Jump to content
Dogomania

Sponiewierany przez życie Filip ZA TM


Ank@

Recommended Posts

I co Filipku? Strasznie tu cicho u ciebie. Nawet nie wiemy co u ciebie tam w schronisku słychać.
Im dłużej o psiaku mysle tym bardziej mi żle.

Stary, głuchy , ślepy – w sforze zdrowych psów , które w naturze zawsze eliminują tego najsłabszego ( pamiętacie wątek Serwo i jego gehennę w schronie??? )
Tak samo Filipek – nie słyszy pomruków ostrzeżen od innych psów, nie ma jak się bronić –dlatego takie psy są skulone w najciemniejszym kącie ,by nie było ich widać ani słychać…

Ślepy więc nie widzi nastroszonego futra i wystrzeżonych kłów pobratyńca--
I do tego doszło jeszcze wczoraj jak myślałam o nim , że pod warstwą futra może kryć się szkielecik …
No bo jak on dopycha się do miski ??? w schronie nie ma czasu by przypilnować by on zjadł to swoje , więc nie daj boże jeszcze głodny …..



Ciotki założycielki !!!! i te które bywają w schronie – nie można chociaż Filipka przenieśc do mniejszych psiaków , by nikt go nie skrzywdził ???? Nie ma takiej możliwości??
Wiem , przepełnienie i takie tam …ale to jego być albo nie być
Kurka wodna kto ten swiat tak zbudował ...

[B][I][COLOR=red][FONT=Verdana]Larry Dickson napisał o zwierzetach:
" ..... uważają nas prawie za bogów i spodziewają sie, że zmienimy wszystko na dobre.
Kiedy nie można jednak nic zrobić, świadomość, że zdradza się ich wiarę jest straszna"[/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=red][FONT=Verdana]
Ale przecież zawsze można coś zrobić .......[/FONT][/COLOR][/I][/B]

[FONT=Tahoma]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danal1983']zdecydujcie czy jest sens robic wypasione allegro za ponad 100. wedlug mnie, jesli ktos bedzie chcial adoptowac psa "problemowego",. jak Filipek, to i tak go znajdzie. ale zróbmy glosowanie:)[/QUOTE]


masz racje że nie ma sensu . Teraz pieniądze są potrzebne na diagnostykę u weta . Poza tym na razie sytuacja Filipka jest ...no jak jest czyli niepewna .
uważam że powinno być zwykłe a dalej może sie coś wyklaruje . Oby.

A co do fundacji zaprzyjaźnionej -- może na terenie okolic Krk sie jakas znajdzie ?? zaprzyjaźnic zawsze sie mozna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@'][COLOR=Red]Krakowskie schronisko - pękające w szwach, OGROMNIE PRZEPEŁNIONE
Boks E1 - w boksie jest 10 psów, wśród nich Filip - leży zwinięty w kłębek, wciśnięty w kąt. [/COLOR]
[COLOR=black][COLOR=Red]Inne psy go podgryzają, warczą, kłapią zębami, więc piesek chce zniknąć, zachowuje się tak, żeby nie przeszkadzać innym psom, żeby go nie pogryzły.
Panicznie się boi. Ale czy można się dziwić? Ten głuchy i ślepy pies nie wie co go może spotkać. Stara się bronić przed dotknięciem - widocznie nie maił w życiu lekko. [/COLOR[/COLOR]]
Tylko DT lub DS jest jego szansą - JEDYNĄ SZANSĄ, ŻE TEN PIES JESZCZE POŻYJE !

Deklaracje stałe:
Ank@2 10zł/mies
Magenka1 -15zł/mies
Ketunia - 20zł/mies
AnnaA - 15zł/mies
GochaT- 20zł/mies
Aga-33-76 10zł/mies.
Avii - 100zł/mies
_Aga_ 10zł/mies
danal1983 - 30zł/mies

w sumie: 230zł/mies
brakuje: 70zł/mies

Link to comment
Share on other sites

Jutro się odezwę na forum .... przepraszam, ale dzisiaj nie mam czasu.

Chciałabym jednak, aby wszystkie (!) osoby dokładnie przemyślały swoją decyzję co do stałych deklaracji. Filip może mieszkać w hotelu nawet kilka lat i jego pobyt trzeba będzie cały czas opłacać. Kilka osób już pisało, że na pewno będzie wpłacało pieniądze do końca ( za co bardzo dziękuję :) )
W niedzielę w schronie dopytam już dokładnie o stan zdrowia psiaka , czy przyjmuje jakieś leki, jakie badanie trzeba ew. wykonać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@']Jutro się odezwę na forum .... przepraszam, ale dzisiaj nie mam czasu.

