Jump to content
Dogomania

TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe


Caragh

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ozzi nie sika , nie je , nie pije zrobił tylko odrobinkę kupki ... Zaraz mi podam strzykawką conwa , ale jak do rana sie nie wysika jedziemy do weta .

Mam dzis totalnego doła , bo umarła moja koleżanka Maryla [*]
Nie raz mi pomagała na łapankach dziczków ( ostatnio w listopadzie tego czarnulka którego nie dało sie złapać ) a przed świętami trafiła do szpitala i juz z niego nie wyszła
A w domu została juz bardzo wiekowa mama i 4 letni kot Filuś ....
Maryla zawsze wieczorem zanosiła bezdomnym kotom jeść , nawet budkę im postawiła a teraz .....

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="red"]Bardzo Ważne !!![/COLOR][/B]
DO WSZYSTKICH PRZYJACIOL PRZYSTANI OCALENIE


KOCHANI MOI


W poniedziałek czeka mnie dość poważna operacja kręgosłupa. W chwili obecnej zostałem zmuszony w znaczny sposób ograniczyć mój fizyczny wkład w działalność stowarzyszenie a tym samym naszego przytuliska. Mam nadzieję, że operacja przebiegnie bez komplikacji i czas rehabilitacji będzie na tyle krótki, że uda mi się, szybko wrócić w pełni do moich społecznych obowiązków. W związku z moją chorobą wynikły pewne kłopoty z przeorganizowaniem pracy w przytulisku i kontakcie z naszymi darczyńcami oraz innymi ludźmi z którymi w mniejszy lub większy sposób prowadzimy współpracę w zakresie działalności związanej z ochroną i obroną praw zwierząt. Mam nadzieje, że obecne pogorszenie nie wpłynie negatywnie na Wasze poparcie dla naszej działalności, pozdrawiam


Dominik Nawa




TERAZ MY RESZTA ZARZADU KPDZ



[url]http://pszczyna.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1227305,czlowiek-roku-2011-w-pow-pszczynskim-glosowanie,galeria,1961097,id,t,tm,zid.html?ocena=1&klucz=3f0a333af2e9123997b9eca78e72ce86[/url]


kochani nieśmiało prosimy o poparcie,należy się to DOMINOWI,JESZCZE TERAZ KIEDY W SZPITALU CZEKA NA OPERACJE POZDRAWIAMY I DZIĘKUJEMY DOROTA I GRAZYNA

Link to comment
Share on other sites

Dobrze,że Ozzi się wysiurkał,teraz kolego ładnie pij,bo jak nie to welfron i sól fizjologiczna i ładne kupki rób,uwierz przyjacielu jesteśmy "stuknięte" i uwielbiamy twoje koopy i siuśki:-) ot, takie nasze zboczenie... wybacz Ozulek;-) I do roboty zdrowiej zdrowiej i raz jeszcze zdrowiej,trzymam kciuki za Ciebie psinko!!!

Link to comment
Share on other sites

Ozzi od soboty , od godz 18 tej nie sikał , pęcherz był ogromy .
Miał dzis USG i był w premedykacji cewnikowany , ma wszyty cewnik i przez około 5-10 dni będzie go miał . Powodem zatrzymania nie był kamień , lecz sam pęcherz który jest bardzo słaby , nie wypycha moczu , mogło dojść do porażenia nerwów :cry: :cry: :cry:
Dostaje codziennie antybiotyk , w czwartek kolejny zastrzyk Cartrophenu .

Tofik jest nadal na antybiotyku z powodu pęcherza , ale w środę go dam kastrować, nie wyrabiam z jego sikaniem ( znaczeniem terenu ) nawet u weta w gabinecie sie podpisał :roll:

W środę też będzie obcinany w premedykacji Fobi , kołtuny mu bardzo przeszkadzają .

Link to comment
Share on other sites

Poszukuje kogoś do wizyty przed adopcyjnej w Gliwicach ( koło katedry ) dla Tofika .
PS. Od wczoraj jeden z moich kotów jest po zabiegu , ma wszyty cewnik i jest przy nim sporo pracy i bede znacznie mniej na forach proszę do mnie dzwonić 507 300 768 w tej sprawie ...

