Jump to content
Dogomania

Sopot CACIB 12-13.08.2006 r.


Viz

Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='strumyk'][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black]UCHWAŁA nr XVII/537/99 RADY MIASTA GDAŃSKA z dnia 29 grudnia 1999 roku[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Właściciel lub dzierżyciel psa zobowiązany jest ponadto do wyprowadzania psa na spacer wyłącznie na smyczy. W pomieszczeniach wspólnego użytku w budynkach wielomieszkaniowych, takich jak windy, korytarze, klatki schodowe, prowadzenie psów może mieć miejsce wyłącznie na smyczy i w kagańcu.
Zwolnienie psa ze smyczy dozwolone jest tylko wtedy, gdy pies jest w kagańcu oraz w miejscach mało uczęszczanych przez ludzi i tylko, gdy opiekun psa ma możliwość sprawowania bezpośredniej kontroli nad jego zachowaniem.

[/SIZE][/FONT][/quote]
znam uchwałe na pamiec i jest tak jak napisalam, wiec po co ten cytat? ;)

Co do wystawy, to bede jako widz, w dwa dni :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonika']znam uchwałe na pamiec i jest tak jak napisalam, wiec po co ten cytat? ;) [/quote]

A, bo nie pokazalo sie to co cytowalas, a ktos inny pytal. Fajnie, ze znasz, ale inni nie, a tu maja czarne na bialym co mowic straszakom, gdyby oni nie znali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Sonika, to nas znajdziesz przy ringu, nie?[/quote]
no mam taka nadzieje, ale nie wiem czy Cie rozpoznam :roll: ;)

Kiedy sie juz zna swoje numery startowe(?) Wtedy byłoby łatwiej :razz:

A tak wogule, w jaki dzien sa goldeny?

Link to comment
Share on other sites

Koleżanka jest w Sopocie i mówi że wystawa ma być z wielka pompą :lol: prezydent miasta i bilety w jakichs loteriach rozdaja i na ulicach o tym glosno :lol:

chyba bedzie tłoczno :lol:

I mówiła że dziś już słonko świeciło i na weekend ma być łądnie !!:lol:

a u mnie za oknem własnie leje juz od paru godzin :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']No ja myśle ze bedzie z nami siedziec :evil_lol:
A jak wystawiasz dziewczyny (mam na myśli Dike i Dafne?)[/quote]

Mają być wszystkie trzy: Diana, Dafne i Dike - zobaczymy które dojadą. Ja mam biegać tylko z Dudusiem ale wiesz jak to jest:lol: Co do Dianki to nie wiem czy wystartuje, ma cycuszki do ziemi i kuleje na tył - chyba sobie stłukła łapkę:( szkoda bo jest jedna - zobaczymy na miejscu jak będzie:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Koleżanka jest w Sopocie i mówi że wystawa ma być z wielka pompą :lol: prezydent miasta i bilety w jakichs loteriach rozdaja i na ulicach o tym glosno :lol:

chyba bedzie tłoczno :lol:

I mówiła że dziś już słonko świeciło i na weekend ma być łądnie !!:lol:

a u mnie za oknem własnie leje juz od paru godzin :shake:[/quote]

Slonko, tak jest zawsze - to wg mnie najfajniejsza wystawka - oczywiście jak jest pogoda:cool3: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Koleżanka jest w Sopocie i mówi że wystawa ma być z wielka pompą :lol: prezydent miasta i bilety w jakichs loteriach rozdaja i na ulicach o tym glosno :lol:

chyba bedzie tłoczno :lol:

I mówiła że dziś już słonko świeciło i na weekend ma być łądnie !!:lol:

a u mnie za oknem własnie leje juz od paru godzin :shake:[/quote] Ja tam nic nie słyszałam :cool3:
Pogoda nie jest super. Zachmurzone niebo i trochę chłodno, ale słońce próbuje się zza chmurek przebić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonika']no mam taka nadzieje, ale nie wiem czy Cie rozpoznam :roll: ;)

Kiedy sie juz zna swoje numery startowe(?) Wtedy byłoby łatwiej :razz:

A tak wogule, w jaki dzien sa goldeny?[/quote]

Sonika - mój nr - 2193 - MAD MAX Pasada, psy, klasa otwarta ;)
Z Jantarem i Bazyliszkiem nie wiem jakie mam numerki - też, znajdz w katalogu, będziemy Jantasiem razem siedzieć ;)

Dorota, napisz może jesczze na LMG - czy ktoś jedzie, mam nadzieję, że się ktoś znajdzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Koleżanka jest w Sopocie i mówi że wystawa ma być z wielka pompą :lol: prezydent miasta i bilety w jakichs loteriach rozdaja i na ulicach o tym glosno :lol:

chyba bedzie tłoczno :lol:

I mówiła że dziś już słonko świeciło i na weekend ma być łądnie !!:lol:

a u mnie za oknem własnie leje juz od paru godzin :shake:[/quote]

Kochana, u mnie od wczoraj słobneczko i cieplutko i cały czas z balkonu obserwuje Sopot i wczoraj coś ciemno tam było ale dzisiaj wygląda jakby była tam bardzo ładna pogoda :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diamant']Prosze o info o której i na jakim ringu bedą sędziowane Dogi Niemieckie - bedzie tam osoba razem z psiakiem której dawno nie widziałm i zależy mi na tym aby razem się spotkać............:cool1:

Pozdrawiam.[/quote]

Wystarczy sprawdzić na stronie związku Gdyńskiego, dogi są sędziowane od godziny 10 na ringu 68)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Dorotko skoro my wygraliśmy BOB'a z takim paszczakiem w Gdyni, to Ty tym bardziej wygrasz ;-)))[/quote]

Dzięki za wiarę w nas, ale Dudek to duży problem - kulawizna jej nie przechodzi - chyba ma stłuczoną poduszeczke - o ile coś tas takiego można sobie zrobić. Biedactwo kuleje strasznie:shake:
Łapeczkę jej oglądam, macam - nic tam nie ma, żadnej ranki, nic się nie wbiło, a laleczka kuleje buuuuuuuuu:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Idę po robocie do weta, zobaczymy co mądrego powie:roll:
Teska miała mieć dzieci ale nie wyszło:shake:[/quote]

Ale myślałam że jeszcze można bylo zgłaszać po tym :shake:
Szkoda, bo tego mini doga uwielbiam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Ale myślałam że jeszcze można bylo zgłaszać po tym :shake:
Szkoda, bo tego mini doga uwielbiam :loveu:[/quote]

Hi hi hi, dziękuję w imieniu Teski za słowa uwielbienia;-)) Chciałam ją zabrać teraz do Sopotu na wycieczkę, ale chyba nie damy sobie rady z 4 psami, nie mówiąc już o pojemności autka, która mogłaby okazać się zbyt mała;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Hi hi hi, dziękuję w imieniu Teski za słowa uwielbienia;-)) Chciałam ją zabrać teraz do Sopotu na wycieczkę, ale chyba nie damy sobie rady z 4 psami, nie mówiąc już o pojemności autka, która mogłaby okazać się zbyt mała;-)[/quote]

co nie damy rady ??:diabloti:
nawet nie wiesz jak samochod moze sie rozciągnąć :lol: a Twoja małą tym bardziej gdzies miedzy torby upchniemy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='talut']Agasiowy Snoop :D

właśnie doszło potwierdzenie :D ring 3. numerek 1879 :cool3:[/quote]


to JA cie złapie:) ogolnie to jestem juz w Sopocie (ciociunia:cool3: ) i spisuje sobie wsze numerki startowe:) ja tylko MP wiec to ja bede szukala was a nie wy mnie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...