Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


g_o_n_i_a

Recommended Posts

[quote name='zaba14']a kiedy wroci dobermanka? :oops: :oops: ja tak jak Olek lubiem je oglądać :loveu:[/quote]
Tego to ja już nie wiem. Jej włascicielem jest moj brat, ja mam tylko 15 lat.
[quote name='madzia18sosnowiec']ufff to juz mi lepiej :cool3:
a wogóle to dzien doberek goniu :buzi: miłego dnia i głaski dla zwierzyny :loveu:[/quote]
Dzien dobry! :cool3:
Zwierzynka całuje i pozdrawia Ciocię Magdę.
[quote name='Daisunia']:loveu: :loveu: :multi: :multi: :multi:
zapraszamy do naszej galerii ! są zdjęcia ;)))[/quote]
Już lecimy! :multi:
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:multi::multi::multi:i Edzio jest i Azulka :multi:[/B][/I][/quote]
No bo tak ładnie prosicie... :evil_lol:
[quote name='Teklunia']dzien dobry, przyszlam poprosic o nowe zdjecia Edzia i Azuli :lol:[/quote]
A Kasia wiecznie czuje niedosyt... :evil_lol: Przejdę się po Waszych galeriach i na PWP, potem poszukam jakis fotecek :p
[quote name='madziasto4']cześć Gonia :)[/quote]
Hejcia!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy wiecie jaki jutro jest dzien? :cool3: Pewnie, ze nie! :evil_lol: To ja Wam przypomne co było 8 maja 2004 roku...
[quote name='g_o_n_i_a'][URL="http://www.TickerFactory.com/"]
[CENTER][IMG]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10603;53/st/20040505/e/Aza/dt/-15/k/4448/event.png[/IMG][/CENTER]
[/URL]
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4]Stooooo laaaat stooo laaaat nieeech zyje żyje naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!![/SIZE][/B]

:tort: :new-bday: :BIG: :laola: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drink1: :chlup: :drinka: :popcorn: :knajpa: :cunao: :beerchug:

Link to comment
Share on other sites

[I][B][SIZE=5][COLOR=darkorchid]Sto latek Aza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[IMG]http://www.gifownik.pl/gify_gifownik_lut/swieta/przyjecie/5.gif[/IMG]

[SIZE=5][COLOR=darkorchid][I][B]od Imbirka[/B][/I][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Czy wiecie jaki jutro jest dzien? :cool3: Pewnie, ze nie! :evil_lol: To ja Wam przypomne co było 8 maja 2004 roku...[/quote]
[SIZE=5][COLOR=Orange]Azunia, dużo zdrówka!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=7][COLOR=Red]STO LAT!!!
:new-bday::Dog_run::bday::BIG::tort::BIG:
:laola::smilecol:
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Czy wiecie jaki jutro jest dzien? :cool3: Pewnie, ze nie! :evil_lol: To ja Wam przypomne co było 8 maja 2004 roku...[/quote]Azuniu, to Ty stara ... jestes ;)

[CENTER][SIZE=5][COLOR=Red][B]Sto lat psineczko piekna i stu nawych łatek na plecach :buzi:
:BIG::BIG::BIG:
[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][I][B]STO Lat AZULKO :multi::multi::multi::multi::multi:
[/B][/I][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/62/4acsfy7jbcxphfno.gif%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/62/4acsfy7jbcxphfno.gif[/IMG][/URL][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Witamy, witamy![/FONT][/COLOR]
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
[COLOR=black][FONT=Verdana]Azulka bardzo wszystkim dziękuje za życzonka, kazała przekazać, ze Was bardzo kocha. :buzi:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]A przy okazji też złożę życzonka mojej Kruszynce... [/FONT][/COLOR]


[CENTER][B][COLOR=red][FONT=Verdana][SIZE=3]Najwspanialsza moja Kropeczko...[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=red][FONT=Verdana][SIZE=3]Życze Ci w życiu dużo szczęścia i radości[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]

[B][COLOR=red][FONT=Verdana][SIZE=3]Żebyś zawsze się tak słodko uśmiechała i zdrowie Ci dopisywało[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[CENTER][B][COLOR=red][FONT=Verdana][SIZE=3]Obyś znalazła jeszcze mnóstwo kolegów i koleżanek[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][FONT=Verdana][SIZE=3]I żebyśmy razem były jak najdłużej[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][FONT=Verdana][SIZE=3]100 latek moja Łateczko![/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]



:new-bday:

[/CENTER]


[CENTER]:bday:
:chlup: :knajpa: :cunao: [/CENTER]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Dzisiaj miałyśmy troszeczke wrażen. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Azulka dostała paczuszkę zabawek, którą sama jeszcze otwierała. Pani, u której zamawiałam zabaweczki, dorzuciła mnóstwo smaczków, chyba dlatego że wspomniałam o Azulkowych urodzinkach... Paczka również przyszła szybko. Azulce spodobała się piszcząca kaczucha, a także węzełek z kulą. :evil_lol: Bawiłyśmy się dzisiaj nieźle, aż potem Aza postanowiła, ze zakopie kilka samaczków w ogrodzie. :evil_lol:
Ogolnie mówiąc to: pies zadowolony, Azulek faktycznie stary, bo ma aż dwa lata. I pomyslec, ze te dwa laty minęła tak szybko...[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No prosze tak dawno mnie tutaj nie bylo i tyle atrakcji!!:multi:

