Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='onek']Jo-jo my jedziemy.Jaki typ doga preferuje p.sędzia ?
Proszę o pilną odpowiedz:mad: , co to znaczy? , że inny niż Jojek? to niemożliwe...........[/quote]


Iwonko a o której wystawie my teraz mówimy? :evil_lol:
Jeżeli o Poznaniu, to tam sędziuje Pan Jan Gajewski, u którego nie wystawiałam, więc nie wiem na co zwraca uwagę, jedyne moje doświadczenie z nim to tyle jak ocenial w zeszłym roku w NDM ;-) byłam tam wtedy jako widz ;-)

A jeżeli chodzi o Sztokholm to sędziuje tam sędzia z Danii bodajże (???), z tego co widać na jego stronie woli psy "lżejsze" o mniejszych głowach, co za tym idzie mniejszym faflu...(ale to są moje osobiste spostrzeżenia i mogę się mylić bo pisze to co mi się wydaje ;-) )

Ten sędzia, będzie oceniać żółte i pręgowane psy w tym roku

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Prawda, [B]Asiaczku[/B], imię :razz:
Rzeczywiście mam sporo wspólnego z Węgrami, nie tylko nick, ale i imię piecha: domowe Bodri i rodowodowe Czardasz :evil_lol: i jeszcze parę rzeczy ... możesz o tym poczytać na stronce Czardasza, zapraszam.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Hm, dla mnie pomyłka jets to, że w goldenach, na których przypadło, bodajże pięciu sędziów, nie ma NIKOGO z ojczyzny rasy. I goldenów jest podobno szokująco mało, międzyinnymi ze względu na obsadę.

No i to moim zdaniem małe nieporozumienie 0- rozumiem, że polscy sędizowie sędizują poszczególne rasy. Ale grupy, czy - co gorsza- BIS - to już moim zdaniem wręcz wygląda nienamiejscu. Szczególnie powstaniezła opinia, jeżli np. BISa zgarnie polski wystawca :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][COLOR=Blue]Prawda, [B]Asiaczku[/B], imię :razz:
Rzeczywiście mam sporo wspólnego z Węgrami, nie tylko nick, ale i imię piecha: domowe Bodri i rodowodowe Czardasz :evil_lol: i jeszcze parę rzeczy ... możesz o tym poczytać na stronce Czardasza, zapraszam.
[/COLOR][/quote]
[B]Ibolya[/B] - dzięki za wyjaśnienie. Teraz już powinnam pamiętać.:lol: A Twój nick kojarzę, bo jest węgierska sędzina KISS Ibolya, która sędziuje V (lubi basenji!)i IX grupę; może i inne grupy też, ale tego to już nie wiem. Miałam okazję być przez Nią sędziowana juz dobrych kilka razy i za każdym razem byłam zadowolona z werdyktu. Ale w PL to chyba jeszcze nie sędziowała...

Dzisiaj wejdę na Twoją stronę.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

kochani, poszukuje transportu na niedziele (tak, żeby na miejscu być [I]najpóźniej[/I] koło 8.30). Transport z Warszawy dla jednej osoby, bez psa (bo psy jadą z trójmiasta:p ). Jeżeli ktoś coś ma, to prosze o info., ponieważ połącznia pkp warszawa-poznań są niezbyt ciekawe:roll:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie! Ja mam podobną prośbę. Otóż szukam transportu do Poznania dla 3 osób bez psów na Niedzielę z Katowic lub okolic.
Ewentualnie szukamy chętnych do wynajęcia busika. Do busika wchodzi max 9 osób. Kosz wynajęcia takiego busika z Katowic do Poznania w obie strony mniej więcej 700 zł / na pewno mniej niż 700 a zalezy to od ilości kilometrów, cennik- 1 zł za kilometr/.
W busiku mile widzane sa też psiaki ;) .
Wiem ,że już większość z Was ma ustalone dojazdy ale może ktoś ma wolne miejsca w samochodzie albo zdecyduje się na wynajęcia busa...
Jeśli byłby ktoś chętny to b. proszę o wiadomość.

Pozdrawiam- Dorota, caviś Alek, bernuś Basco i kotka Mela:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carotina']kochani, poszukuje transportu na niedziele (tak, żeby na miejscu być [I]najpóźniej[/I] koło 8.30). Transport z Warszawy dla jednej osoby, bez psa (bo psy jadą z trójmiasta:p ). Jeżeli ktoś coś ma, to prosze o info., ponieważ połącznia pkp warszawa-poznań są niezbyt ciekawe:roll:[/quote]
Masz PW ode mnie.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hihi, nadajemy na tych samych falach, co?
A widziałaś swoje piękne zdjęcie z Chorzowa wrześniowego? Bardzo ładnie mi wyszło (nie chwaląc się...).:lol:
Pzdr.[/quote]


ktore zdjecie???? bo juz nie wiem:roll:
A u mnie jaki Kiss Iboyla z tego co pamietam ma grzywacze na wegrzech;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']ktore zdjecie???? bo juz nie wiem:roll:
A u mnie jaki Kiss Iboyla z tego co pamietam ma grzywacze na wegrzech;)[/quote]
Nie jakiś, nie jakiś, tylko KISS Ibolya - kobieta. Pisałam wcześniej, że ma uprawnienia i na IX grupę.
A oto wzmiankowane zdjęcie:
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1319/resizeofobraz025fz0ot1.jpg[/IMG]

Mnie b.podoba się i jakość i osoba na zdjęciu!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nie jakiś, nie jakiś, tylko KISS Ibolya - kobieta. Pisałam wcześniej, że ma uprawnienia i na IX grupę.
A oto wzmiankowane zdjęcie:
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1319/resizeofobraz025fz0ot1.jpg[/IMG]

Mnie b.podoba się i jakość i osoba na zdjęciu!:lol:
Pzdr.[/quote]Asiaczku masz racje ;) mi sie tez podoba:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nie jakiś, nie jakiś, tylko KISS Ibolya - kobieta. Pisałam wcześniej, że ma uprawnienia i na IX grupę.
A oto wzmiankowane zdjęcie:
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1319/resizeofobraz025fz0ot1.jpg[/IMG]

Mnie b.podoba się i jakość i osoba na zdjęciu!:lol:
Pzdr.[/quote]


tylko mnie zaskakuje z czego ja sie tak cieszyłam:lol:

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
! *P*O*Z*N*A*Ń* !

:klacz: :klacz: :klacz:

jeśli organizacja na wystawie będzie taka sama, jak dzieje się to z przyjmowaniem i statystyką psów... to jestem pod znakomitym wrażeniem !

BOMBA!
3 tygodnie do wystawy i już wiem, ile mam konkurencji i mogę spać spokojnie!
Świetnie!

:klacz: :klacz: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...