Jump to content
Dogomania

Hotelik w Zamosciu


funia

Recommended Posts

  • Replies 865
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Będzie uroczyście to pewne .!!!
W planie (jeszcze bez zwierząt ) Mamy ognisko w gronie osób ,które mnie wspierały i pomagały mi w wielu sprawach związanych z powstaniem hoteliku .
Dziękuje wam bardzo ze jesteście ze mną tu na dogo i w moim otoczeniu.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bianko muszę sprostować ta duza to Dora
Tak masz rację oby nie musiały ....Mycha na pewno umarłaby ,Funia nawet nie wspomnę ,Dora moze by sie u dobrych ludzi przyjęła ...Ale po co to .Mamy być wszyscy szczęśliwi ,zeby móc realizować plany :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mycha jest zabrana ze schronu zamojskiego ,słynnego psiego raju .Jak mnie wywalili z wolontariatu nie było nocy ,której bym o niej nie myślała .Ona tak pieknie na mnie patrzyła i zawsze płakala jak odchodziłam ....Dzisiaj jak patrzę jaka jest szczęsliwa w moim domu czuje wielką ulgę i zadowolenie ze jest z nami .Jedno psie życie więcej uratowane ....

Aha ,jeszcze coś Mycha uwielbia przebywac na terenie Hoteliku moze cay dzień biegać i kopać olbrzymie doły .Jak to widzę serce mi się raduje .

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, muszę je zobaczyć w realu, to nie będę myliła.
Masz rację , nie ma co myśleć o nieszczęściach, one same przychodzą.

Zajrzyj na wątek mojego zwierzyńca,pewnie Ci się zagubił.Popstrykałam sporo nowych zdjęć.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/139376-Uwaga-jamniki-i-reszta[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Dzięki Dorotka ,
Niech pomieszkują w nim psy ,które zostawią właściciele wyjeżdzający na urlop a nie przez kolejne bidy ratowane przez wspaniałych ludzi z dogo i nie tylko .Te drugie powinny stawać sie wyjątkiem;)[/QUOTE]
[B]
Oby te życzenia spełniły się w 100% tego Wam i sobie zyczę[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dorotko nie wezmę takiej odpowiedzialności na siebie bo musieliby zostawać tam sami .Poczekajmy do końcówki stycznia ,jeśli mój mąż wróci 19 stycznia to tak zrobimy .Będzie tam wtedy kilka razy dziennie i można zaryzykować .

Ale info z ostatnich godzin jest takie ,ze Fabian i Fokus bedą przetrzymani do czasu Hotelowania w kojcu emirowskim ,więc doczekają tam bezpiecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Dorotko nie wezmę takiej odpowiedzialności na siebie bo musieliby zostawać tam sami .Poczekajmy do końcówki stycznia ,jeśli mój mąż wróci 19 stycznia to tak zrobimy .Będzie tam wtedy kilka razy dziennie i można zaryzykować .

Ale info z ostatnich godzin jest takie ,ze Fabian i Fokus bedą przetrzymani do czasu Hotelowania w kojcu emirowskim ,więc doczekają tam bezpiecznie[/QUOTE]

Tak Funiu, kiedy to pisałam jeszcze nie miałam wiadomości od Toli , że będzie to możliwe.:shake:
Nie miałam pomysłu gdzie Fabiana umieścić. Obaj będą bezpieczni i spokojnie ( lub nie , teraz się zastanawiam jak się razem będą zachowywali ) doczekają terminu przyjęcia.:lol:

Link to comment
Share on other sites

:sweetCyb:Witamy ,witamy

Dzisiaj byłam odwiedzić Hotelik .Biało tam jak okiem sięgnąć .Choinki powyginane od sniegu .
I jeszcze slady jakiegoś pieska które prowadziły pod same drzwi budynku mieszkalnego ,śmieliśmy się ze znajomymi którzy tam ze mną byli ,ze to klient przybiegł zająć sobie kolejkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...