Jump to content
Dogomania

Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.


ata

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Asia_Klero']Ja mam sunie na oku z reszta w schronisku o ktorym pisala lena jest ponad 300psow decyzja zalezy od was-ludzi ktorzy deklarują..[/QUOTE]ale my nic nie wiemy .... jaka to sunia ..napisz coś o niej , czy Lena jest zdecydowana , jak Sami ... nie wiemy nic ....

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że zanim Lena weźmie suczkę, należałoby ustalić czy będą chętni deklarowicze. A deklarowicze Samsungowi czekają z utęsknieniem na jakiekolwiek wieści tudzież kroki zmierzające do jego socjalizacji. Ja osobiście na kontakt z behawiorystą. Cisza i brak informacji to niestety sposób na zamieranie wątku i wykruszanie się chętnych do sponsorowania Pieska.
Nie chodzi o wielkie elaboraty, ale 2-3 zdania raz na jakiś czas by się przydały.

Link to comment
Share on other sites

z tego co pisała Lena to sunia chyba bez deklaracji miała być .... masz rację ... im mniej wiadomości tym mniej zainteresowania wątkiem ... a co za tym idzie ....zapomina się o deklaracjach , zapomina się o psie ... nie widać w subskrypcjach psa nie ma ....

Link to comment
Share on other sites

Ze względu na brak informacji na temat tego co dzieje się z psiakiem i innymi pomysłami na tym wątku wycofuję swoją stałą deklarację od miesiąca sierpnia...z resztą według rozliczenia z postu na początku wątku wynika ,że ani ja ani nikt inny nie płaci co nie jest prawdą...

Link to comment
Share on other sites

Brak informacji o piesku o postepach w socjalizacji , ze strony osob powierzajacych i przyjmujacych w opieke do socjalizacji , swiadczy o lekcewazeniu osob ,ktore placa za ten hotel i socjalizacje. Swiadczy o nieodpowiedzalnosci ,a w efekcie szkodzi dobru psu.!
Co stanie sie jak nikt nie da pieniedzy ?Czy bedzie socjalizowany nadal?Czy zawieziony zostanie do tego ok........... schroniska spowrotem, i bedzie czekal na smierc,albo z chorob ,albo z powodu zagryzienia?
Socjalizacja polega na pracy z psem ,a nie wsadzenie go do kojca bez kontaktu z innymi psami i osobami opiekujacymi sie nim.
Po drugie kto daje pieniadze ,to wymaga ,a w tym przypadku wymaga sie sprawozdan z pobytu psa w kojcu z buda ,hoteliku???
Samsuga kumpel schroniskowy ,wyleguje sie na kanapie ,a samsung po prawie roku pobytu jest jeszcze nie do adopcji ,a wogole prawie nic nie wiadomo o postepach socjalizacyjnych .zawsze czytam ,a to czy tamto ,nic konkretnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Brak informacji o piesku o postepach w socjalizacji , ze strony osob powierzajacych i przyjmujacych w opieke do socjalizacji , swiadczy o lekcewazeniu osob ,ktore placa za ten hotel i socjalizacje. Swiadczy o nieodpowiedzalnosci ,a w efekcie szkodzi dobru psu.!
Co stanie sie jak nikt nie da pieniedzy ?Czy bedzie socjalizowany nadal?Czy zawieziony zostanie do tego ok........... schroniska spowrotem, i bedzie czekal na smierc,albo z chorob ,albo z powodu zagryzienia?
Socjalizacja polega na pracy z psem ,a nie wsadzenie go do kojca bez kontaktu z innymi psami i osobami opiekujacymi sie nim.
Po drugie kto daje pieniadze ,to wymaga ,a w tym przypadku wymaga sie sprawozdan z pobytu psa w kojcu z buda ,hoteliku???
Samsuga kumpel schroniskowy ,wyleguje sie na kanapie ,a samsung po prawie roku pobytu jest jeszcze nie do adopcji ,a wogole prawie nic nie wiadomo o postepach socjalizacyjnych .zawsze czytam ,a to czy tamto ,nic konkretnego.[/QUOTE]

niestety muszę się podpisać pod tym postem obydwiema rękami :(
Leno ? co się dzieje ?
Ata prawdopodobnie wyjechała bo nie było jej na dogo od 25 lipca ....

