Jump to content
Dogomania

Malamuty i Husky w zaprzęgu.


Lakers

Recommended Posts

Witam, jadąc wczoraj autem, zauważyłem samochód z reklamą: "HUSKY - SZKOLENIE, ZAPRZĘGI" itp.

Był też nr telefonu, zadzwoniłem i powiedziałem że jestem zainteresowany przyłączeniem mojej Sunki do zaprzęgu.

Chciałem aby poganiała z innymi psami, nabrała trochę doświadczenia itd.

Sedno. Usłyszałem że o przyłączeniu nie ma mowy, z tego tytułu że posiadam Malamuta.

Zrozumiałem, z tego co mówił później, że Malamuty są tak zdecydowanie wolniejsze od Husky że o takim połączeniu nie ma mowy.

Pozdrawiam i czekam na Waszą opinię.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem dokładnie, ale z tego co wiem :-? to jest w tym jakaś racja, husky z uwagi na to że są mniejsze czyt: drobniejsze, są szybsze i jeszcze co wynika z moich obserwacji np. na zawodach husky z malamutkami nie bardzo się lubią i dochodzi często do starć...takie są moje przypuszczenia.

pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

No ja tez nigdy nie widzialam takiego zaprzegu.

Lakers - mozesz albo do roweru (swietna zabawa), albo w zime sanki (moze na 1km Cie uciagnie :) albo Ty jako sportsman mozesz sprobowac skijoringu (pies i narty) jak tylko spadnie snieg :D

Link to comment
Share on other sites

Moj poprzedni kot - w tamtym roku - sukcesywnie tlukl jedna bombke dziennie :wink: , dlatego zaczelam sie zastanawiac, jak to bedzie teraz gdy np. Aqua zasmakuje w lampkach swiecacych? :o :lol: albo gdy stwierdzi, ze pieniek nie jest dostatecznie zastrugany? :o :lol:

Czytalam kiedys na stronie www malamutki Luny (nie pamietam adresu) i tam wlascicielka opisywala stan swojej choinki :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

Nat, moj kot tez namietnie tlucze bombki:))), dlatego te najladniejsze wieszamy teraz najwyzej:P

A jezeli chodzi o mieszane zaprzegi, to moj znajomy przez kilka sezonow startowal z zaprzegiem zlozonm z malamutow i huskych, w tym sezonie tez zdaje sie ma jednego malamuta w zaprzegu....

Wszystko zalezy od tego jak szybki jest dany malamut. Mysle, ze Ci ludzie powinni chociaz na probe wziasc Twoja Sunke Lakers, niech przypna ja do wolniejszych psow i tyle. Moze im to zaproponujesz?

Link to comment
Share on other sites

Juz mi sie przypomnialo gdzie widzialam mieszany zaprzeg - Darek Poborski mial zaprzeg 2 malamuty i 1 husky, a na stronie Lodowego gdzies znalazlam, ze swoja Jenny (AM) tez dolaczal do zaprzegu z huskich.

Mysle Lakers ze potrenuj z nia troche i sam zobaczysz jak zlapiesz bakcyla 8) :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...