Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

Sluchajcie nie wiem co sie dzieje z Dago.......jest ospaly, caly czas tylko spi, dzis nie chcial jechac do pracy na przystanek szlismy 20minut a zawsze niecale 5. Niby cos tam tam je ale nie chce chodzic tylko do ogrodka. Juz roznie mysle.....

Moze to ma zwiazek z tym, ze w PL bylismy caly czas sami teraz mam pelen dom bo do soboty mieszka u mnie corcia z chlopakiem. Caly czas ruch po chacie. Dago spi i mruczy, steka, .......ja juz psychicznie siadam. 

Link to comment
Share on other sites

Aguś Raniasek ma rację na pewno to wszystko ma wpływ,a to że więcej ludzi pewnie też w jakimś stopniu może mu nie odpowiadać.
Pewnie potrzebuje spokoju i musi ochłonąć po tych wszystkich przeżyciach. Daj mu czas, ale też obserwuj ????❤
Wszystko będzie dobrze. ????????

Link to comment
Share on other sites

Jessuuuu dziewczyny.....dzieki...:) Przeciez wyniki badan ma dobre i przez miesiac nie mogly sie drastycznie pogorszyc. Zreszta Dagulec zawsze byl udany....woli facetow niz mnie i Mloda..... nigdy nie byl wylewny.....po kilku glaskach zawsze ma dosc i odchodzi.Teraz na starosc to juz w ogole jest uparty jak cholera, dzis stanal na srodku ulicy i koniec. Po kilku minutach dopiero ruszyl ale w kierunku ktory Jemu odpowiada......Zobzczymy w sobote jak w domu bedzie juz cicho i jutro na basenie.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jak tak czytam to widzę moje psiaki, nieżyjąca już sunia w Holandii czuła się dobrze ,na urlopach w Polsce mimo ,że spędziła w naszym mieszkaniu wcześniej 15 lat nie mogła się odnaleść,jak wracaliśmy to znowu musiała się tu przyzwyczajać.A teraz kolejny psiak ma to samo,byliśmy w Polsce dwa tygodnie zmiana miejsca i mimo,że jakoś nie było mu tam najgorzej to zachowywał się inaczej,ciągle ospały.Trzy tygodnie temu wróciliśmy a przyjechała z nami na tydzień koleżanka to Korek ciągle uciekał do drugiego pokoju i spał,prawie cały dzień.Koleżanka wyjechała dwa tygodnie temu i Korek znowu jest  normalny.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pewnie tak ale wydaje mi sie, ze jest po prostu jakis rozbity. Dzis powtorka....nie chcial wejsc do autobusu i musialam czekac na nastepny. Pozniej wlokl sie tak bardzo, ze musialam co chwila stawac. Po powrocie do domu dlugo lezal i tarzal sie w ogrodku a teraz spi na swoim lozku. Albo jest zmeczony i rozbity albo Go cos boli albo ma cos z glowa......

Albo ma mnie gleboko w dupie i to manifestuje. To stary bardzo madry piesio.....

Trzymajcie kciuki za ten basen .....nie wiem co moze tam wymyslec.

Link to comment
Share on other sites

Tak siedze i mysle......naprawde. 

To tak jak napisala Iljova piesio jest coraz starszy.....za miesiac skonczy 11 lat. Siedzial spokojnie na dupie nagle bol zerwane wiazadlo.....wyjazd szybki do Pl....operacja....pobyt w PL.....przyjazd z powrotem. Moze troche boli lapa bo nigdy nie mial podobnych przezyc....moze troche sie jeszcze postarzal po operacji i baniak siada. Troche Mu sie pieprzy w glowie. A moze wszystko razem. Moze faktycznie troche czasu Mu potrzeba......

Link to comment
Share on other sites

Z bólem poradziłby sobie za dużo przeszedł żeby teraz mogło być jak przedtem ❤
Aguś daj mu czas niech odpocznie jego organizm widocznie potrzebuje czasu, aby wrócić do normy ❤
Raniasek ma znowu rację zajmij się czymś,a nie zamęczaj psiaka ????????

Link to comment
Share on other sites

No ja Cie Babo zaraz pacne. Jednak to bol. Od wczoraj jest na lekach przeciwbolowyvh i jest zupelnie inny. Za duzo od Niego od razu chcialam. Lapa boli i dlugo chodzic nie moze. 

A dzis bylismy na basenie.....pozniej pokaze WAM zdjecia.....:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...