Link to comment
Share on other sites

Wina nie leży po stronie Aty,tylko Leny...Od samego początku mamy problem z uzyskaniem konkretnych informacji od obecnej opiekunki.Cały czas był problem ze zdjęciami,ponoc nie mozna bylo ich zrobic,bo Samsung się bał...
Ata cały czas stara się pozyskiwac informacje na temat Samsunga,a wpłaty na pierwszej stronie zawsze uzupełnia regularnie,ale widocznie w tym miesiącu miała jakis problem.Chyba kazdy moze czasami go miec,prawda?
Gdybym nie była w ciązy(na dniach mam rodzic) to wsiadłabym w samochód i pojechała odwiedzic Samsunga pomimo tego,że mieszkam w Poznaniu i mam daleko...Czy któras z cioteczek mieszkająca blisko Samsunga nie moze tego zrobic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata,Sonia']Wina nie leży po stronie Aty,tylko Leny...Od samego początku mamy problem z uzyskaniem konkretnych informacji od obecnej opiekunki.Cały czas był problem ze zdjęciami,ponoc nie mozna bylo ich zrobic,bo Samsung się bał...
Ata cały czas stara się pozyskiwac informacje na temat Samsunga,a wpłaty na pierwszej stronie zawsze uzupełnia regularnie,ale widocznie w tym miesiącu miała jakis problem.Chyba kazdy moze czasami go miec,prawda?
Gdybym nie była w ciązy(na dniach mam rodzic) to wsiadłabym w samochód i pojechała odwiedzic Samsunga pomimo tego,że mieszkam w Poznaniu i mam daleko...Czy któras z cioteczek mieszkająca blisko Samsunga nie moze tego zrobic?[/QUOTE]
a gdzie to jest konkretnie ? można by poszukać kogoś blisko .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sankja']Czy osoba, która bierze pieniądze za opiekę nad psem może mi napisać co należy do jej obowiązków (i rozliczyć się z nich) i co jest zawarte w cenie oraz to, czym jej płatne schronisko różni się od tego bezpłatnego?[/QUOTE]

te pytania należało zadawać zanim rozpoczęta została współpraca... zarówno na linii deklarowicze-ata , jak i ata-lena ...
co do tej drugiej linii to wystarczyloby nie placic za dany miesiac dopoki nie byloby sprawozdania,zdjec, filmikow ...
takim sposobem przynajmniej raz w miesiacu bylaby jaks informacja ze strony leny...

Link to comment
Share on other sites

takim sposobem pies byłby w schronisku. Samsung jest bezpieczny, nie gryzą go inne psy, nie dopadnie go choroba zwiazana ze schroniskowymi skupiskami, nikt go nie uśpi(psy w takim stanie psychicznym w schroniskach najczesciej się usypia), ktoś się nim interesuje, zajmuje, probuje oswajac i daje dobrą karmę to niektore z tych rzeczy, ktorymi hotelik rozni się od schroniska. Skoro w schronisku jest lepiej a bez płatnie przeciez zawsze mozecie go tam zabrac zgodnie z waszym sumieniem. Ja informacje o samim mam bo chcialam je zdobyc wystarczylo zadzwonic i zapytac. Są duże postępy, a to w tym momencie jest wazniejsze od waszych monologów.

Link to comment
Share on other sites

Asia. Jak sama wiesz, w Polsce jest bardzo dużo zwierząt które potrzebują pomocy, głównie finansowej. Hotele biorą pieniądze za to, że robią dokładnie to samo co wolnotariusze w schroniskach i poza nimi.
Rozumiem, biznes, ale trzeba zrozumieć też prostą ideę: KLIENT NASZ PAN. Skoro Lenka (przepraszam nie pamiętam nicka) nie potrafi napisać o swoim podopiecznym kilku słów, nie potrafi wkleić zdjęć, nie potrafi psa zsocjalizować i nie jest kontrolowana to czy interesuje ją ten, który płaci jej za wykonaną pracę? NIE. Ma głęboko gdzieś co się dzieje na wątku. ma gdzieś osoby, które interesują się psim losem, w tym wypadku Samsunga. Nie ważne kto płaci, kto deklaruje. Ważne, jak lenka traktuje dogomaniaków. Śmiem przypuszczać, że podobnie traktuje psa...

Zadzwonić? czyli wydać dodatkowe pieniądze? i co jeszcze? może zrobić jej zakupy? może pojechać, zapłacić za benzynę, poświęcić cenny czas, który można poświęcić psu bez opieki, zrobić zdjęcia i je tu powstawiać, by osoba prowadząca hotel znowu była broniona?
Na dogomanii się zaczęło, o dogomaniaków trzeba się troszczyć.
Przypominam Ci, że lenka dostaje pieniądze. Spójrz dla przykładu na wątki psów, które są w bezpłatnych tymczasach prowadzonych z miłości a nie dla ZYSKU. Wątki są zapchane zdjęciami i informacjami o spach. Tu? martwa cisza.... nasuwa mi się jedna myśl: im dłużej pies będzie u mnie siedział, tym więcej zarobię..

[B]Zakładając, że hotel kosztuje 10 zł/doba: 2 dni płatnej "miłości" = wyróżnione allegro, 1 dzień = odrobaczenie, 2 tygodnie = sterylizacja suki[/B]. To tylko przykład. Z całej puli przeznaczonej na pomoc psom ANI ZŁOTÓWKA nie trafia do psa. Trafia do człowiek, który mając gdzieś wszystko i wszystkich śmie nazywać się osobą pomagającą zwierzętom. A Ty śmiesz taką osobę bronić! Wstyd mi za Ciebie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...