Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Moderator :p coś cie córcia nie słucha :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[COLOR=Navy][B]
no właśnie nie wiem, żeby ojca nie słuchać? :mad: chyba wychowawczy będę musiał wziąć :diabloti:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]
no właśnie nie wiem, żeby ojca nie słuchać? :mad: chyba wychowawczy będę musiał wziąć :diabloti:
[/B][/COLOR][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
koniecznie ....babcia pomoże ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kochani, aż mi głupio - tak zaniedbaliśmy galerię... :oops: Dzięki, że o nas pamiętacie. Obiecujemy poprawę, niech tylko aparat wróci do domu. :) Rok szkolny się na szczęście kończy, choć przyznam, że na własne życzenie sobie go trochę zawaliłam i zamiast już na luzie przejść maj i czerwiec tak jak w tamtym roku, to musiałam nadganiać i jeszcze wczoraj zaliczałam PO poprzez resustytację fantoma. :evil_lol: A na dokładkę od maja chodzę na prawo jazdy :diabloti:, wykłady wykładami, wewnętrzy egz zdałam no to teraz sobie śmigam eLką :evil_lol: Spoko spoko, jeszcze żadnych ofiar nie było, może będzie ze mnie kiedyś kierowca :diabloti:
A co u zwierzaków? 2 tygodnie temu minął rok odkąd Filoniasty jest u nas, natomiast za tydzień stuknie Frytce 10 miesiąc - stara krowa już z niej :eviltong: Dziadek Ed standardowo wygrzewa się w słonku, a Ogoniasty chodzi tu i tam, co ciekawe z każdej wyprawy przynosi jakies niespodzianki - jak nie kleszcze to jakąś kontuzję, wiec aktualnie chodzi na 3 łapach bo jedna tylnia jest niesprawna chwilowo :shake:

Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas temu robiłam zdjęcia, a potem mi się dysk poszedł jeb*ć i wsio mi zniknęło. Ale mam zdjęcie Bąbla :loveu:
[img]http://img412.imageshack.us/img412/7238/52446319.jpg[/img]

Jak jutro odwiedzi nas koleżanka to będziemy mieć foteczki, a jak nie to dopiero po weekendzie :)

Link to comment
Share on other sites

:) postaramy się o więcej zdjęć, jutro wraca aparat to coś pofocimy :)
A kropy to i owszem ma, obie bestyje mają obcykany nawyk gapienia się w okna jak tylko ruszy się firanka. Mama zawsze się śmieje jak Fry się gapi, bo ona nie wie gdzie to to ma oczy a gdzie kropki :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...