Chciałabym jednak, aby wszystkie (!) osoby dokładnie przemyślały swoją decyzję co do stałych deklaracji. Filip może mieszkać w hotelu nawet kilka lat i jego pobyt trzeba będzie cały czas opłacać. Kilka osób już pisało, że na pewno będzie wpłacało pieniądze do końca ( za co bardzo dziękuję :) )
W niedzielę w schronie dopytam już dokładnie o stan zdrowia psiaka , czy przyjmuje jakieś leki, jakie badanie trzeba ew. wykonać.[/QUOTE]


Aniu, sikąd ten pesymizm??? Filip szybko znajdzie dom. a jesli nikt Go jednak nie zechce, to...cioteczki cos wymyslą. uszy do góry

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@']Jutro się odezwę na forum .... przepraszam, ale dzisiaj nie mam czasu.

Chciałabym jednak, aby wszystkie (!) osoby dokładnie przemyślały swoją decyzję co do stałych deklaracji. Filip może mieszkać w hotelu nawet kilka lat i jego pobyt trzeba będzie cały czas opłacać. Kilka osób już pisało, że na pewno będzie wpłacało pieniądze do końca ( za co bardzo dziękuję :) )
W niedzielę w schronie dopytam już dokładnie o stan zdrowia psiaka , czy przyjmuje jakieś leki, jakie badanie trzeba ew. wykonać.[/QUOTE]


To po co było zakladać ten wątek z tak dramatycznym apelem?? Bo przestaje juz was rozumieć .
każdy pies wyjety ze schroniska nie ma zaklepanego domu prawda? i po to zaklada sie wstepne deklaracje.
Potem trzeba sie sprężyć i robic ogłoszenia gdzie sie da i ile sie da i powtarzać aż do skutku.
I to mogą robić osoby które maja troche więcej czasu ..by te co zadeklarowały wplaty nie zostały z tym same. proste??
A najważniejsze Ank@ to dobry wątek, żyjący na bieżąco i dobre prowadzące --tzn nie zostawianie go odłogiem bez wiadomości i zdjęć głownego zainteresowanego
Bo wtedy d...a blada taki wątek zamiera , wszyscy sie miotaja a na koniec uciekają

na razie to nic nie wiemy nowego o psiaku , nawet czy żyje i zaczyna mnie to mierzić
przenieście go zatem w schronisku gdzieś gdzie go nie zagryzą i będzie spokój

I jeszcze jedno jak ktoś zbankrutuje to napisze uczciwie i będziemy szukać następnych sponsorów ,
ale raz jeszcze wam uświadamiam --przyjdą jak wątek o psiaku będzie żył a nie leżał odłogiem.
kropka.
Prosta zasada marketingu i ekonomii

Więc niech raz jeszcze pojawia sie te które zadeklarowały wplaty,
jest jeszcze moment na korekty
i dobrze by było by psiaka zdiagnozował wet
tak bym sie Ja do tego zabrała .
:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='avii']To po co było zakladać ten wątek z tak dramatycznym apelem?? Bo przestaje juz was rozumieć .
każdy pies wyjety ze schroniska nie ma zaklepanego domu prawda? i po to zaklada sie wstepne deklaracje.
Potem trzeba sie sprężyć i robic ogłoszenia gdzie sie da i ile sie da i powtarzać aż do skutku.
I to mogą robić osoby które maja troche więcej czasu ..by te co zadeklarowały wplaty nie zostały z tym same. proste??
A najważniejsze Ank@ to dobry wątek, żyjący na bieżąco i dobre prowadzące --tzn nie zostawianie go odłogiem bez wiadomości i zdjęć głownego zainteresowanego
Bo wtedy d...a blada taki wątek zamiera , wszyscy sie miotaja a na koniec uciekają

na razie to nic nie wiemy nowego o psiaku , nawet czy żyje i zaczyna mnie to mierzić
przenieście go zatem w schronisku gdzieś gdzie go nie zagryzą i będzie spokój

I jeszcze jedno jak ktoś zbankrutuje to napisze uczciwie i będziemy szukać następnych sponsorów ,
ale raz jeszcze wam uświadamiam --przyjdą jak wątek o psiaku będzie żył a nie leżał odłogiem.
kropka.
Prosta zasada marketingu i ekonomii

