Jump to content
Dogomania

Dolnośl.zapomniane pokopalniane miasto a w nim samotne psy.Szukamy WOLONTARIATU


kizimizi

Recommended Posts

ale to już było jakiś czas temu, dość dawno i powiem Ci szczerze, że parę razy wiedziałam, że po coś sprawdzałam adres schronu ale nie mogłam sobie przypomnąć po co! A dzisiaj jak rozmawiałyśmy, że nic do Ciebie nie doszło to mi siora przypomniała. Ale to było bardzo dawno, jeszcze przed Salmą, grubo przed Salmą.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

p.s. a ja Wam nie pisałam, jutro mam mieć gości, a oni lubią takie kurczaki wędzone, więc rano kupiłam kilkanaście udek, kilkanaście piersi, bo miałam też robić sałatkę....jakieś dwie godziny temu poszłam dokupić napoje, kawę, nie domknęłam lodówki....wiecie jakie moje psy zadowolone !!!!! nawet na spacer nie chciały iść...non stop węszą po dywanie !!!!!

Link to comment
Share on other sites

za transport aprilki wyszlo 322zl. miala jechac z baksio. ale on sie boi jechac bez potwierdzenia wplaty kasy. ja zaplacilam dzis, niedawno, ale potwierdzenia nie mam i chyba nie bedzie go caly wekend, bo moj bank jest do kitu i nie pracuje w soboty.
wiec Satrina, dam rano znac, czy masz aprilke wyciagac ze schronu........ masakra jakas. tyle roboty na nic.

Link to comment
Share on other sites

wymyslilam,ze damy baksio 100zl do reki,zeby sie nie bal. ja dam satrinie, ona da ati, a ati da baksiowi. a potem baksio mi to 100zl nadplaty w sumie, odesle na konto i bedziemy kwita.
ma sie ten leb jeszcze o polnocy, co?????????????

siemka, nie ma mnie do 9 rano.

Link to comment
Share on other sites

Ciężka przeprawa była do Wrocka.Najpierw Salma uciekła mojemu TZ w schronisku i biegał,żeby ją złapać-w końcu przybiegła na moje wołanie, może ona nie lubi facetów???Aprilka strasznie ciagneła i skakała, taki swirusek szalony z niej.Aprilkę zapakowałam na tył do auta, a Salma nie chciała wejść, w końcu facet ze schroniska wziął ją za fraki i włozył do bagaznika.Zaraz jak ruszyliśmy przelazła do Aprilki na tył auta-kreciły sie strasznie. Przejechalismy kilka km i Aprilka zaczęła wymitować i tak parę razy aż do Strzegomia-auto całe zafajdane-pomimo,że dwa koce były, do tego pełno kłaków Aprilki-strasznie się leni. TZ poiformował mnie,że więcej żadnych psów wozic nie będzie, a zwłaszcza dwóch i to duzych, ze tapicerke ma zniszczona i blablabla... generalnie pokłociliśmy sie i nie gadamy ze sobą.Tak czy owak psiny dotarły szczęsli wie do ATI i pojechały dalej.Mam gdzieś obrozę po Salmie, ale nie wiem gdzie-pewnie gdzieś w aucie.Co do transportów to zobaczymy czy mu przejdzie-myslę,żeby kupic tak mate do przewożenia zwierzat, wtedy nie bedzie mi TZ truł. Aha i samochod ja musiałam sprzatać-uprałam i odkurzyłam,żeby się odczepił:-)

Link to comment
Share on other sites

A te sznaucerki jw poniedziałek wychodzą z kwarantanny i idą do boksu. A w schrinisku spotkałam pana, który czekała na córkę, która miała wziąć jakiegoś psa-zareklamowałam Mirusia, ale on się zakochał w takim biała biglowatym-nie wiem jak się to skończyło.No i smutna wiadomość, ten Gremlinek odszedł za TM, czyli ktoś go wywalił, bo staruszek był chory-co za ludzie....

Link to comment
Share on other sites

Satrinkoooooo dziekuje serdecznie za wszystko i przepraszam od siebie za te klopoty, jesli moge. gdybym tlyko mogla przewidziec, ze tak ciezko bedzie to bysmy sie za to wziely inaczej. dziekuje, ze tzowi auto wyczyscilas! moj to by oszalal, jakby tak auto za-wymiotowano cale!
oj, idz pogadaj do tza, nie gniewajcie sie na siebie, przez nasze psiaki..... :)

Klauzunka! a moze by tak... taka mate z proplana...... hę ? ciiii....

sluchajcie, to moze szelki do auta kupimy tez jakies takie standardowe, sredni rozmiar, zeby na kazdego psa pasowaly? albo sama zapinke do pasa, taka ktora sie do smyczy da doczepic? i te 3 smycze wtedy tymi klamrami plastikowymi, zeby kazde pasowaly do tej zapinki do pasa? jest takie cos?

