Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz Walentynkowa i Nocna


BLACKDRAGON

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='FLY']"13-14.02.2010, [B]Hale Stadionu ZAWISZA[/B] w Bydgoszczy, ul.Gdańska 163"
zresztą nie wyobrażam sobie żeby miała być "pod chmurką":diabloti:[/QUOTE]
Dzięki! Nie doczytałam :evil_lol:.
Ciekawi mnie czy ring ON-ów też będzie w hali (bo z tego co słyszałam to czasami przy halówkach ON-y są na powietrzu). To dopiero nasza druga wystawa więc doświadczenia nie mamy jeszcze. Aczkolwiek nad Bydgoską myślę bardzo intensywnie

Link to comment
Share on other sites

alyffa- pisałam juz w innym wątku- ja robiłam rezerw. w pensjonacie kinga. za 2 osoby Pani bierze 9dych i za pieski nic;) [URL]http://noclegikinga.bydgoszcz.pl/[/URL]

widze, że z gdyni też jesteście.. nie masz może miejsca w samochodzie na tą wystawke..?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Tez byśmy chcieli,ale mój Czarnuch dopiero pierwszy raz w pośredniej,więc jeszcze mamy daleko.Wie ktoś czy będą przysyłali numerki?I jak wygląda przelot na trasie Wawa-Bydgoszcz,jakieś niespodzianki na drodze?I jeszcze jedno,wystawiał ktoś kiedyś w nocy?Psy dają rade?Boje się,że mi zwierz zaśnie na stojąco:diabloti:
Pozdr.Aga

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję transportu z Warszawy na nocną i niedzielną (VI grupa), dokładam się do paliwa. Psa mam dużego, ale jeździ bardzo grzecznie w samochodzie zarówno w bagażniku jak i na tylnej kanapie obok mnie.

Jeśli ktoś mógłby nas zabrać to bardzo proszę o kontakt:
gg: 2414914
lub 0-507 741 157

Link to comment
Share on other sites

Ale mamy konkurencję liczną..:razz::mad: Goldenki chyba na Rzeszów ruszyły..

Mam pytanie do osób które były w bydgoszczy na wystawie wczesniej - jak jest z klateczkami/kennelami? nie pamiętam gdzie to wyczytałam/usłyszałam (??) że ze względu na ograniczone miejsce nie można...to prawda?? Ktoś miał z tym jakieś problemy..?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...