Więc niech raz jeszcze pojawia sie te które zadeklarowały wplaty,
jest jeszcze moment na korekty
i dobrze by było by psiaka zdiagnozował wet
tak bym sie Ja do tego zabrała .
:shake:[/QUOTE]

a ja dodam,że przezorny zawsze ubezpieczony ,więc potwierdzenie nie zaszkodzi .
A co do optymizmu/pesymizm to faktycznie dobrze by było mieć bieżące wieści i foty co jakiś czas ,bo to ściąga ludzi i przyzwyczaja do zwierzaka.Tak myślę.Im nas więcej tym lepiej dla słodziaka Filipka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']a ja dodam,że przezorny zawsze ubezpieczony ,więc potwierdzenie nie zaszkodzi .
A co do optymizmu/pesymizm to faktycznie dobrze by było mieć bieżące wieści i foty co jakiś czas ,bo to ściąga ludzi i przyzwyczaja do zwierzaka.Tak myślę.Im nas więcej tym lepiej dla słodziaka Filipka.[/QUOTE]

Nie mówie że nie ale z tego wątku nic nie wynika.To nie jest tylko jednostronna odpowiedzialnośc.

Nie było mnie na dogo prawie 3 lata.
Link do Filipka i rudego niedzwiadka dostałam od dobrej duszy z prośba o wsparcie i pomoc. Zawsze takie biedy leżały mi na sercu.Wybrałam Filipka bo tak strasznie smutno tu sie działo w odróżnieniu od niedzwiadka którego dziewczyny juz umieściły w lecznicy. Ale tamten wątek żyje i przyciaga informacjami ..

Zauważ Ivette3 że wykruszyły się pewne nicki...no bo nic sie nie dzieje..
chyba że jest cos o czym nie wiem a powinnam wiedzieć ??

Weszłam tu i poruszona tą biedą zedeklarowałam sie z pomocą i to oficjalnie by mozna mnie było jakby co posadzić w czarne kwiatki..
ale bankructwa nie przewiduje , no chyba że nie dozyję ale na to wplywu nie mam ,
czasu też nie mam bo urlop kończy mi sie w piatek , potem zostana mi tylko noce... i to oficjalnie pisze !! >> na ogłoszenia z mojej strony proszę nie liczyc , niech młodziez się wykaże :)))

Zbierzcie sie ciotki i wujkowie i powysyłajcie pw do znajomych i nieznajomych tez ..
Brakuje nam jeszcze 70 zl i trzeba je zebrać dla Filipka

Danal 1983 dobre allegro
czy ty czasami cos wystawiasz z przedmiotów??
miałabym parę fantów na juz ale nie mam czasu na te zabawe bom na etacie zawodowym i domowym a świeta za pasem.. byłoby jakby co na veta...

I chodzi mi tak po głowie czy nie dałoby sie tak Filipka i Niedzwiadka razem do jednego boksu ... byłoby im na początku raźniej ..ten ślepy i tamten też ...

Link to comment
Share on other sites

avii zgadzam się z Tobą,że troszkę nam na tym wtku brakuje dynamiki.Myślę,że problem w tym,że ani@ ma prawo tu nadawać tempo,a ona ma przede wszystkim szkołę na głowie i jest młoda jeszcze(choć z tego co widać mądra dziewczyna).Ludzi z Krk jest niewiele...Ja chętnie podciągam wątek ale mimo paru ładnych latek na grzbiecie :oops:,na Dogo jestem, jak niemowlak-dopiero uczę się i nie zawsze łapię co i jak...Znajomych raczej dopiero zdobywam....
Ale na osłodę powiem,że Filip jest bardzo bliski mojemu sercu i nie mam zamiaru go opuścić...nawet jak tu zostanę tylko z nim :eviltong:. no i z tobą avii,jeśli dobrze zrozumiałam :evil_lol:.Co do tych ,którzy uciekli to nawet lepiej,bo Filip zasługuje na to co najlepsze a nie na niestałe .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Deklaruje 40 zl wiecej nie moge ale za ten miesiac moge dac 70 a te 30 brakujacych mysle ze w miesiac sie uzbiera trzeba go wyciagnac[/QUOTE]

Dziękujemy w imieniu Filipka.


Ani@ - co ze sprawą konta?

Czy możesz porobić kilka fotek psiakowi ?Alegro fajne :) ale więcej nowych zdjęć by się przydało - da się zdobyć?
Ogłoszenia wydrukowałam i rozwieszam .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...