi robi korektę :evil_lol: teraz też :diabloti:a potrafi sie ze mną sprzeczać i czasami to mi nawet laptopa wyłączy :p

Wieczorem byłam u weta z Czortem , został pobrany materiał do badań bo nie wiemy czy nadal podawać mu ten Ketonazol , i był jak na niego bardzo grzeczny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Miałam dziś bardzo ciężki dzień , noc też . Ozzi bardzo źle się czuł :cry:
A też trafił do mnie mój były psi tymczas , pies w typie jamnika w bardzo ciężkim stanie :cry:

więc rano u weta były :
Ozzi , Cziko , Lussi i Mini z Mimi .

Ozzi dostał steryd i antybiotyk i przez kilka dni będzie na nim , bo te zmiany niepokojąco sie rozrosły i wcieka ropa z tego ...

Cziko to 12 letni pies w bardzo ciężkim stanie , z ogromnym wodobrzuszem prawdopodobnie na tle sercowym , z słabo wyczuwalnym tętnem z dusznościami :( U weta dostał od razu Furosemid i receptę do domu aby go odwodnić , miał pobraną krew i USG , ale nic nie było widać z powodu ogromnego wodobrzusza , dostał też Vet-medin na 5 dni a on jest bardzo drogi (Tarunia i Myszunia tez go brały ) Teraz sika prawie non stop i od razu widać poprawę , już lepiej oddycha i sie może położyć a tak sie wcześniej dusił :cry: Jutro znów jedziemy do weta i być może da sie zrobić USG ...
Bardzo prosimy o wsparcie dla Czika ...

Lussi jeszcze troszkę nie podoba sie moim kochanym wetom , dostała jeszcze antybiotyk i na kolejnych kilka dni też ...

A Mini i Mimi zostały dziś zaszczepione i tylko domu im brak :|

A jeszcze w Realu kupiłam 20 3 pack felix po 5.49 zł i o mało sie nie zabiłam z nimi wioząc je na rowerze :roll: A jeszcze bym chciała ich trochę kupić i może jak jutro z Czikiem od weta bede wracać bo rowerem to już chyba sie nie skusze :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś z Czikiem u weta i jest lepiej , woda ładnie schodzi (wysikał ogromne ilości wody ) , ale nadal musi być odwodniany . Miał dziś EKG i serce jest bardzo mocno powiększone , szmery w sześcio stopniowej skali jest na 6 poziomie Dostał jeszcze dodatkowo Enarenal , no i ten Vet - medin 5 mg 2 razy dziennie i Furosemid 3 razy dziennie . USG nie było dziś wykonane z powodu zaleganie wody i dopiero po odwodnieniu będzie można mu je zrobić .

No a Ozzi po lekach wraca do zdrowia :lol:, już lepiej je i nie wycieka az tak dużo ropy z buzinki z tego guza .

Eustaszek też ładnie siura a apetyt też ładnie mu dopisuje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Z kilku powodów : Po pierwsze nie było ich stać na jego leczenie ( a tanie to nie jest ) , po drugie na tej wiosce nie ma dobrego weta , tylko daleko w mieście a z tym tez był problem ...
Ale na szczęście Cziko jest teraz bezpieczny u mojej znajomej i tam już zostanie do końca swych dni , oby tylko stan jego zdrowia sie poprawiał ......

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj był tel w sprawie adopcji , ale pan chciał tylko maleńkiego i koniecznie czarnego a takiego nie mam .......

Lussi już nie kicha i nie kaszle :lol:

Cziko dosłownie z godziny na godzinę czuje się lepiej , już go nie dusi , woda bardzo ładnie schodzi i już nie musi być znoszony po schodach na spacer :lol: a apetyt ma wilczy :lol:


Ozzi miał dziś trochę krwi w moczu :shake:

A Szłapek ma dziwny kolor uszu , taki jakby lekko pomarańczowy :shake:

A Matyldzi chyba lekko dokucza astma , ale to chyba z powodu tej potwornej duszności :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...