Kochana Azulka miala urodzinki a wredota Madzia o tym nie wiedziala.....:placz:

Przepraszamy Ciebie kropku.
[CENTER][SIZE=7][COLOR=Red]STO LAT!!
:new-bday::laola::new-bday:
[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Witamy!
Azulek bardzo dziękuje za życzonka. Jestescie Wspaniali :multi:
Ja prawdopodobnie dodam kilka zdjęć dopiero w piątek. Jakos czas goni, jutro mają pytać z techniki i niewiadomo czy nie będzie sprawdzianu z biologii, zeszyt z historii idzie do poprawy, a poza tym chwytamy nową lekturę. Gorzej z piątkiem - sprawdzian z chemii, z polskiego z gramatyki i jeszcze Pasztet uwziął się, ze bedzie mnie pytał z religii wrrr... Jeszcze dzisiaj zdołowali nas wiadomością, ze czekają nas próbne egzaminy tj na początku czerwca. A przyznajac sie szczerze, to humanistyczny przeżyję, ale ten drugi? Całkowicie wysiadam na fizyce, matmie, geografii i chemii... Tak wiec widze, ze wszystko sie zapowiada bardzo "kolorowo" :placz: Głowa mnie cały czas boli, ciągle jestem niewyspana i jak tu się cieszyć wiosną... Wolności! :(
Dzięki Wam, ze zaglądacie do naszej galerii. Do zobaczenia w piątek :(

Link to comment
Share on other sites

A ja chcialam jeszcze zlozyc zyczonka dla AZUNI!!!! :loveu::loveu:
wszystkiego najlepszego dropiatko :grins::tort:
Chyba sie nie pogniewasz Azuniu ze dopiero teraz?
Zobacz co ciotka Aneta ma dla Ciebie :bigcool:
[img]http://www.ubasseta.com.pl/imgs/products/normal_507.jpg[/img]

Ojj, to ciezko macie w tej szkole...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Cześc Goniu,[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]piątek juz od kilkunastu godzin, a fotek ani Ciebie ni widu ni słychu :shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Kochane Loodki. :multi:
Żyję, jeszcze, choć samopoczucie mam kompletnie zwalone. :-(
W czwartek odpytywanko udało mi sie zaliczyć na 4 o mam święty spokoj jak na razie. Dodatkowo zgarnęłam 5 za zeszyt z historii i + na niemieckim. Dzisiaj pisałam sprawdzian z chemii i polskiego. Z chemii nawet jestem zadowolona, stawiam na 4 moze +4. Z polskiego to nie wiem, będzie co ma być, w gramatyce kompletnie leże - troche sciągnełam, troche nazmyślałam, a troche napisałam poprawnie. Zgarnęłam dzisiaj jeszcze -5 z religii i wszystko miało być pięknie... Ale nauczycielce od matmy zachciało się mnie pytać 5 minut przed koncem lekcji i zagarnełam... Piękną pałe. :-( :-( :-( Dają tyle do nauki i babka ledwo po wycieczce i zachciało jej się "rozrywki". :-( :-(
W ogole to ja nie wiem czym się przejmuje. W zasadzie to moja druga jedynka ze wszystkich przedmiotow w tym polroczu - własnie ta z matmy i jeszcze jedna z fizyki, więc o co w ogole chodzi?! Nie wiem, jakos mnie to wepchało w dolek, jedyne pocieszenie to to, ze nie tylko ja pałe zgarnęłam. Cóż - jutro zabieram sie za matme, z tatą przerobię kilka zadan w przod i moze zgłosze się w poniedziałek.
W ogole przyszły tydzien to zapowiada sie bardzo "ciekawie":
Poniedziałek - test z agnlika, zadanie z polskiego i matma :placz:
Wtorek - kartkowka/odpytywanie z fizyki i matma :placz:
Środa - kartkowka/odpytywanie z gegry, sprawdzian z niemca i znow matma :placz: :placz:
Czwartek - prawdopodobnie WIELKIE NIC! :multi: :multi: Dzięki Kochanej Fizyczce idziemy na pokaz fizyczny na Politechnikę Rzeszowską i nie ma nas pół dnia w szkole (a miał byc sprawdzian z biologii:evil_lol: )
Piątek - kartkowa z chemii, matma :placz:

No coz, jakoś chyba niezbyt miło się z Wami przywitałam po tej nieobecności, ale musiałam ponarzekać sobie. Pesymiści już tak mają. ;) Cholera! Przecież to jeszcze 5 tygodni szkoły, a oni nas tak męczą! :placz:
Ach, własnie - zbliżam się do zrealizowania mojego celu czyli kupno papy! :multi:

[LEFT][B]Dziękuję Madzi, Ali, Dagusi, Madzi, Gabrysi i Anettce za odwiedzinki. Anetta Azulka bardzo dziekuje za życzonka i kosteczke. :buzi:

[/B][/LEFT]
[CENTER][B]Czy jest ktoś chętny na jakieś zdjęcia? :cool3: [/CENTER]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...