Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


g_o_n_i_a

Recommended Posts

[quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]Gratulacje raz jeszcze ! :multi::loveu::loveu:[/B][/COLOR]

[B][COLOR=navy]a Tatka odwiedzisz tyż?:eviltong::razz:[/COLOR][/B]
[/quote]
:loveu: Dziękujem i dziękuję też pięknie za slowa otuchy jeszcze przed egz.

Tatka odwiedzem oczywiscie:loveu:, ino to troche jeszcze potrwa, prawko odbiorę za miesiąc, a troche czasu zleci zanim mi rodziciele pozwolą prowadzić samochod samej bez żadnego z braci, którzy teraz będą robić w roli pseudo - instruktorów :evil_lol: ... brr na samą myśl to zaczynam dygać, bo oni nie mają do mnie cierpliwości, a ja do nich :evil_lol:, więc ot taka sielanka przeplatana bluzgami jest kiedy ja prowadzę, a jako pasażer siedzi jeden albo drugi brat. :p Myślę, że pewnie po maturze w 2010r. Was odwiedzimy z Fry, a jak da radę to i z Filem :diabloti:

[quote name='Alicja'][SIZE=4][B][FONT=Arial][COLOR=red]:multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]
[B][SIZE=4][FONT=Arial][COLOR=red]no dobra ;)..... GRATULACJE :calus::loveu:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/quote]
:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='g_o_n_i_a']:loveu: Dziękujem i dziękuję też pięknie za slowa otuchy jeszcze przed egz.

Tatka odwiedzem oczywiscie:loveu:, ino to troche jeszcze potrwa, prawko odbiorę za miesiąc, a troche czasu zleci zanim mi rodziciele pozwolą prowadzić samochod samej bez żadnego z braci, którzy teraz będą robić w roli pseudo - instruktorów :evil_lol: To tak pewnie po maturze w 2010r. :diabloti:


:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]

o matko przenajświętsza ! ile ja mam jeszcze czekać ! :diabloti: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']tiaaa... musi :diabloti::p
dawaj więcej fotek córuś :lol:[/quote]
Musi czekać, czy musi kochać? :evil_lol:
Fotek niet, bo brzydkie są wsie, a aparat dziś dopiero wrócił...jutro jak nie będzie padać to spróbuję wziąć go na nasz spacer, chociaż może być ciężko - nie za bardzo wychodzi mi operowanie aparatem i utrzymywaniem dwóch linek :oops::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Gratuluję zdanego prawka![/quote]
Dzięki :)
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol:jakie plany wyjazdowe tutaj ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Do Ozzinka też możemy zajrzeć :evil_lol:

Fotek nie mamy, na spacerze byliśmy ale krótko, bo mokro na naszych błotnistych dróżkach i w którymś momencie zaczęliśmy się ślizgać,aż w końcu utknęły nam łapencje... :lol: więc rozłożyliśmy na podrówku hopki i sobie hopkaliśmy :evil_lol:
Ale myślę, że na dniach coś sie pojawi. Tymczasem czekamy na pana kuriera, który ma przywieźć karmę dla Filoniastego, a z Frytuszycą socjalizujemy się z przerażającym autubusem, a jutro zamierzamy w niego wsiąść :lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy][B]kurde, ale mi córka rośnie !! :loveu::loveu::loveu::loveu: córuś to już nie mała córuś a pełną klasą kobieta :loveu: udała się:loveu: po Tacie :diabloti::evil_lol:


zdjęcia cudniaste, miodzio i w ogóle :loveu::loveu:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]kurde, ale mi córka rośnie !! :loveu::loveu::loveu::loveu: córuś to już nie mała córuś a pełną klasą kobieta :loveu: udała się:loveu: po Tacie :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR]


[B][COLOR=navy]zdjęcia cudniaste, miodzio i w ogóle :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
[/quote]
:crazyeye::oops:
tzn ze mogę się już umówić z Tatą na randkę :diabloti::evil_lol:

a zdjęcia oczywiście by Cambel :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']:crazyeye::oops:
tzn ze mogę się już umówić z Tatą na randkę :diabloti::evil_lol:

a zdjęcia oczywiście by Cambel :loveu::loveu:[/quote]


:diabloti::diabloti::diabloti: na randkę to nie, ale na spotkanie kiedyś kiedyś :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Pomarzyć se nie można? :diabloti: Widzisz, rodzicielstwo Ci służy skoro córka by sie nawet cókrka chciała umówić :siara:[/quote]

ależ owszem, że można :diabloti:

taa służy mi...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: chyba bokiem mi wychodzi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']??:eviltong::eviltong::loveu::loveu:[/quote]
To kocha czy nie kocha?!
:obrazic:

[quote name=':: FiGa ::'][URL]http://i25.tinypic.com/2bz23d.jpg[/URL]
Lessby lessby lessby... Małgorzato, myślałam, że z tym skończyłaś :evil_lol:
[/quote]
sama żeś lesba :obrazic:
[quote name=':: FiGa ::']
Łaaaaaaaaał. no ja wymiękłam :loveu: Ajjj i jakie bajnokle fiu fiuuuuu :cool3:[/quote]
ju toking tu mi? :-x:obrazic:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Dzięki :)

Do Ozzinka też możemy zajrzeć :evil_lol:

Fotek nie mamy, na spacerze byliśmy ale krótko, bo mokro na naszych błotnistych dróżkach i w którymś momencie zaczęliśmy się ślizgać,aż w końcu utknęły nam łapencje... :lol: więc rozłożyliśmy na podrówku hopki i sobie hopkaliśmy :evil_lol:
Ale myślę, że na dniach coś sie pojawi. Tymczasem czekamy na pana kuriera, który ma przywieźć karmę dla Filoniastego, a z Frytuszycą socjalizujemy się z przerażającym autubusem, a jutro zamierzamy w niego wsiąść :lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]nio a czemu by nie ;)

oooo cała trójeczka :multi:

[url]http://i29.tinypic.com/2hnwff5.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...