Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yoko Ono']POMOCY :cry: :help1:
dzwoniłam do motelu Onyks w którym miałam robioną rezerwację w sierpniu, i okazało sie że nie ma mojej rezerwacji :crazyeye: :crazyeye: jestem przerażona, zostałam bez noclegu, błagam pomóżcie, oddzwoniłam wszystkie możliwe znane hotele i nigdzie nic nie mają. Czy ktoś coś wie o jakimś hotelu gdzie mogą być jeszcze miejsca ??
Pliiiiissss pomóżcie :help1:[/quote]
Yoko Ono może w tym pensjonacie: Wrzos, na ul. św.Antoniego 6 tel. (061)8700121 ??? Mam nadzieje że w pore znajdziesz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Yoko Ono może w tym pensjonacie: Wrzos, na ul. św.Antoniego 6 tel. (061)8700121 ??? Mam nadzieje że w pore znajdziesz :)[/quote]
Niestety nic nie mają, :shake: wpadne zaraz w depresje:grab:, noclegu nie mam, potwierdzenia też nie mam,a widze że wiekszosc ma juz numerki :wallbash:

POMOCY !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoko Ono']Niestety nic nie mają, :shake: wpadne zaraz w depresje:grab:, noclegu nie mam, potwierdzenia też nie mam,a widze że wiekszosc ma juz numerki :wallbash:

POMOCY !![/quote]
Poszukam w mailach- ktoś mi pisał że dzwonił 2 dni temu, i były gdzieś wolne miejsca. Dam znać jak znajdę.

Link to comment
Share on other sites

[B]Gos d`Atura[/B]
Telefon na targi który tutaj podano nie dotyczy rezerwacji na normalny parking ale rezerwacji parkingu strzeżonego na który konieczna jest rezerwacja, dotyczy do głównie osób zagranicznych którzy przyjada przyczepami camingowymi czy caravanami, i chca tam sobie pomieszkać :)
Na normalne parkingi rezerwacji nie ma, będzie tak jak co roku - wjazd kosztuje 30 zł, i bez paniki wszyscy wjadą.

[B].:::Gosia:::.[/B]
"Mam jeszcze jedno pytanie.
Czy KAŻDY pies na światowej dostanie karte oceny?"
Tak oczywiście

[B]Yoko Ono[/B]
może tutaj
[URL]http://hotele.skoczynska.pl/[/URL]

[B]Gonia [/B]
Dzięki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis'][B]Gos d`Atura[/B]
Telefon na targi który tutaj podano nie dotyczy rezerwacji na normalny parking ale rezerwacji parkingu strzeżonego na który konieczna jest rezerwacja, dotyczy do głównie osób zagranicznych którzy przyjada przyczepami camingowymi czy caravanami, i chca tam sobie pomieszkać :)
Na normalne parkingi rezerwacji nie ma, będzie tak jak co roku - wjazd kosztuje 30 zł, i bez paniki wszyscy wjadą.

[B].:::Gosia:::.[/B]
"Mam jeszcze jedno pytanie.
Czy KAŻDY pies na światowej dostanie karte oceny?"
Tak oczywiście

[B]Yoko Ono[/B]
może tutaj
[URL]http://hotele.skoczynska.pl/[/URL]

[B]Gonia [/B]
Dzięki:loveu:[/quote]

[quote name='Nitor-Nivalis']zadzwoń do nich pod podany nr telefonu, moze ci cos znajda, nie koniecznie w poznaniu ale moze w okolicach[/quote]

Dzwoniłam w ciągu dnia, i nic...

Link to comment
Share on other sites

Zaczynam się martwić, widzę że większość ma już numerki, listonosz był, listy przyniósł, ale z Poznania nic nie ma :( Dzwoniłam do oddziału jak jeszcze było przyjmowanie zgłoszeń i upewniałam się czy jesteśmy. Czy jest możliwe żeby nas pominęli w późniejszym katalogowaniu? :roll: Nie chcę dzwonić bo pewnie i tak mają urwanie kabla, no i w razie czego nic już nie wskóram.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Zaczynam się martwić, widzę że większość ma już numerki, listonosz był, listy przyniósł, ale z Poznania nic nie ma :( Dzwoniłam do oddziału jak jeszcze było przyjmowanie zgłoszeń i upewniałam się czy jesteśmy. Czy jest możliwe żeby nas pominęli w późniejszym katalogowaniu? :roll: Nie chcę dzwonić bo pewnie i tak mają urwanie kabla, no i w razie czego nic już nie wskóram.[/quote]
Nie martw sie napewno dojdzie do Ciebie :) Tak jak pisała Nitor-Nivalis, numerki są wysylane partiami to dlatego nie każdy dostanie w tym samym czasie. Spokojnie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...