Jump to content
Dogomania

Bernardynka PATI -MA DOM!!!!


pati123487

Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulina_mickey']No właśnie też wolała bym, żeby to było trochę w innym świetle napisane :D[/QUOTE]

Zmieniam historię Pati, do allegro się w ogóle nie nadaje. Zaraz edytuję post z danymi.
Jednak z uwagi na to, że suka potrafi jednak gryźć ( bez względu na okoliczności ) dom dla niej musi być wyszukany bardzo starannie.

Link to comment
Share on other sites

A jaka ona jest względem innych psów? Miałabym dla niej chętnego, około 2 lat temu pan z Włocławka adoptował od nas psa bernardyna Bena to była moja pierwsza adopcja, kontakt z panem miałam cały ten czas co prawda sporadyczny ale jednak, dostawałam zdjęcia itp. Ben mieszka na dworze lub w ogrzewanym garażu łazi sobie po całej posesji, na początku uciekał ale pan uszczelnił ogrodzenie i nie ma problemu. Ogólnie ludzie bardzo fajni, wizyte przedadopcyjną przeprowadzała Viris ja osobiście odwiozłam psa pies ma bardzo dobre warunki. W czasie gdy przywoziłam tam Bena mieszkała jeszcze w domu jamniczka niestety zmarła na raka, teraz jest tam pinczerek miniaturka. U Bena niedawno zdiagnzowano raka jąder i został przeprowadzony zabieg kastracji, wszystko z nim teraz dobrze, jego właściciel stwierdził, że Ben będzie szczęśliwszy jak będzie miał towarzyszkę. Tylko nie wiem czy Pati będzie się nadawała.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wszystko pod kontrolą. Ona jest bardzo kochana i przylepna. Zrzuca teraz to brudne, schroniskowe futro. Zostało jeszcze na kłębie. Nowa sierść jest mięciutka i z połyskiem. Pati wygląda coraz lepiej, przytyła.
Za jakiś czas to będzie bardzo ładna suczka.
Jest cały czas ogłaszana. Adopcje ruszą pewnie bliżej wiosny. Teraz dzwonią tylko jacyś dziwni (?)
Znajdzie dobry dom na pewno. Ona jest adopcyjna.

U Pati wszystko idzie tylko do przodu. Dużo biega i bawi się na śniegu. Nie sprawia żadnych problemów. Jedynie nie toleruje czesania. Absolutnie żadnej próby, nawet widoku szczotki. Podskubywać też nie wolno.
Szkoda, bo aż korci wyczesać tu i tam. Ale jak nie to nie. Nie ma co denerwować niepotrzebnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

z tego cow iem to nie ma niestety !!!



Ewa wiem ze tu zagladasz Mosi mam takie zgłoszenie

[FONT=Arial][SIZE=2]Zgłoszono nam psa w typie bernardyna, którego właściciel ze względu na swój bardzo ciężki stan zdrowia musi jak najszybciej oddać. Próbował już dzwonić do schronisk, ale jak wiadomo schroniska nie przyjmą. Na razie w karmieniu pomagają sąsiedzi, niestety pies prawie w ogóle nie jest teraz wypuszczany z kojca. Asko jest łagodnym, spokojny, lubi ludzi. Nie wiadomo jaki jest jego stosunek do innych psów i do kotów. Do adopcji od zaraz (warunek - kastracja), może zostać zabrany razem ze swoją budą i kojcem. Ma 4 lata.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Bardzo proszę o pomoc w szukaniu psu nowego domu. [/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Dziękuję!!![/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiam[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Kasia[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Katarzyna Brandys-Chwastek
Fundacja Emir - Oddział Terenowy w Cieszynie
tel.0 785 04 04 04
gg: 2415781
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...