Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz Walentynkowa i Nocna


BLACKDRAGON

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='FLY']No pewnie, że można. tylko oczywiście płacisz też 2x.[/QUOTE]

O, nasi znajomi z klubówki ;-)
Moja sucz to ta, która napadła Waszego malucha i wciągnęła do zabawy... :lol:

Spotkamy sie w Bydgoszczy, mam nadzieje?

Jak wykombinuje jakis dojazd :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Ja mam dylemat bo zastanawiam sie miedzy Rzeszowem a Bydgoszczą ale jestem bardziej za Bydgoszcza ;)
I mam pytanko za psa w klasie młodzieży ile sie płaci ??[/QUOTE]

noo tez miałam taki dylemat..ale jednak ze względu na odległość wygrał Bydgoszcz;) a za mlodziezowe płacisz juz niestety normalnie - 80zł. wszystkie info są na ich stronce.

[quote name='Gazuś']O, nasi znajomi z klubówki ;-)
Moja sucz to ta, która napadła Waszego malucha i wciągnęła do zabawy... :lol:[/QUOTE]

hehe no pamiętam;) on teraz niewiele poważniejszy...;) już go zgłosiłam, także jeśli nic nie wypadnie (odpukac) to będziemy na pewno.

i transportu póki co też nie mamy, jak nic się nie znajdzie to pociągiem..w sumie to niedaleko;)

Link to comment
Share on other sites

Fly - Masz race ta odległość ja też zdecydowałam na Bydgoszcz ;)tylko na dzień czy na noc ...

Mam kolejne pytanie do tych osób co maja psa w 9 grupie FCI
któy sedzia lepszy ??

MAGDALENA ŚWIĘTOŃ czy MACIEJ KOZBER ???

To bedzie nasz debiut ;) strasznie sie boje .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']
Mam kolejne pytanie do tych osób co maja psa w 9 grupie FCI
któy sedzia lepszy ??
[/QUOTE]


a czemu nie chcesz jechać na obie wystawy?;> zawsze to się bardziej opłaca..jak są 2 wystawy w 2 dni w jednym miejscu to zgłosiłabym na obie;)

a jak Cie konkretni sędziowie interesują to jest tez taki wątek: przeczytasz sobie , że jednemu się podoba i zna się na rasie a ktoś inny stwierdzi, że nie ma po co jechać do niego:P lepiej samemu sprawdzić:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']

hehe no pamiętam;) on teraz niewiele poważniejszy...;) już go zgłosiłam, także jeśli nic nie wypadnie (odpukac) to będziemy na pewno.

i transportu póki co też nie mamy, jak nic się nie znajdzie to pociągiem..w sumie to niedaleko;)[/QUOTE]

O! To odezwijcie się do nas, też nam zostaje pociąg, a razem raźniej...
Psy zadowolone będą :P
Tula liczy na zabawę na wystawie, bo jej dojrzewanie oparło się tylko o zaprzestanie szjadania domu... z charakteru szczenie absolutne :)

Moje gg: 2938163

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']A powiedz mi jak bym była na dwóch to musze 160 złotych zapłacić ????
Jak to jest ;)????[/QUOTE]
no tak..jedziesz na 2wystawy wiec i płacisz za dwie-160zl;) tyle, że masz jak gdyby transport za free na drugą ..no bo jedziesz tylko raz. w tym sensie napisałam, że się opłaca.

[quote name='Gazuś']O! To odezwijcie się do nas, też nam zostaje pociąg, a razem raźniej... [/QUOTE]
Tylko, że do bydgoszczy to chyba nie jedziemy przez malbork..;) a zgłaszasz na obie? nocujecie gdzieś tam??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']
Tylko, że do bydgoszczy to chyba nie jedziemy przez malbork..;) a zgłaszasz na obie? nocujecie gdzieś tam??[/QUOTE]

Ale przez Tczew jedziecie :P A my tam wsiadamy.
Myśle o obu i chyba tak zgłosze...Może znajomi mnie przenocują, bo koczowac na wystawie od 2 (pewnie jakos tak finały się skończą...) do 10 mi się nie uśmiecha.
Zdecydowanie fajniej mają wystawcy "sobotni"...

Link to comment
Share on other sites

A ja chyba z Gdańska się wybiore też pociągiem wyjade przed południem w sobote co by na finały jeszcze zdążyć ;)

zy wie ktoś jak najlepiej dojechać na stadion z dworcu Bydgoszcz Główna? ? Jakimi liniami i z jakich przystanków? Z góry dziękuje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']A pociąg osobowy zatrzymuje sie na tej stacji, bo wiem że nie na każdych stacjach sie pociągi zatrzymują? :)[/QUOTE]

Tak zatrzymują się, ale musisz sprawdzić dokładnie w rozkładzie czy pociąg, którym się wybierasz się zatrzymuje. Może się zdarzyć tak, że będziesz musiała np. poczekać 10-15min na stacji "Bydgoszcz Główna" po to, by się przesiąść i przejechać jeden przystanek innym pociągiem na "Bydgoszcz Leśne".

Zawsze możesz też wziąć taxi - ok. 22 zł z głównego na stadion.

Co do komunikacji miejskiej, tuż przed dworcem głównym jest zajazd autobusowy, a niedaleko przystanek tramwajowy, poszukaj tu:
[url]http://www.zdmikp.bydgoszcz.pl/?id=komunikacja_wyszukiwarka_polaczen[/url]
(stadion znajduje się na przystanku "Gdańska - Stadion" )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...