Jump to content
Dogomania

Sopot CACIB 12-13.08.2006 r.


Viz

Recommended Posts

[quote name='sylwiaskalska']Nie szkodzi bardzo dziękuję i tak :loveu: :) jak nikt się nie znajdzie zawsze jest pociąg :)[/quote]

Ty to masz dobrze! :lol:
Moje bydle wtargać do pociągu....Ulala... A może nas to będzie przy Gdyni czekać :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gazuś']Ty to masz dobrze! :lol:
Moje bydle wtargać do pociągu....Ulala... A może nas to będzie przy Gdyni czekać :roll:[/quote]

No to jest plus mieć małego psa :p ale niestety musze mojego boksia zostawić, nie będe go szrpała pociagami.

Żeby chociaż nasze pociągi były czyste :( No ale połaczenia Szczecin- Koszalin tez nie są godzinowo rewelacyjne. Generalnie Szczecin ma takie połączenia beznadziejne ze wszystkimi miastami. A juz o bezposrednich połaczeniach w dalszych trasach - moge sobie pomażyć.


O własnie musze wreszcie te zgłosznie wysłać na wystawę :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carbonara']Szukam transportu do Sopotu , może ktos jedzie w piątek i zabrałby mnie ze staffiorkiem. Oczywiście dokładam się do paliwa:)[/quote]
A moze razem pkp?? :cool3: Zobaczymy jak nam pojdzie w warszawie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niki_ill']My jeszcze niezgloszeni :( Powiedzcie czy termin jest do 10 lipca wlacznie???[/quote]

Tak ale samo zgłoszenie możesz wysłać zawsze wcześniej a na ich stronie jeżeli chodzi o zapłatę to :

[QUOTE][B][SIZE=1][COLOR=#ff0000]UWAGA ! Opłaty wnoszone po dniu 10.07.2006 r. wynoszą 110 zł za każdego psa, opłaty wnoszone w dniach wystawy 12-13.08.2006 r. wynoszą 130 zł za każdego psa, bez względu na klasę i ilość zgłoszonych psów.[/COLOR][/SIZE][/B]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Tak ale samo zgłoszenie możesz wysłać zawsze wcześniej [/QUOTE]

A po co slac, zawioze im w poniedzialek i poloze na biurko :razz: razem z oplata :diabloti: Pytalam, bo dzis dopiero cash sie pojawi u mnie na koncie i nie wiedzialam czy zdaze do poniedzialku:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...