Jump to content
Dogomania

"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)


g_o_n_i_a

Recommended Posts

[quote name='g_o_n_i_a']Oczywiscie, ze zajrzymy, tylko czas musimy sobie zagospodarowac. ;-) I cieszymy się z nowej osobki w galerycje :multi:

A my dzisiaj z Azulką byłyśmy na spacerku z Fabikiem. Azuś sobie pobiegał po łączkach. Spotkałyśmy 2 koleżanki Justyny, Aza oczywiscie musiala wycalować je obie. :evil_lol: A tak poza tym to pochwalę się, ze [B]dzisiaj zagarnęłam 5 z matmy[/B]. :cool3:[/QUOTE]
:klacz: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaka tam chwalipieta! To bardzo zasłużona ocena ;-) Dziękuję za miłe słówka :multi:
A dzisiaj była wywiadówka i gosia ma tylko jedną pałkę z... Fizyki :shake:
A w tym czasie, kiedy tatulko sobie siedzial w szkole i wysłuchiwał "kazania" wychowawczyni, gonia odwiedziła najwspanialsze miejsce w Rzeszowie - schronisko Kundelek. Wymiziałam szczeniorki, odwiedziłąm wszystkie piesiorki, zostałam zalizana prawie na śmierć przez Milusię która wolała skakać mi po głowie niż spacerowac :loveu:, "powitałam" nowe psy w schronisko (w tym boksię :(), wyczyściłam kuwety kitków. Szkoda, ze tam czas leci tak wolno. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia18sosnowiec']chwalipiętaaaaa:eviltong:

a ja dzisiaj dostałam 2 i zdam hahahaha :evil_lol:[SIZE=1][COLOR=#98fb98] jest sie czym chwalic ;) [/COLOR][/SIZE][/quote]


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]a ja jutro mialam zdawac na 5 ale jakos nic sie nie uczylam, ide na zywiol :eviltong: w koncu mature sie pisze z maty :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Cześc Goniu :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczor!
Dziekuje za gratulacje, ale niepotrzebnie ;-)
Skoro jestesmy przy temacie ocen, to ja sie jeszcze pochwalę czwóreczką z polskiego ze sprawdzianu z "Malego Księcia". Ależ jestem skromna :evil_lol:
Jak wczoraj tata byl na wywiadowce to sie okazalo, ze mam 42 godzin lekcyjnych nieobecnosci (usprawiedliwonych oczywiscie), a tygodniowo mam 32 godziny, więc chyba nie jest aż tak tragicznie, prawda?
Przyszły tydzien zapowiada sie bardzo ciekawie. Idę do szkoły w poniedzialek, wtorek i w piątek. W środę i czwartek są egzaminy klas III, więc gonia moze poszaleć. Wstępnie planuję we wtorek tak na ok 2 godzinki pojechac do schroniska, w środę na pół dnia do schroniska z Gunieczką, a w czwartek? Nie wiem, moze tez do schroniska, chociaz na sekundkę? Do mojej cudnej Milusi i bokserki... :loveu: Nie wiem dlaczego, ale własnie w naszym Kundelku czuje się choć trochę potrzebna, czuje się w swoim "żywiole", kocham to miejsce, choć jest nieco przykre... Czy to normalne?
Czy macie jakies specjalne zamowienia na zdjęcie? Azulek? Edek? Papa? W niedziele zrealuzuje zamowienie na zdjątko. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']
Przyszły tydzien zapowiada sie bardzo ciekawie. Idę do szkoły w poniedzialek, wtorek i w piątek. W środę i czwartek są egzaminy klas III, więc gonia moze poszaleć. Wstępnie planuję we wtorek tak na ok 2 godzinki pojechac do schroniska, w środę na pół dnia do schroniska z Gunieczką,[/quote]

Ale masz fajnie:placz::placz: A ja sie bede meczyc na testach.......

Czekam na obiecane fotencje:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Przedstawiam Wam moją miłość. W tej suczynce zakochałam się od pierwszego wejrzenia w czwartek. Ma pół roku i nie da się jej nie kochać! Ta mała kruszynka rozweseli każdego... :loveu: Trudno jej bylo robic zdjęcia, bo skakała do aparatu. Trudno też było przy niej stać spokojnie, bo malutka cały czas skakała po nogach. W rękach trzymałam opakowaie ciasteczek, malutka uparła się, ze sama będzie sie częstować z opakowania wszystkimi ciasteczkami... :loveu: Tylko co ona robi w schronisku :placz:
[IMG]http://img182.imageshack.us/img182/2078/kruch1yw.png[/IMG]
Moja Milusia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1599193#post1599193"]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1599193#post1599193[/URL]
Zaglądajcie czasem do mojej Kruszynki, proszę :(

Oj przydałaby sie... Moze kiedys, ale tym razem na pewno szczenior, ktory wyrosnie na malego psiaka i w ogole, ach to przyszlosc... Na razie musimy znaleźć domek Milusi. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Dagusia ma swoją żabkę, my też mamy swoją. Tę żabę najpierw Edek chcial zlapac, a potem Azulka. :evil_lol:
[IMG]http://img176.imageshack.us/img176/9118/abka3kl.png[/IMG]

[IMG]http://img172.imageshack.us/img172/2715/abka24wg.jpg[/IMG][/quote]
Ale śliczna żabeczka! Wygląda jakby wyszła z jakiejś fabryki- taka błyszcząca i śliczny ma kolorek :loveu:
A gdzie zdjączka Twoich kochanych ssaczków?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...