Aprilka sie tak leni? teraz, zima? powbijala sie pewnie jej krotka siersc w tapicerke co? czy nie jest az tak krotka i szpiczasta?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Satrina']A te sznaucerki jw poniedziałek wychodzą z kwarantanny i idą do boksu. A w schrinisku spotkałam pana, który czekała na córkę, która miała wziąć jakiegoś psa-zareklamowałam Mirusia, ale on się zakochał w takim biała biglowatym-nie wiem jak się to skończyło.No i smutna wiadomość, ten Gremlinek odszedł za TM, czyli ktoś go wywalił, bo staruszek był chory-co za ludzie....[/QUOTE]

oj Gremlinek....... :(((((((((( [*] :((((((

bialy beaglowaty? taki do kolan, co? ten:

[url]http://www.schronisko.walbrzych.pl/index.php?x=12c&id_zwierz=987[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']oj Gremlinek....... :((((((((((
[*] :((((((

bialy beaglowaty? taki do kolan, co? ten:

[url]http://www.schronisko.walbrzych.pl/index.php?x=12c&id_zwierz=987[/url][/QUOTE]

Tak ten-on powiedział,że to miłosc od pierwszego wejrzenia, ale nie wiem czy cóce się spodobał, bo jak wychodziliśmy to jeszcze jej nie było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']Satrinkoooooo dziekuje serdecznie za wszystko i przepraszam od siebie za te klopoty, jesli moge. gdybym tlyko mogla przewidziec, ze tak ciezko bedzie to bysmy sie za to wziely inaczej. dziekuje, ze tzowi auto wyczyscilas! moj to by oszalal, jakby tak auto za-wymiotowano cale!
oj, idz pogadaj do tza, nie gniewajcie sie na siebie, przez nasze psiaki..... :)

Klauzunka! a moze by tak... taka mate z proplana...... hę ? ciiii....

sluchajcie, to moze szelki do auta kupimy tez jakies takie standardowe, sredni rozmiar, zeby na kazdego psa pasowaly? albo sama zapinke do pasa, taka ktora sie do smyczy da doczepic? i te 3 smycze wtedy tymi klamrami plastikowymi, zeby kazde pasowaly do tej zapinki do pasa? jest takie cos?

Aprilka sie tak leni? teraz, zima? powbijala sie pewnie jej krotka siersc w tapicerke co? czy nie jest az tak krotka i szpiczasta?[/QUOTE]

Widziałam właśnie wczoraj w markecie taką fajną mate za 26 pln i ATI,też mi dzisiaj pokazywała w swoim aucie-pomyśle nad tym. TZ-jak go znam to mu przejdzie, tylko trzeba bedzie to lepiej przygotować, bo znowu histerii nie zniosę.
Aprilka nie ma takiej krótkiej sierści, taką średnią, ale leni się strasznie-może trzeba by kurację na te kłaczki przeprowadzić, są takie tabletki dla psów.Za to jest bardzo fajnym, wesołym, przyjacielskim psem-ponoć ulubienica tego opiekuna, wiesz tego opóźnionego.Naprawdę fajna pannica.

Link to comment
Share on other sites

tak? ulubienica? to ma kilka takich i ja sie wcale nie dziwie, bo poza tymi agresywnymi to tez wiele by bylo moimi ulubionymi :)
jak widac po dogo, ktorym watki zakladam :) kazdemu zalozyc, nie dalabym rady. wiec pewnie, jak wybieram to sie kiruje sympatia.
ale nr 1 dla mnie to kojec nr 15. keks, barry, bolek i dzikuska. same slodziaki. tylko dzikuska taka sredniejsza, bo ona potrafi do czlowieka byc niemila.do obcego.

Link to comment
Share on other sites

Satrina ale miałaś przeboje....Mam nadzieję, że żadnych plam na tapicerce nie będzie i Twój Tz szybko zapomni o całej tej historii. Jak to był by Wrocek to bym już leciała z pomocą do szorowania auta. Ja takie maty miałam ale wszystko na bazar poszło. Jak jeszcze będę je miała to zostawię, najwyżej na zmianę będzie.

Link to comment
Share on other sites

tylko czy nie podrapana, podarta???????

[B]Satrina, powiedz swojemu przystojnemu mezowi, ze my tu wszystkie na kolnach do Czestochowy pojdziemy w jego intencji, zeby tylko sie nie gniewal na nas i na psiaki, bo on tez ma wielkie serce, ze w ogole tak zawsze sie zgadza nam pomoc, natychmiastowo i zeby jeszcze kiedys dal sie namowic na jakiegos malego psiurka i zeby chcial wziasc od nas ze schronu jakiegos, jak sie juz przeprowadzicie, zeby sie nie zrazal :)
[/B]
o.


i wielkie przeprosiny dla Niego i podziekowania jeszcze ogromniejsze!

:laola::laola::laola::laola::laola::laola::laola:

Link to comment
Share on other sites

Hahahhahahaha, ale wy macie korbę-chyba już mu przeszło, jeszcze tydzień i zapomni. A pies będzie, bo on też chce, tylko musi byc po DT, wiec najpierw z naszego schronu do DT a potem do nas. A ztą Częstochową to dobry pomysł, bo już nie pamietam kiedy byliśmy w kościele:-P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']hahahahahaha

i kizi specjalnie na te okolicznosc z londynu wroci, bo my z klauzunka same we 2 rady nie damy ;D[/QUOTE]

a i owszem owszem. Mi tez by sie przydalo na kolanach do czestochowy przejsc ;)
No to mieliscie atrakcje w samochodzie, nie powiem.

Czy Kora nadal chcesz skan mojego dowodu wiesz tak na wszelki wypadek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...