Tofik od wczoraj mi nie nasikał na wersalkę , pracujemy i sa już maleńkie efekty :)
Jutro kastracja :)

Link to comment
Share on other sites

Ozzi teraz wymaga całodobowej opieki , nie jest lekko ... na szczęście ma apetyt , mruczy . Bardzo sie boje co będzie po wyjęciu cewnika .
Dzis dostał cartrophen i antybiotyk .

A wczoraj Mati dostała co tygodniowa dawke antybiotyku .

A Tofiś nie lubi kołnierza , a jak mu go zdejmuje to sie interesuje rana po zabiegu gagatek jeden :evil_lol:
No a też dzis rano znów nasikał mi na wersalkę , kurcze aby tylko przestał .....

Link to comment
Share on other sites

Dziś do adopcji poszedł Morfeusz , mam nadzieje że szybko zaaklimatyzuje sie :) A poszedł do córki od Pani która kilka lat temu adoptowała już ode mnie kotkę a teraz wyszła za mąż i tez chce mieć u siebie kota a mają już psa :) Mam nadzieje że sie dogadają :)

Ozziemu musiałam wczoraj wyjąć cewnik , bo bardzo sie denerwował , zaczął nawet mnie gryźć , ale jak go wyjęłam poczuł sie znacznie lepiej zaczął lepiej jeść no ale nie sika sam :crying: Jutro jade z nim do weta.

A Fibi po zastrzykach o wiele lepiej chodzi , nawet biega po schodach i chce szaleć z piłeczką , jutro jedziemy do weta na kolejny zastrzyk .

Do weta też jadę z Karolkiem bo ma problem z zębami .

A z Tofim jest lepiej , znacznie lepiej W sobotę rano nie było siku na wersalce i dzis tez nie ale wyprowadzam go w nocy jeszcze po 12 tej i rano nie późnej niż 5 rano a potem to juz normalnie o 9 tej i tak dalej ...

Link to comment
Share on other sites

Tak jak juz pisała Kociera Ozziek w nocy zrobił siku jego brzuch już był tak wielki jak u kotnej kotki , przed chwilka też zrobił siku :lol:
A u weta dostał kolejne leki i w czwartek znów dostanie lek n pęcherz .

Fibi też dziś dostał zastrzyk na te jego bolesną miednice/stawy , i jest już coraz lepiej . W piątek kolejny zastrzyk .

A Karolek miał dziś przycięte zęby .

No a Tofik mi dzis rano znów nasikał , no ale rano to sie może zdążyć , ale po powrocie ze spaceru obsikał świeży koc - legowisko i to dwa razy ....

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wysłałam dwa sms y do ds który mieł przyjechec po Tofika z zapytaniem o której przyjada a otrzymałam póżnym wieczorem takiego sms a :

Witam,mam zla wiadomość . jestem jeszcze w pracy,i dostałam awans . w związku z tym niemoge mojego małego przyjaciela zabrać , ponieważ wyjezdzam za granice na szkolenie półroczne .a tak chciałam mieć Tofcia . niech pani mu znajdzie domek, taki gdzie super traktowany.przepraszam ja niechciałam aby tak wyszło :(

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=7][FONT=Trebuchet MS][COLOR=red][U][I][B]Tofik przegryzł kabel komputera, doszło do zwarcia na płycie głównej. W związku z tym pilnie poszukujemy laptopa dla Justy taniego i na raty. Bardzo pilnie, ponieważ z tym już nic nie da się zrobić.[/B][/I][/U][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Kociara82'][SIZE=7][FONT=Trebuchet MS][COLOR=red][U][I][B]Tofik przegryzł kabel komputera, doszło do zwarcia na płycie głównej. W związku z tym pilnie poszukujemy laptopa dla Justy taniego i na raty. Bardzo pilnie, ponieważ z tym już nic nie da się zrobić.[/B][/I][/U][/COLOR][/FONT][/SIZE][/QUOTE]

Zamieszczam linki do wątków tyskich mruczków na miau bo Justa ma problemy Z zalogowaniem się na dogo więc gdyby kogoś interesowało co się dzieje to poniżej linki :
Do wątku ogólnego

[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=132921&start=1305[/url]
*
Do wątku jamnika Tofika
[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=21&t=137692&start=75[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...